zklocków.pl LEGO LEGO Kubuś Puchatek

Kubuś Puchatek LEGO

Kubuś Puchatek należy do tych bajkowych bohaterów, o którym słyszało prawie każde dziecko na świecie bądź za sprawą książeczek dla dzieci bądź licznych filmów, a nawet... klocków LEGO Kubuś Puchatek!

KategorieAktywne filtry1FiltrySerieTematy
Rok

Klocki LEGO Kubuś Puchatek

Misia “o bardzo małym rozumku” uwielbiają kolejne pokolenia milusińskich, a pełną rozmaitych spostrzeżeń książkę A. A. Milne’a wydaną w 1926, próbują zrozumieć kolejne pokolenia dorosłych.

LEGO Kubuś Puchatek – kultowe klocki w hołdzie misiowi w czerwonej koszulce

Słynny miś jest postacią wszechobecną. To za sprawą The Walt Disney Company, która w 1966 wykupiła prawa wydawnicze do książki. Firma promuje wizerunek Puchatka w filmach i nie tylko. Jego postać wykorzystywana jest w poradnikach dla dzieci i dorosłych, nie brakuje zabawek i gadżetów z mieszkańcami Stumilowego Lasu. Czy mogłoby zabraknąć klocków LEGO, których bohaterem jest Kubuś Puchatek? Kiedy w 2011 roku na ekrany kin trafił film animowany “Kubuś i przyjaciele”, LEGO zadbało, by dzieciaki mogły poznać Puchatka i jego przyjaciół w wersji do układania z klocków.

Gdzie kupić klocki LEGO Winnie the Pooh?

LEGO Kubuś Puchatek są do kupienia w serii Duplo czyli dedykowanej najmłodszym. LEGO 7945 Piknik Kubusia, LEGO 5946 Wyprawa Tygryska czy LEGO 5947 Dom Kubusia Puchatka - każdy z zestawów przypadnie do gustu milusińskim. Duże klocki, ulubiony bohater, radość z budowania, a do tego świetne ćwiczenie na koordynację wzrokowo- ruchową dziecka, ćwiczenie mowy, poznawanie kolorów. Klocki LEGO Kubuś Puchatek nie tylko bawią, ale i uczą. W najlepszej cenie kupisz je korzystając z naszej porównywarki. A.A. Milne’owi za wzór Kubusia posłużyła żywa niedźwiedzica, która trafiła do londyńskiego zoo będąc wcześniej maskotką kanadyjskiego wojska weterynaryjnego i którą pokochał jego synek. Dzisiaj Kubusia Puchatka nie tylko się czyta, ale ogląda i układa z klocków. Z LEGO – najciekawiej.

Klocki LEGO Kubuś Puchatek

W kategorii LEGO Kubuś Puchatek znajdziesz 4 zestawy klocków w cenach od 96,90 zł do 489,90 zł. Z 4 zestawów, na naszej stronie dostępne są 3, a ich średnia cena to 315,27 zł.

Największe zestawy LEGO Kubuś Puchatek

W kategorii LEGO Kubuś Puchatek znajdziesz 4 zestawy LEGO z czego największy ma aż 1265 elementów.

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Kubuś Puchatek.

Ile kosztują klocki LEGO Kubuś Puchatek?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO Kubuś Puchatek możesz kupić już od 96,90 zł. Porównaj ceny klocków LEGO Kubuś Puchatek i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®