zklocków.pl LEGO LEGO Superman

Superman LEGO

Zawsze chciałeś być człowiekiem ze stali? Superman inspirował Cię od Waszego pierwszego spotkania? Jest to postać o niezwykłych super mocach, które z pewnością każdy mały i duży chłopiec chciałby posiadać. Poczuć się przez chwilę, niczym Superman to marzenie każdego dzieciaka. Teraz możesz chociaż przez chwile poczuć się jak prawdziwy człowiek ze stali. LEGO Superman to pokaz fantastycznych umiejętności, zestawy, w których znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do zaaranżowania konkretnej walki lub też stworzenia własnego super świata. Zestawy klocków LEGO Superman zapewniają długie godziny świetnej zabawy w najbardziej super towarzystwie, swojego stalowego idola.

Aktywne filtry1FiltrySerieTematyRok
Wyświetlono 1 - 11 z 11
Na stronie:

Super zabawa z LEGO Superman

Już niedługo 57. rocznica Ligi Sprawiedliwości i Ty możesz wziąć w niej udział. Masz jednak kilka zadań do wykonania, musisz pomóc Wonder Dogowi uruchomić gramofon, w związku z czym zagwarantujesz wszystkim fantastyczną zabawę przy muzyce. Klocki LEGO Superman zabiorą Cię też na pole Bitwy o Smallville. Twoje zadanie to powstrzymać Kryptonian, którzy chcą przejąć miasto. Do dyspozycji masz niepokonany samochód z podwójną wyrzutnią rakiet.

Klocki LEGO Superman pomogą stworzyć wizję super świata!

Przed Tobą także walka z Bizzaro. Porusza się on odwróconym samochodzikiem, jego ruchy są nieprzewidywalne, dlatego zadanie nie będzie takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. LEGO Superman poradzi sobie jednak i z tym zadaniem. Dla niego przecież nie ma rzeczy niemożliwych i misji nie do wykonania. Nie może Cię też ominąć Atak Mózgowca. Na Ziemię najechał w swoim Czaszkolecie. Na ratunek już zmierza Superman. On zawsze jest wszędzie tam, gdzie ludzkość go potrzebuje, a Ty razem z nim. Które zestawy klocków LEGO Superman najlepiej wpisują się w Twoją wizję super świata? Kogo tym razem ocalisz, kogo pokonasz i w jaki sposób?

W naszej ofercie znajdziesz też LEGO Batman Movie zestawy.

Klocki LEGO Superman

W kategorii LEGO Superman znajdziesz 11 zestawów klocków w cenach od 129,00 zł do 666,00 zł. Z 11 zestawów, na Naszej stronie dostępnych jest 9, a ich średnia cena to 319,12 zł.

Największe zestawy klocków LEGO Superman

W kategorii LEGO Superman znajdziesz 11 zestawów LEGO z czego największy ma aż 545 elementów.

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Superman.

Ile kosztują klocki LEGO Superman?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO Superman możesz kupić już od 129,00 zł. Porównaj ceny zestawów LEGO Superman i wybierz najlepsze klocki w najniższej cenie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®