zklocków.pl LEGO LEGO Hełmy

Hełmy LEGO

Wejdź do świata kolekcjonerskich hełmów LEGO. Odkrywaj wspaniałe postaci z Gwiezdnych Wojen, uniwersum Marvela czy DC. Hełmy LEGO to gratka dla dorosłych fanów klocków.

KategorieAktywne filtry1FiltrySerieTematy
Rok
Wyświetlono 1 - 19 z 19
Na stronie:

Klocki LEGO Hełmy

Kolekcjonerskie hełmy LEGO®

Hełmy LEGO® przebojem weszły do oferty marki w 2020 roku. Ich prekursorami można nazwać wcześniejsze popiersia zbudowane z klocków LEGO®. Dla prawdziwego maniaka Gwiezdnych wojen hełmy LEGO® to pozycja obowiązkowa. Największą grupę hełmów wypuszczonych przez markę LEGO® stanowią hełmy LEGO® Star Wars™. Zasadniczo nic w tym dziwnego... Sentyment do Gwiezdnych Wojen oraz wiek ludzi nimi zafascynowanych to dobry punkt wyjścia, aby zaproponować im „zabawkę”, którą muszą mieć.

Wśród propozycji marki LEGO® nie mogło zabraknąć oczywiście również czegoś dla fanów z uniwersum Marvela i DC. Doczekaliśmy się klasyki gatunku, czyli hełmu Batmana, a właściwie Maski Batmana™. Na przeciwległym biegunie z Marvela otrzymaliśmy między innymi klasyczny Hełm Iron Mana.

Hełmy LEGO® dla dorosłych

LEGO® od samego początku nie ukrywa, że hełmy to propozycja dla dorosłych. Praktycznie wszystkie modele, jakie do tej pory wyszły, mają na swoich pudełkach oznaczenie 18+. Zestawy są tak przygotowane, aby dawały niesamowitą frajdę z budowania starszym entuzjastom klocków. Modele zostały tak zaprojektowane aby bez problemu można było je eksponować na półce. Każdy hełm LEGO posiada w zestawie podstawkę do zbudowania z klocków LEGO, na której pięknie się prezentuje.

Jakie zestawy znajdziesz w kategorii hełmy LEGO®?

Hełmy LEGO® to przede wszystkim kolekcjonerskie zestawy LEGO dla dorosłych. Dodaliśmy tu wszystkie hełmy, maski oraz popiersia z klocków LEGO, które posiadamy w swojej bazie. Wśród hełmów LEGO króluje głównie seria LEGO® Star Wars™, ale znajdziesz tu również zestawy z serii LEGO Marvel oraz LEGO DC.

Najnowsze hełmy LEGO® 2023

Rok 2023 LEGO® zaczęło od wypuszczenia na rynek 3 kolekcjonerskich hełmów z serii LEGO® Star Wars™ oraz hełmu Star-Lorda z uniwersum Marvela

Hełmy LEGO® 2022

W 2022 roku marka LEGO® zaprezentowała 3 zestawy hełmów LEGO® Star Wars™

Hełmy LEGO® 2021

Rok 2021 w świeci hełmów LEGO® to 2 wersje maski Batmana™, 2 zestawy Marvela na czele z Venomem oraz 2 zestawy LEGO® Star Wars™

Hełmy LEGO® 2020

Pierwszy wypust serii hełmów LEGO® dla dorosłych w 2020 roku dał nam 3 modele LEGO® Star Wars™ oraz jeden hełm ze stajni Marvela

Klocki LEGO Hełmy

W kategorii LEGO Hełmy znajdziesz 19 zestawów klocków w cenach od 194,99 zł do 4 999,00 zł. Z 19 zestawów, na naszej stronie dostępnych jest 19, a ich średnia cena to 629,67 zł.

Największe zestawy LEGO Hełmy

W kategorii LEGO Hełmy znajdziesz 19 zestawów LEGO z czego największy ma aż 854 elementy.

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Hełmy.

Ile kosztują klocki LEGO Hełmy?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO Hełmy możesz kupić już od 194,99 zł. Porównaj ceny klocków LEGO Hełmy i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®