zklocków.pl LEGO LEGO Iniemamocni

Iniemamocni LEGO

Iniemamocni - całkiem inny film animowany o superbohaterach, taki z humorem i świeżym podejściem na temat otaczającej rzeczywistości. Pierwszy film został pokazany w 2004, kolejny - po 10 latach. Co łączy rodzinę Iniemamocnych z LEGO? Seria klocków dedykowana bohaterom z charakterystycznym znakiem rozpoznawczym na kostiumach - literką ”i”. Nie tylko dzieci, ale i dorośli pokochali Parrów. Walka o przywrócenie dobrego imienia superbohaterom jest niezwykle ekscytująca i pełna nieprzewidzianych zwrotów akcji w wykonaniu Iniemamocnych. A czym zaskoczą Iniemamocni LEGO w drugiej części filmu? Zamianą ról. Teraz to Bob musi ogarnąć swoją gromadkę, a Helen udzielać się w lidze antyprzestępczej. Wkrótce Iniemamocni ponownie muszą zjednoczyć swoje siły.

LEGO Iniemamocni - przywróć dobre imię superbohaterom i ład w mieście

Zabawa z LEGO Iniemamocni, nie kończy, ale rozpoczyna kolejny etap spotkań ze zwykłą rodziną o niezwykłych mocach. Dziś możesz odegrać scenę napadu Człowieka Szpadla na bank, jutro rozpocząć niebezpieczny pościg z Elastyną, a może stworzysz własną wersję wydarzeń? Klocki LEGO Iniemamocni to mnóstwo frajdy i kreatywna zabawa już dla czterolatków, a przy tym doskonałe ćwiczenie małej motoryki, logicznego myślenia, koordynacji wzrokowo-ruchowej, cierpliwości. Dla fanów BrickHeadz LEGO Iniemamocni przygotowało zestaw zawierający Pana Iniemamocnego oraz jego przeciwnika Mrożona. Wygląda na to, że i mali i trochę więksi miłośnicy Iniemamocnych znajdą klocki dla siebie. Jakie supermoce zainteresowały wasze dziecko: elastyczność Heleny, siła Boba, niewidzialność Wioli, szybkość Maksa, a może nieokiełznane zdolności transformacji Jack – Jack'a?

Klocki LEGO Iniemamocni - doskonały pomysł na prezent

Przy wyborze zabawek dla dzieci należy brać pod uwagę aspekt dobrej, kreatywnej zabawy i kształcących możliwości. Klocki LEGO świetnie się pod tym względem sprawdzają. Podaruj maluchowi wybrany zestaw LEGO Iniemamocni. Nie przepłacaj, z naszą porównywarką cen w kieszeni zostaną Ci pieniądze na kolejny zestaw.

W naszej ofercie sprawdź też klocki LEGO Ninjago Movie.

Na skróty
LEGO

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®