zklocków.pl LEGO LEGO Batman

Batman LEGO

Batman – jeden z najpopularniejszych bohaterów wszechczasów. Postać została stworzona przez Boba Kane’a i Billa Fingera dla jednego z największych wydawnictw komiksowych, amerykańskiego DC Comics w 1939 roku. Obok Supermena, Batman uchodzi za najbardziej rozpoznawalnego superbohatera, którego popularność nigdy nie przeminęła. Na podstawie postaci Batmana z komiksu do dnia dzisiejszego powstają seriale, filmy animowane i fabularne, wydawane są gry, wprowadzane do sprzedaży zabawki i gadżety. Nie mogło także zabraknąć LEGO Batman.

Aktywne filtry1FiltrySerieTematyRok
Wyświetlono 1 - 40 z 120
Na stronie:

Kultowe klocki + kultowy bohater = sukces. Ale to ciągle rosnąca grupa fanów super Heroes skłoniło Grupę LEGO do wydania zestawów klocków poświęconych superbohaterom i stworzeniu serii poświęconej Człowiekowi - nietoperzowi.

Klocki LEGO Batman - ekscytujący świat Batmana ukazany przy pomocy zestawów klocków

Najnowsze zestawy inspirowane są historią z DC Comics, ale LEGO wydało także zestawy na podstawie filmu (LEGO Batman Movie). LEGO Batman klocki to zestawy junior, klocki dla starszych konstruktorów, saszetki, zestawy minifigurek – jest w czym wybierać. LEGO Batman to prawdziwa gratka dla fanów postaci, komiksów, filmu i budowania z LEGO.

W czym tkwi fenomen Batmana?

Batman (Bruce Wayne) jest zwykłym śmiertelnikiem takim jak my. Nie posiada nadludzkich mocy. Jego szczęśliwe dzieciństwo zostaje brutalnie przerwane, kiedy na jego oczach zostają zamordowani rodzice. Postanawia opuścić miasto i szkolić ciało i umysł. Wraca, by stanąć do walki z przestępcami w Gothan City. Znakiem rozpoznawczym Batmana jest peleryna i maska, od których wziął się jego przydomek, a także szereg gadżetów (batmobil, batrangi, batlina). Te i wiele innych gadżetów znajdziecie w zestawach LEGO Batman, stoczycie walkę z wrogami Batmana, zbudujecie pojazdy - możliwości jest ogrom.

Gdzie znaleźć zestawy z serii LEGO Batman?

Z pomocą naszego katalogu i porównywarki cen bez problemu znajdziecie klocki LEGO Batman jakich potrzebujecie lub takie, które Was zainteresują. Zapraszamy!

Nowości LEGO Batman 2023

Na skróty
LEGO

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®