zklocków.pl LEGO LEGO Boże Narodzenie

Boże Narodzenie LEGO

Magia Bożego Narodzenia trafia do nas czy w nią wierzymy czy nie. Chociaż Boże Narodzenie jest świętem wyrosłym z kultury chrześcijańskiej i dla chrześcijan ma wymiar duchowy, to komercjalizacja święta sprawiła, że zwyczaje z nim związane i cała “otoczka” typu choinka, dekoracje, uroczysty posiłek, prezenty stały się udziałem nie tylko wierzących. Dlatego wszystkim, którzy cieszą się świętami, dedykujemy zestawy LEGO Boże Narodzenie!

Aktywne filtry1FiltrySerieTematyRok
Wyświetlono 1 - 40 z 130
Na stronie:

Chociaż prezenty w różnych krajach, w różnym czasie dostarczają różni “dostarczyciele” to najpopularniejszą postacią jest Mikołaj, który sam przynosi prezenty osobiście lub “podrzuca” je pod świąteczne drzewko. A jaki prezent przypadnie do gustu grzecznym dzieciom? Klocki. Najlepiej świąteczne zestawy LEGO!

LEGO Boże Narodzenie – zestawy dla małych i trochę większych dzieci

Tematyki Bożego Narodzenia nie mogło zabraknąć u producenta kultowych klocków. Wszak Gwiazdka, choinka, Mikołaj mają dla dzieci szczególne znaczenie. My dorośli obdarowując maluchy świątecznymi prezentami (klocki LEGO Boże Narodzenie mile widziane) nie tylko sprawiamy radość dzieciom, ale mamy możliwość porozmawiać o zwyczajach bożonarodzeniowych, historii choinki i postaci Mikołaja. Możemy wspólnie z dzieckiem spędzić czas na wspólnym budowaniu, zabawie, rozmowie. Przygotowanie do świąt warto zacząć z zestawem Kalendarz Adwentowy LEGO City, następnie udekorować drzewko ozdobami LEGO, takimi jak LEGO 5005253 Ozdoba z reniferem i wspólnie ułożyć zestaw klocków LEGO Boże Narodzenie.

Świąteczne zestawy klocków LEGO: nie tylko pod choinkę

Tu mamy naprawdę duże możliwości wyboru. Od Lego Duplo, Creator, City po BrickHeadz, a także zestawy świąteczne do najpopularniejszych serii, akcesoria świąteczne czy bombki LEGO. Magię świąt możemy stworzyć na wiele sposobów, ta z LEGO przypadnie do gustu każdemu dziecku. Pamiętać tylko należy, że kupując świąteczne zestawy LEGO należy wybrać zestawy stosowne do wieku i możliwości dzieci. Z LEGO to proste, bo na każdym pudełku widnieje oznaczenie dla jakiej kategorii wiekowej klocki są przeznaczone. Klocki są cenowo zróżnicowane nie tylko ze względu na popularność, ale także na liczbę elementów. Jak się w tym nie pogubić? Skorzystać z naszego katalogu i porównywarki cen. Zdecydowanie ułatwiają wybór.

Na skróty
LEGO

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®