zklocków.pl LEGO LEGO Kosmos

Kosmos LEGO

Kosmos - rozległy i tajemniczy. Od zarania dziejów pobudza wyobraźnię, ciekawość, a nawet wzbudza nabożny lęk. Nie ma na naszej planecie osoby, która chociaż raz nie spojrzałaby w stronę rozgwieżdżonego nieba, nie obserwowała zaćmienia słońca czy księżyca. Dzięki wysiłkom naukowców i rozwojowi technologii wszechświat stał się nam bliższy, ale nadal więcej w nim nieznanego niż znanego. Kosmos jest wciąż fascynujący i niezwykły dla dorosłych oraz jest marzeniem niejednego malucha.

Wyświetlono 1 - 40 z 40
Na stronie:

LEGO Kosmos – poznaj sposób na realizację marzeń o lotach kosmicznych i podbojach kosmosu

21 lipca mija 50 lat, odkąd Neil Armstrong stanął na Księżycu. Zostać astronautą, badać Kosmos, budować stacje kosmiczne - to marzenie dzieci, które niestety w rzeczywistości nie jest to takie proste. Ale w świecie kultowych klocków wszystko jest możliwe! Nawet odtworzenie Lądownika Apollo 11. We współpracy z NASA LEGO (Creator Expert) przygotowało niezwykłą gratkę dla fanów Kosmosu: Apollo 11 – z realistycznie odwzorowanymi detalami, funkcjami figurkami astronautów. A młodszym odkrywcom kosmosu LEGO proponuje kolejne zestawy z serii CITY o tematyce Kosmos, a wśród nich "Stacja kosmiczna na księżycu", "Kosmiczny łazik". Na uwagę zasługują zestawy z serii LEGO Ideas poświęcone statkom kosmicznym, bo są one realizacją pomysłów fanów - młodych konstruktorów LEGO. I o najmłodszych budowniczych nie zapomniało LEGO - “Moja pierwsza rakieta” z LEGO DUPLO otwiera maluchom drogę do lotów międzygalaktycznych. Skoro Gagarinowi się udało i Armstrongowi i wielu innym, dlaczego nie ma się udać Wam? Od czegoś trzeba zacząć: klocki, pasja, hobby, dobra zabawa – LEGO Kosmos czeka.

Ruszaj na przygodę w Kosmos!

Zbuduj swój własny kosmiczny pojazd i ruszaj poznawać Wszechświat. Z nami jest to proste. Dzięki naszej stronie znajdziesz odpowiedni kosmiczny zestaw dla siebie lub dla Twojego dziecka, a dzięki porównywarce cen zaoszczędzisz kilka złotych na kolejny. LEGO Kosmos to wiele pomysłów do zrealizowania.

Nowości LEGO Kosmos 2023

Na skróty
LEGO

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®