zklocków.pl LEGO LEGO Bricktober

Bricktober LEGO

Limitowane klocki LEGO z okazji Bricktober. Upoluj rzadkie figurki!

Wyświetlono 1 - 14 z 14
Na stronie:

LEGO Bricktober to limitowane serie minifigurek, które pojawiają się raz w roku z okazji Bricktober. Akcję Bricktober po raz pierwszy w Polsce przeprowadziły sklepy Toys R Us w 2018 roku. Wcześniej znaliśmy ją tylko z obecności w sklepach zachodnich sąsiadów. W naszych sklepach wyglądało to tak, że w październiku przy zakupie zestawów LEGO za minimum 99 złotych, mogliśmy nabyć za symboliczny grosz limitowaną serię minifigurek zwaną od akcji "Bricktober". Nie wszyscy o akcji słyszeli i mieli okazję z niej skorzystać, co nie znaczy, że nie ma już możliwości kupna unikatowych figurek. Można je nabyć w niektórych sklepach, chociaż nie za symboliczna złotówkę. Korzystając z naszego katalogu i porównywarki cen z pewnością "upolujecie wybrany zestaw LEGO Bricktober.

LEGO Bricktober – na prezent i do własnej kolekcji

Limitowane serie LEGO to gratka dla fanów klocków i sprawdzony pomysł na prezent dla miłośników budowania z LEGO. Tym bardziej, że takie zestawy zawierają prawdziwe perełki np. po 4 figurki z LEGO Marvel Super Heroes, Batman Movie, Ninjago czy Jurassic World. Wcześniejsze edycje to budowle takie jak LEGO Bricktober Fire Station czy Town Hall.

Dlaczego warto wzbogacić kolekcje o LEGO Bricktober?

Bo seria jest limitowana, czyli ma ograniczoną liczbę egzemplarzy. Bo jest ciekawa – zapewnia nowe możliwości zabawy z wykorzystaniem nowych figurek. Bo może być trafionym pomysłem na prezent dla fana LEGO. LEGO Bricktober? Dlaczego nie?

Na skróty
LEGO

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®