zklocków.pl LEGO LEGO Kopciuszek

Kopciuszek LEGO

Kopciuszek - baśń znana na wszystkich kontynentach, której rodowód sięga czasów starożytnych, a pierwsza zapisana wersja pojawia się już w VII w p.n.e. w Grecji. Mimo upływu wieków baśniowa mądrość Kopciuszka nadal zachwyca i kolejne pokolenia z wypiekami na twarzy słuchają historii dziewczynki, której smutny i ciężki żywot odmienia Dobra Wróżka. Przez lata Kopciuszek doczekał się wielu ekranizacji z czego najpopularniejszą okazała się animowana wersja stworzona przez Disney’a w 1950 roku i filmowa adaptacja, a zarazem remake z 2015 roku.

Wyświetlono 1 - 15 z 15
Na stronie:

Klocki LEGO Kopciuszek nie mogły się nie pojawić, bo czy najbardziej znany na świecie producent klocków mógłby pozbawić przyjemności budowania i przeżywania historii Kopciuszka rzesze fanek na całym globie? Zła macocha, Dobra Wróżka, książę, karoca, złoty pantofelek, książęcy pałac - baśń o Kopciuszku przenosi w świat magii, pokazuje, że dobro zawsze zwycięża, że zły los może się odmienić. Współczesna rzeczywistość bombarduje dzieci bodźcami, niekoniecznie pokazuje dobre wzorce, dlatego warto sięgać po moralne prawdy w sposób mądry i ciekawy przekazywany w baśniach.

Baśń o Kopciuszku i klocki LEGO – duet doskonały

Baśniowa mądrość i LEGO Kopciuszek – kreatywna zabawa zaprawiona odrobiną magii, okraszona detalami prosto z bajki. Kopciuszka uwielbiają małe i nieco starsze dzieci, dlatego LEGO zadbało o każdą z grup wiekowych. Kopciuszek LEGO to zestawy klocków dedykowane maluchom 2+ (Duplo), Juniors (4+) i starszym dzieciom (6+). Oprócz dobrej zabawy klocki LEGO zapewniają kształtowanie wyobraźni, ćwiczą koordynację wzrokowo - ruchową, logiczne myślenie, uczą cierpliwości, są doskonałą receptą na nudę. Budowanie karocy, bajkowego pałacu, odgrywanie scenek, opowiadanie historii – z LEGO Kopciuszek zabawa jest doskonała.

Gdzie kupić klocki LEGO Kopciuszek?

Z pomocą naszego katalogu i porównywarki cen bez problemu znajdziesz zestaw, który Cię zainteresuje, w dodatku w najkorzystniejszej cenie. Podaruj swojemu dziecku Kopciuszka w wersji LEGO.

Na skróty
LEGO

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®