zklocków.pl LEGO LEGO Mała Syrenka

Mała Syrenka LEGO

Spod pióra H. Ch. Andersena wyszło wiele wzruszających baśni. Mała Syrenka należy do tych najpiękniejszych - dlatego została ona uwieczniona w zestawach LEGO Little Mermaid!

KategorieAktywne filtry1FiltrySerieTematy
Rok
Wyświetlono 1 - 17 z 17
Na stronie:

Klocki LEGO Mała Syrenka

Mała Syrenka - najpiękniejsza baśń Hansa Christiana Andersena i klocki LEGO – dumą Duńczyków

Miłość księżniczki z morskich głębin do ziemskiego księcia nie kończy się happy endem. Jednak jest to piękna historia o poświęceniu się w imię miłości. Baśń doczekała się wielu teatralnych, baletowych i filmowych adaptacji. I dzięki baletowej odsłonie postać Małej Syrenki stała się symbolem Kopenhagi i Danii. Pomnik Syrenki jest wizytówką kopenhaskiego portu. Danię nie tylko rozsławiła Mała Syrenka, ale także znane na całym świecie klocki LEGO. A co możem uznać za wizytówkę Danii łączącą kultowe klocki i najpiękniejszą baśń? Zestawy klocków LEGO Mała Syrenka.

LEGO Mała Syrenka – klocki nawiązujące do filmowej adaptacji baśni

Pełnometrażowy film animowany nawiązujący do baśni o Małej Syrence, wyprodukowany przez wytwórnię filmową Walt Disney Pictures w 1989 roku podbił serca młodszych i starszych widzów. Podobnie jak serial animowany, druga część przygód Syrenki i midquel do filmu. Historia filmowej bohaterki, której dano na imię Arielka, mimo licznych przeciwności losu ma szczęśliwe zakończenie. Kończy się przywróceniem pięknego głosu Syrence, ślubem z księciem Erykiem i zgładzeniem zazdrosnej wiedźmy Urszuli. Zestawy LEGO Mała Syrenka nawiązują do tej właśnie szczęśliwej historii. Co roku LEGO przygotowuje nowości związane z Syrenką Arielką. W 2019 były to zestawy LEGO 41162 Królewskie przyjęcie Arielki i LEGO 41160 Nadmorski zamek Arielki. Jeśli interesują Was wcześniejsze zestawy, znajdziecie je w naszym katalogu wraz z informacją, gdzie i za ile można je kupić. Wśród nich są zestawy dla najmłodszych, a także dla “poważnych” budowniczych (LEGO BrickHeadz). Najwięcej zestawów dostępnych jest w serii LEGO Disney. Spotkanie z Syrenką Arielką w wersji do zbudowania z klocków, dostarczy młodym konstruktorom mnóstwa niezapomnianych przeżyć.

Klocki LEGO Mała Syrenka

W kategorii LEGO Mała Syrenka znajdziesz 17 zestawów klocków w cenach od 66,73 zł do 749,99 zł. Z 17 zestawów, na naszej stronie dostępnych jest 15, a ich średnia cena to 306,00 zł.

Największe zestawy LEGO Mała Syrenka

W kategorii LEGO Mała Syrenka znajdziesz 17 zestawów LEGO z czego największy ma aż 1808 elementów.

Nowości LEGO Mała Syrenka 2023

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Mała Syrenka.

Ile kosztują klocki LEGO Mała Syrenka?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO Mała Syrenka możesz kupić już od 66,73 zł. Porównaj ceny klocków LEGO Mała Syrenka i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®