zklocków.pl LEGO LEGO Spider-Man

Spider-Man LEGO

Spider Man jest ze swoimi fanami już od 1962 roku, kiedy po raz pierwszy pojawił się w komiksie Marvel Comics „Amazing Fantasy”. Szybko zyskał sympatię, co zawdzięcza swoim super mocom. Niejeden mały i duży chłopiec chciałby być, jak Peter Parker, który po ugryzieniu pająka zyskał pajęcze zdolności i nigdy w sytuacji zagrożenia nie zawaha się ich użyć. Bądź jak Peter Parker z pajęczą siecią w dłoni. LEGO Spider Man pozwolą Ci zbudować oraz wykreować swój własny świat w granatowo-czerwonych barwach. Teraz to Ty możesz być bohaterem i tworzyć własne historie. Masz szansę ocalić ludzkość i zyskać uznanie wśród wyimaginowanej społeczności. Klocki Lego Spider Man mają super moc. A czy Ty masz na tyle odwagi, aby ich użyć?

KategorieAktywne filtry1FiltrySerieTematy
Rok
Wyświetlono 1 - 40 z 73
Na stronie:
12

Klocki LEGO Spider-Man

Przeżyj niezwykłe przygody z LEGO Spider Man!

To Twoja szansa na to, by zostać super bohaterem. Z LEGO Spider Man możesz pokonać paskudnego Venoma, który porwał babcię Spider Mana. Zyskujesz też szansę na udział w niezwykłej walce Pajęczy Mech kontra Venom. Jesteśmy przekonani, że znów dobro zwycięży nad złem. Mnóstwo adrenaliny czeka Cię z zestawem LEGO Spider Man Włamanie do Muzeum. Co powiesz na Bitwę z Moltem Manem lub Mechanicznego Pająka?

Klocki LEGO Spider Man dla młodszych fanów!

Znajdzie się również coś dla młodszych miłośników pajęczego super bohatera. Zestawy Duplo pozwolą maluchom wcielić się w rolę ich ulubionej postaci. To fantastyczna zabawa, która uczy i dostarcza rozrywki jednocześnie. Kto już niedługo stanie do walki ze złem, broniąc dobra? Klocki LEGO Spider Man to szeroki wybór fantastycznych zestawów, które zapewniają rozrywkę na długie wieczory. Oglądaj bajki i film ze Spider Manem, a później sam decyduj, jak potoczą się losy bohaterów.

W naszej ofercie znajdziesz też LEGO Nexo Knights.

Klocki LEGO Spider-Man

W kategorii LEGO Spider-Man znajdziesz 73 zestawy klocków w cenach od 20,72 zł do 1 599,99 zł. Z 73 zestawów, na naszej stronie dostępnych jest 60, a ich średnia cena to 290,71 zł.

Największe zestawy LEGO Spider-Man

W kategorii LEGO Spider-Man znajdziesz 73 zestawy LEGO z czego największy ma aż 3772 elementy.

Nowości LEGO Spider-Man 2023

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Spider-Man.

Ile kosztują klocki LEGO Spider-Man?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO Spider-Man możesz kupić już od 20,72 zł. Porównaj ceny klocków LEGO Spider-Man i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®