zklocków.pl LEGO LEGO Bombki

Bombki LEGO

Pierwsze wzmianki o drzewku choinkowym takim jakie znamy dzisiaj pochodzą z XVI wieku z Alzacji. Do Polski zwyczaj dotarł w połowie XIX. Pierwsze ozdoby choinkowe stanowiły rajskie jabłuszka, orzechy, ciasteczka o przeróżnych kształtach, ozdoby ze słomy, wydmuszek, papieru. Pierwsze, szklane bombki powstały w hucie Lauscha w 1840 roku i tylko dlatego, że ich twórcę nie stać było na inne ozdoby. Pewnie nawet przez myśl mu nie przeszło, że szklane bombki zrobią taką furorę. Dzisiaj ozdoby choinkowe bywają różne, dlaczego więc miałoby zabraknąć bombki LEGO?

KategorieAktywne filtry1FiltrySerieTematy
Rok
Wyświetlono 1 - 25 z 25
Na stronie:

Klocki LEGO Bombki

Dzieciaki uwielbiają przyozdabiać świąteczne drzewko według własnego pomysłu. Wieszanie własnoręcznie wykonanych dekoracji i malutkich zabawek to dla maluchów prawdziwa frajda. LEGO Bombki z pewnością wpisują się w dziecięce wyobrażenia o choince., szczególnie jeśli maluch jest fanem kultowych klocków. Choinka w stylu LEGO to oryginalny sposób na przystrojenie drzewka czy wykonanie świątecznej dekoracji nawet dla nieco starszych, a nawet dorosłych wielbicieli LEGO.

Nietuzinkowe ozdoby choinkowe od LEGO

Ich przewaga nad tradycyjnymi bombkami wynika z faktu, że nigdy się nie zbiją, że można samemu ozdobę złożyć, zamknąć w plastikowej kuli i powiesić na choince. LEGO Bombki z bałwankiem w środku, reniferem, Mikołajem, choinką czy wypełnione luźnymi klockami w świątecznych kolorach to świetny pomysł na dekorację drzewka, a także na prezent dla fana LEGO. Bombki LEGO to radość z budowania, świąteczny klimat w oryginalnym stylu i choinka na miarę dziecięcych marzeń.

LEGO Bombki – choinka z pomysłem

Pomysłowo ozdobione drzewka świąteczne może być Waszym udziałem. Wystarczy w naszym katalogu wyszukać LEGO bombki, znaleźć najtańszą opcję, kupić i cieszyć się magią świąt z LEGO.

Klocki LEGO Bombki

W kategorii LEGO Bombki znajdziesz 25 zestawów klocków w cenach od 29,99 zł do 219,00 zł. Z 25 zestawów, na naszej stronie dostępnych jest 10, a ich średnia cena to 99,80 zł.

Największe zestawy LEGO Bombki

W kategorii LEGO Bombki znajdziesz 25 zestawów LEGO z czego największy ma aż 500 elementów.

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Bombki.

Ile kosztują klocki LEGO Bombki?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO Bombki możesz kupić już od 29,99 zł. Porównaj ceny klocków LEGO Bombki i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®