zklocków.pl LEGO LEGO Zwierzęta

Zwierzęta LEGO

Zwierzęta to temat, który uwielbiają dzieci. Żywe pieski i kotki, maskotki, książeczki - wszystko, co związane jest ze światem zwierząt jest niezwykle atrakcyjne dla maluchów i uwielbiane przez “starszaki”. Marzeniem każdego dziecka jest posiadanie własnego zwierzaka. Niestety, często z różnych względów jest to nie możliwe. Może LEGO Zwierzęta nie zastąpią żywego pupila, ale są świetnym pomysłem na zapoznanie młodszych dzieci z różnorodnością świata zwierząt, a starszym chociaż trochę zrekompensują brak czworonożnego przyjaciela.

KategorieAktywne filtry1FiltrySerieTematy
Rok
Wyświetlono 1 - 40 z 235
Na stronie:

Klocki LEGO Zwierzęta

Zwierzęta LEGO – buduj, poznawaj, twórz historyjki

Klocki LEGO mają tę zaletę, że są zabawką wszechstronną. Ćwiczą sprawność manualną, kształcą wyobraźnię, poszerzają wiadomości o otaczającym świecie, ćwiczą mowę i wymowę, uczą podstaw klasyfikowania… Zacznijmy od LEGO Duplo - klocków przeznaczonych dla najmłodszych użytkowników. LEGO Zwierzęta DUPLO to "Moje pierwsze zwierzęta", a wśród nich urocze domowe, hodowlane, egzotyczne. Ciekawy sposób, by malucha zapoznać z bogatym światem zwierząt (dzieci najlepiej uczą się przez zabawę), a przy tym ćwiczyć szereg niezbędnych umiejętności. Zwierzęta LEGO to także temat w serii Juniors, i zestawy z LEGO Friends np. “Stajnia ze źrebakami”, a także LEGO Creator ("Pelikan") czy BrickHeadz - np. walentynkowy piesek do zbudowania. LEGO o tematyce "Zwierzęta" to super pomysł na prezent dla młodych miłośników zwierząt, fanów klocków i każdego, kto lubi kreatywną zabawę.

W jaki sposób nauczyć swoje dziecko odpowiedzialności?

W życiu każdego malucha w końcu nadchodzi czas, w którym stale prosi on o zakup jakiegoś zwierzęcia - czy to mniejszego, czy większego. Często nie zdają one sobie sprawy z tego, jak duża jest to odpowiedzialność. Kupując dowolny zestaw LEGO Zwierzęta z łatwością wytłumaczysz swojej pociesze, czego wymaga dany gatunek oraz jak należy się nim opiekować. Dziecko marzy o piesku, kotku, a może króliku? W takim razie LEGO Duplo Zwierzątka Domowe zaspokoi jego ciekawość i da mu szansę na zapoznanie się z podstawowymi potrzebami tych zwierząt. 

Klocki LEGO Zwierzęta - rozwijaj kreatywność poprzez zabawę

Nie od dziś wiadomo, że wszystkie zestawy klocków LEGO kształtują wyobraźnię i rozwijają kreatywność już od najmłodszych lat. Wybierając zestawy klocków LEGO Zwierzęta umożliwiasz maluchowi poznanie świata i zawodów, które w przyszłości może pełnić. LEGO Duplo Opiekuna w Zoo, LEGO Duplo Weterynarz, a może LEGO Duplo Duża Farma? Z tymi zestawami przeniesiesz się do dowolnego świata i zostaniesz kimkolwiek tylko zechcesz. Krainy ze świata LEGO nie ograniczają w żaden sposób i pozwalają na tworzenie wyjątkowych i oryginalnych historii, które stanowią odzwierciedlenie Ciebie oraz Twojego charakteru. Wybieraj do woli spośród wszystkich dostępnych zestawów od producentów świata z małych elementów!

Przenieś się do świata zwierząt z klockami LEGO

Korzystając z naszej strony internetowej z łatwością znajdziesz klocki o dowolnej tematyce, która Cię interesuje. Zapoznaj się z opisem, zwróć uwagę na kategorię wiekową, poszukaj zestawu w najlepszej cenie (przyda się nasza porównywarka) i kupuj. Zwierzęta to ulubiony temat dzieci, LEGO to ulubione klocki, razem = duet doskonały.

Klocki LEGO Zwierzęta

W kategorii LEGO Zwierzęta znajdziesz 235 zestawów klocków w cenach od 10,00 zł do 1 799,00 zł. Z 235 zestawów, na naszej stronie dostępnych jest 159, a ich średnia cena to 180,73 zł.

Największe zestawy LEGO Zwierzęta

W kategorii LEGO Zwierzęta znajdziesz 235 zestawów LEGO z czego największy ma aż 1112 elementów.

Nowości LEGO Zwierzęta 2023

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Zwierzęta.

Ile kosztują klocki LEGO Zwierzęta?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO Zwierzęta możesz kupić już od 10,00 zł. Porównaj ceny klocków LEGO Zwierzęta i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®