zklocków.pl LEGO LEGO Kalendarze adwentowe

Kalendarze adwentowe LEGO

Oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia jest dla dzieci najbardziej niesamowitym okresem w roku. Duchowy wymiar świąt nie ma dla maluchów takiego znaczenia jak choinka, prezenty, wizyta Mikołaja. Czy ideę oczekiwania na Boże Narodzenie można połączyć z bardziej przyziemną sferą, czyli oczekiwaniem na prezenty?

Wyświetlono 1 - 37 z 37
Na stronie:

Kalendarz adwentowy LEGO – poczuj magię świąt!

24 dni oczekiwania, a każdy z nich kryje niespodziankę. Oczywiście te najpopularniejsze kalendarze adwentowe pod obrazkiem w formie okienek ukrywają słodycze, ale pomysłów na kalendarze jest ogrom. Jedna z ciekawszych propozycji pochodzi od LEGO. Jest to kalendarz adwentowy, w którego okienkach ukryte są klocki. Co ciekawsze – kalendarze adwentowe LEGO wychodzą naprzeciw dziecięcym zainteresowaniom i prezentują tematykę popularną wśród dzieci wzbogaconą o elementy świąteczne. Kalendarz adwentowy LEGO Friends, City, Star Wars, Harry Potter – to fantastyczne pomysły na prezent dla każdego dziecka, które z niecierpliwością oczekuje na przyjście świąt. Kalendarz uczy cierpliwości, jest ciekawym sposobem na przekazanie idei świąt, a ukryte w okienkach zabawki do złożenia dostarczają mnóstwo frajdy z budowania i wielu możliwości zabawy.

Nowa odsłona starej tradycji - nietypowy kalendarz na Adwent

Początki wprowadzenia kalendarzy adwentowych sięgają 1851 roku. Zaczęło się od wieszania obrazków dotyczących świąt, zapalania świec, w 1902 pojawiły się kalendarze drukowane, a w 1930 powstał pierwszy kalendarz z czekoladkami w środku. Dzisiaj ciekawych pomysłów na kalendarz adwentowy nie brakuje, jednak dla miłośników LEGO i szukających nowości, to kalendarz adwentowy LEGO będzie najatrakcyjniejszy, bo łączy wszystkie elementy: zabawę, tradycję, niespodziankę, oczekiwanie. Zobacz, co dla Twojego dziecka przygotowało LEGO. Podaruj mu magię świąt w nowej odsłonie!

Nowości LEGO Kalendarze adwentowe 2021

LEGO

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®