zklocków.pl LEGO LEGO Kalendarze adwentowe

Kalendarze adwentowe LEGO

Oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia jest dla dzieci najbardziej niesamowitym okresem w roku. Duchowy wymiar świąt nie ma dla maluchów takiego znaczenia jak choinka, prezenty, wizyta Mikołaja. Czy ideę oczekiwania na Boże Narodzenie można połączyć z bardziej przyziemną sferą, czyli oczekiwaniem na prezenty?

KategorieAktywne filtry1FiltrySerieTematy
Rok
Wyświetlono 1 - 40 z 42
Na stronie:
12

Klocki LEGO Kalendarze adwentowe

Kalendarz adwentowy LEGO – poczuj magię świąt!

24 dni oczekiwania, a każdy z nich kryje niespodziankę. Oczywiście te najpopularniejsze kalendarze adwentowe pod obrazkiem w formie okienek ukrywają słodycze, ale pomysłów na kalendarze jest ogrom. Jedna z ciekawszych propozycji pochodzi od LEGO. Jest to kalendarz adwentowy, w którego okienkach ukryte są klocki. Co ciekawsze – kalendarze adwentowe LEGO wychodzą naprzeciw dziecięcym zainteresowaniom i prezentują tematykę popularną wśród dzieci wzbogaconą o elementy świąteczne. Kalendarz adwentowy LEGO Friends, City, Star Wars, Harry Potter – to fantastyczne pomysły na prezent dla każdego dziecka, które z niecierpliwością oczekuje na przyjście świąt. Kalendarz uczy cierpliwości, jest ciekawym sposobem na przekazanie idei świąt, a ukryte w okienkach zabawki do złożenia dostarczają mnóstwo frajdy z budowania i wielu możliwości zabawy.

Nowa odsłona starej tradycji - nietypowy kalendarz na Adwent

Początki wprowadzenia kalendarzy adwentowych sięgają 1851 roku. Zaczęło się od wieszania obrazków dotyczących świąt, zapalania świec, w 1902 pojawiły się kalendarze drukowane, a w 1930 powstał pierwszy kalendarz z czekoladkami w środku. Dzisiaj ciekawych pomysłów na kalendarz adwentowy nie brakuje, jednak dla miłośników LEGO i szukających nowości, to kalendarz adwentowy LEGO będzie najatrakcyjniejszy, bo łączy wszystkie elementy: zabawę, tradycję, niespodziankę, oczekiwanie. Zobacz, co dla Twojego dziecka przygotowało LEGO. Podaruj mu magię świąt w nowej odsłonie!

Klocki LEGO Kalendarze adwentowe

W kategorii LEGO Kalendarze adwentowe znajdziesz 42 zestawy klocków w cenach od 69,99 zł do 449,00 zł. Z 42 zestawów, na naszej stronie dostępnych jest 31, a ich średnia cena to 204,20 zł.

Największe zestawy LEGO Kalendarze adwentowe

W kategorii LEGO Kalendarze adwentowe znajdziesz 42 zestawy LEGO z czego największy ma aż 500 elementów.

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Kalendarze adwentowe.

Ile kosztują klocki LEGO Kalendarze adwentowe?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO Kalendarze adwentowe możesz kupić już od 69,99 zł. Porównaj ceny klocków LEGO Kalendarze adwentowe i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®