zklocków.pl LEGO LEGO Gry planszowe

Gry planszowe LEGO

Gry planszowe przeżywają swój renesans. Po latach zapomnienia już nie porastają kurzem na sklepowych półkach, ale są chętnie kupowane i wykorzystywane do zabawy nie tylko przez dzieci, ale również przez dorosłych. Nic dziwnego więc, że w ofercie Grupy LEGO znalazły się planszówki. Połączenie kultowych klocków i gier planszowych wydaje się niemożliwe. Jednak nie dla LEGO – doświadczonego w branży producenta klocków i znawcy dziecięcych potrzeb. Co takiego wyróżnia gry planszowe LEGO? Możliwości! Tu nie wystarczy wyciągnąć z pudełka tekturowej planszy. Trzeba ją samemu zbudować, podobnie jak i pionki i kostkę. Gra według opisanych zasad - super zabawa, ale jeśli do tego dołoży się własny pomysł na wygląd planszy i zmodyfikuje zasady – brzmi ekscytująco.

KategorieAktywne filtry1FiltrySerieTematy
Rok
Wyświetlono 1 - 40 z 45
Na stronie:
12

Klocki LEGO Gry planszowe

LEGO gry planszowe – sposób na wszechstronny rozwój

Szukając zabawek dla dzieci powinniśmy wybierać mądrze. Nie wszystko, co się świeci, gra i porusza jest wartościowe. O wiele więcej zalet maja zabawki wymagające zaangażowania. Gry planszowe LEGO zaliczane są do tych zabawek, które nazywamy edukacyjnymi. Od budowania - kształcącego motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, przez ćwiczenia pamięci, logicznego myślenie, umiejętności przezywania sukcesów i porażki aż po elementy wychowania społecznego - wzmacnianie więzi rodzinnych i koleżeńskich. LEGO gry planszowe to rozrywka dla małych i całkiem dorosłych użytkowników. Oczywiście najważniejsza jest dobra zabawa, dlatego wybierając gry planszowe LEGO należy uwzględnić potrzeby, zainteresowania i możliwości osób, które będą z nich korzystać, by w pełni odkryły ich potencjał.

Gry planszowe LEGO - klasyka w nowej odsłonie

Szachy, Kółko i krzyżyk, a może Labirynt? Klasyczne gry, które znamy i lubimy w formie klocków - to jest to. Sposób na nudę i atrakcyjną zabawę w ciekawej odsłonie. A może LEGO gry planszowe tematyczne? Piraci, Piramida Ramzesa, Minotaur, Hobbit czy Star Wars – nowe możliwości zabawy i spotkanie z ulubionymi bohaterami. W poszukiwaniu gier planszowych LEGO nie musisz biegać po sklepach i przeglądać tysięcy stron internetowych. Korzystając z naszej pomocy i porównywarki cen, bez problemu znajdziesz wybrany produkt i kupisz go w najkorzystniejszej cenie.

Sprawdź też LEGO Friends gry dostępne w naszej ofercie.

Klocki LEGO Gry planszowe

W kategorii LEGO Gry planszowe znajdziesz 45 zestawów klocków w cenach od 19,98 zł do 1 999,00 zł. Z 45 zestawów, na naszej stronie dostępnych jest 21, a ich średnia cena to 373,61 zł.

Największe zestawy LEGO Gry planszowe

W kategorii LEGO Gry planszowe znajdziesz 45 zestawów LEGO z czego największy ma aż 1450 elementów.

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Gry planszowe.

Ile kosztują klocki LEGO Gry planszowe?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO Gry planszowe możesz kupić już od 19,98 zł. Porównaj ceny klocków LEGO Gry planszowe i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®