zklocków.pl LEGO LEGO Piękna i Bestia

Piękna i Bestia LEGO

Jedna z najpiękniejszych historii o miłości - Piękna i Bestia. Niewiele osób wie, że wywodzi się ona z francuskich baśni ludowych, która po raz pierwszy została spisana w 1740 roku. Teraz możesz ją odkryć w zupełnie nowej odsłonie dzięki klockom LEGO Piękna i Bestia!

KategorieAktywne filtry1FiltrySerieTematy
Rok

Klocki LEGO Piękna i Bestia

LEGO Piękna i Bestia: jakie były początki tej historii?

Za najlepszą wersję literacką tej kultowej opowieści uważa się tę spisaną przez Jeanne Marie Leprinee de Beaumont w 1751 - tym bardziej, że została przystosowana do odbioru przez dzieci. To na jej podstawie powstały liczne teatralne i filmowe adaptacje z czego najbardziej znana wersja powstała w 1991 w Studio Disneya. Wraz z filmem animowanym Disney’a na nowo ożyła historia Pięknej i Bestii, a w raz z nią pojawiły się gadżety i zabawki, takie jak zestawy klocków Piękna i Bestia. Kto podjął się ich stworzenia? LEGO – znany na całym świecie duński producent kultowych klocków.

Zestawy LEGO Piękna i Bestia – pokieruj losem pięknej Belli i księcia zamienionego w potwora

Piękna i Bestia to nie tylko historia miłosna, to także lekcja o tym czym się kończy egoizm i jak silne potrafi być uczucie, które jest w stanie odmienić wyroki. Bajkowa wersja uchodzi za filmowe arcydzieło, któremu nie jest w stanie dorównać nawet filmowa adaptacja z 2017 z Emmą Watson w roli głównej. Baśń i animowany film kochają zarówno dzieci jak i dorośli. Podobnie jak klocki LEGO, które mają wielbicieli wśród małych i dużych budowniczych. Nie dziwi więc fakt, że LEGO Piękna i Bestia układają i dzieci i ich rodzice. Zestawy LEGO Piękna i Bestia dedykowane są już nawet najmłodszym konstruktorom (tak jak zestaw LEGO Duplo Herbatka u Belli), a także czterolatkom, juniorom i tak jak w przypadku LEGO BrickHeadz Belle – 10+. Szukając klocków z tej serii skorzystaj z naszego katalogu i porównywarki cen. Wybierz zestaw i w myśl idei (leg godt), która przyświeca duńskiemu producentowi klocków zapewnij dziecku (a może także sobie) dobrą zabawę.

Klocki LEGO Piękna i Bestia

W kategorii LEGO Piękna i Bestia znajdziesz 9 zestawów klocków w cenach od 55,00 zł do 429,00 zł. Z 9 zestawów, na naszej stronie dostępnych jest 9, a ich średnia cena to 183,09 zł.

Największe zestawy LEGO Piękna i Bestia

W kategorii LEGO Piękna i Bestia znajdziesz 9 zestawów LEGO z czego największy ma aż 505 elementów.

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Piękna i Bestia.

Ile kosztują klocki LEGO Piękna i Bestia?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO Piękna i Bestia możesz kupić już od 55,00 zł. Porównaj ceny klocków LEGO Piękna i Bestia i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®