zklocków.pl LEGO LEGO Pociągi

Pociągi LEGO

“Stoi na stacji lokomotywa...” kultowy wierszyk J. Tuwima nigdy nie stracił na popularności, a to za sprawą miłości dzieci do pociągów. Skąd ta fascynacja pojazdami szynowymi wzięła się u dzieci? Trudno dociec, tym bardziej, że wielu z tych małych wielbicieli pociągów, prawdziwy pociąg widuje sporadycznie. O ile podróż pociągiem jest dla wielu dzieci tylko marzeniem, o tyle zabawa pociągiem - zabawką jest jak najbardziej osiągalna. Na rynku nie brakuje zabawek tego typu, ale najciekawsza zabawa zawsze jest z tymi “zbuduj sam” - sprawdź LEGO Pociągi!

Aktywne filtry1FiltrySerieTematyRok
Wyświetlono 1 - 40 z 69
Na stronie:
12

Klocki LEGO Pociągi - spełniamy dziecięce (a może swoje) marzenia

Może te turkocące koła, może gwizd lokomotywy, a może wagoniki pełne tajemniczych przesyłek...Jedno jest pewne nie tylko wiersz ”Lokomotywa”, ale pociągi w każdej formie wzbudzają sympatię i co ciekawe, nie tylko u dzieci. Co więcej, to nie elektryczna kolejka, ale zbudowany własnoręcznie z klocków pociąg budzi najwięcej emocji. Kto jak to, ale LEGO zna potrzeby dzieci i fanów budowania z klocków. Nie dziwi więc bogata kolekcja zestawów LEGO Pociągi. Już w serii dla najmłodszych (Duplo) znajdziemy łatwe do zbudowania pociągi: pasażerski, towarowy, wiozący zwierzęta czy cyferki. Budowanie miasta bez stacji kolejowej – nie możliwe.

Pociąg z LEGO – niezliczone możliwości kreatywnej zabawy

W serii LEGO City nie brakuje pociągów do zbudowania. Prawdziwa gradka dla starszych dzieci. Ale klocki LEGO Pociągi to także zestawy świąteczne, pociąg z Toy Story czy Ekspres do Hogwartu, pociągi z LEGO Creator i ostatni hit: sterowany za pomocą aplikacji LEGO Power Up. - pociąg z serii LEGO Disney. Przeznaczony dla budowniczych 12+, dworzec kolejowy i pociąg. Zabierz Myszkę Miki i Mini, Goofiego, Chipa i Daila w niezapomnianą podróż, a przed podróżą zaproś ich na odpoczynek w dworcowej kawiarence. Twoje pociągi LEGO naprawdę odjeżdżają i wydają dźwięki. Niesamowita zabawa. Wybierz swój zestaw, poszukaj najkorzystniejszej oferty (skorzystaj z naszej porównywarki cen) i “wsiądź do pociągu byle jakiego”. Dobrej zabawy!

W naszej ofercie znajdziesz też LEGO Cars.

Nowości LEGO Pociągi 2023

Na skróty
LEGO

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®