zklocków.pl LEGO LEGO Atomówki

Atomówki LEGO

Bajka, Bójka czy Brawurka – w rolę której Atomówki lubisz się wcielać najbardziej? Te trzy wspaniałe dziewczyny o super mocach towarzyszą Ci już od najmłodszych lat. Na pewno masz swoją ulubioną, z którą chciałabyś przeżyć niejedną fascynującą przygodę. Wszystkie fanki Atomówek ucieszą się z zestawów LEGO Powerpuff Girls. Od teraz możesz wspólnie z nimi walczyć z przestępczością, chwytać ludzi nieprzestrzegających prawa, wymierzać sprawiedliwość, a także rozwiązywać najtrudniejsze kryminalne zagadki. LEGO Atomówki pozwolą Ci stworzyć własny świat, który dotychczas oglądałaś tylko na ekranie telewizora. Będziesz jedną z tych super dziewczyn, które ratują ludzi przed katastrofami.

Lego Powerpuff Girls – Atomówki dla straży dobra

Mojo Jojo atakuje! Atomówki już szykuje się, aby go powstrzymać. Chce ukraść diamenty, ale Bajka, Bójka i Brawurka mają plan, w jaki sposób temu zapobiec. W Lego Atomówki znajdziesz m.in. stoisko z lodami, z którego będziesz mogła wycelować w Mojo Jojo słodkimi zimnymi smakołykami. Jesteś jak Bajka? Wybierz klocki LEGO Atomówki, w którym Bajka stoczy swój wygrany pojedynek na placu zabaw. Zbieraj też minifigurki i stwórz swoją unikalna kolekcję prawdziwego fana Powerpuff Girls.

Klocki LEGO Atomówki to gwarancja fantastycznej zabawy!

Lego Atomówki to zestawy dedykowane specjalnie dla dziewczynek. Tak, teraz również one mają swoją fantastyczną serię Lego. Zawierają one ruchome elementy, które tylko uatrakcyjniają zabawę małych miłośniczek klocków. Są kolorowe, jest w nich mnóstwo różu i innych pastelowych kolorów. Dzielne Atomówki mogą teraz dzięki Twojej pomocy być jeszcze skuteczniejsze. LEGO Powerpuff Girls to długie godziny świetnej zabawy, polegającej na ochronie ludzi przed złem otaczającego ich świata. Walczysz w służbie dobra i zawsze zwyciężasz. Zostać czwartą Atomówką!

W naszej ofercie znajdziesz też klocki LEGO Disney.

Na skróty
LEGO

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®