zklocków.pl LEGO LEGO Domy

Domy LEGO

Z czym Wam kojarzy się dom? Większości z nas z bezpieczeństwem, miłością, rodziną. Dzieciom – z mamą i tatą, wspólnymi zabawami. Nie dziwi fakt, że pierwsze zabawy maluchów dotyczą domowych czynności, że pociecha z zapałem odwzorowuje zachowania rodziców, że pierwsze rysunki przedstawiają dom i rodzinę. Dziecko poznaje świat od najbliższego otoczenia. Również pierwsze zabawy konstrukcyjne związane są z budowaniem domów. Klocki LEGO, które od 70 lat towarzyszą dziecięcym zabawą, a w zasadzie ich projektanci, którzy doskonale rozumieją dzieci i ich potrzebę zabawy w dom, także w swojej ofercie posiadają LEGO Domy do zbudowania.

KategorieAktywne filtry1FiltrySerieTematy
Rok
Wyświetlono 1 - 40 z 46
Na stronie:
12

Klocki LEGO Domy

Klocki LEGO Domy – zbuduj swój wymarzony domek

Dom w mieście, domek na wsi, a może domek na drzewie? LEGO Duplo już dla najmłodszych budowniczych przygotowało łatwe do zbudowania domy. Bogatą ofertę stanowią domy do zbudowania z LEGO Creator 3w1, z których masz możliwość skonstruowania nie jednego, ale 3 różnych budynków. a i wśród innych serii klocków, LEGO domy stanowią mocny punkt (chociażby LEGO Friends i Domek Mii, Dom przyjaźni...). Ciekawą propozycja dla starszych budowniczych (12+) jest nowość Świąteczna chatka z piernika. Połączyć magię świąt, z rodzinną atmosferą i bajkową scenerią - ta sztuka udaje się tylko LEGO. Z LEGO Domy zabawa nie kończy się na zbudowaniu budynku...Zabawa dopiero się rozkręca. Dom to świetna sceneria do odgrywania rodzinnych scenek. Możesz być zaskoczony tym, jak bystrymi obserwatorami są dzieci i jak bogata jest ich wyobraźnia. LEGO Domy to konstrukcje bogate w realistyczne detale wewnątrz budynku, jak i w otoczeniu. Trudno się oprzeć zabawie w własnoręcznie zbudowanym domu.

Klocki LEGO domy – zawsze trafiony pomysł na prezent

Nawet jeśli nie jesteś pewien, czym interesuje się maluch, a potrzebujesz prezentu, LEGO domy się sprawdzają. Pamiętać tylko należy o możliwościach konstrukcyjnych dzieci w różnym wieku. Klocki LEGO Domy - sprawdź LEGO propozycje z naszym katalogiem, wyszukiwarką i porównywarką cen. Z pewnością znajdziesz tu zestaw, który będzie niezwykle atrakcyjny dla każdego dziecka i bezpieczny dla Twoich finansów.

W naszym sklepie znajdziesz tez niesamowite zestawy LEGO Classic.

Klocki LEGO Domy

W kategorii LEGO Domy znajdziesz 46 zestawów klocków w cenach od 169,29 zł do 4 499,00 zł. Z 46 zestawów, na naszej stronie dostępnych jest 35, a ich średnia cena to 655,25 zł.

Największe zestawy LEGO Domy

W kategorii LEGO Domy znajdziesz 46 zestawów LEGO z czego największy ma aż 3231 elementów.

Nowości LEGO Domy 2023

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Domy.

Ile kosztują klocki LEGO Domy?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO Domy możesz kupić już od 169,29 zł. Porównaj ceny klocków LEGO Domy i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®