zklocków.pl LEGO LEGO Vaiana: Skarb oceanu

Vaiana: Skarb oceanu LEGO

W 2016 roku studio Disney’a zachwyciło świat nową produkcją - animowanym filmem Moana (w europejskiej wersji Vaiana), opowieścią nawiązującą do polinezyjskiej mitologii. Film w reżyserii Rona Clementsa i Johna Muskera podbił serca nie tylko dziecięcej widowni, ale także jej rodziców. Zdobył także dwie nominacje do Oscara. Dzięki współpracy Grupy LEGO i studia Disney’a, historia dzielnej Vaiany z wyspy Motonui nie kończy się wraz z wyświetlanym filmem, ale dzięki klockom dedykowanym bohaterce może trwać dalej.

KategorieAktywne filtry1FiltrySerieTematy
Rok

Klocki LEGO Vaiana: Skarb oceanu

LEGO Vaiana: Skarb oceanu – poznaj życie na wyspie Motonui i legendę o skarbie

Odkąd Vaiana usłyszała od swej babci opowieść o bogini Te Fiti i jej skradzionym sercu, czuła, że ocean jest jej przeznaczeniem. Niestety jej tata, wódz plemienia kategorycznie zabraniał dalekich oceanicznych wypraw, które niosły ze sobą śmierć. Kiedy jednak wyspę zaczęły nękać kataklizmy, nastoletnia Vaiana postanowiła złamać rodzicielski zakaz i poszukać ratunku dla plemienia na odległych wodach. Należało tylko zwrócić serce bogini Te Fiti. Ale córkę wodza czekało jeszcze spotkanie z zarozumiałym półbogiem Maui, Kakamorami, krabem Tomatoa i demonem Te Ka. Dzięki wewnętrznej sile i wytrwałości, misja Vaiany kończy się sukcesem. Ocean i wyspa Motonui odzyskuje spokój.

Przeżyj pełną niebezpieczeństw oceaniczną podróż z Vaianą

Klocki LEGO Vaiana: Przygoda Vaiany na wyspie, Oceaniczna podróż Vaiany to zestawy, dzięki którym przeżyjesz przygody z Vaianą raz jeszcze. Możesz je odtworzyć lub ułożyć własny scenariusz. Każdy z zestawów zawiera najważniejsze elementy związane z famułą animacji oraz figurki bohaterów. Klocki LEGO Vaiana: Skarb oceanu to ciekawy i kreatywny pomysł na zabawę już dla 5-6 latków.

LEGO Disney Vaiana - sprawdź, gdzie i w jakiej cenie kupisz zestawy. Skorzystaj z naszego katalogu i porównywarki cen. Zapraszamy!

Klocki LEGO Vaiana: Skarb oceanu

W kategorii LEGO Vaiana: Skarb oceanu znajdziesz 6 zestawów klocków w cenach od 18,82 zł do 799,00 zł. Z 6 zestawów, na naszej stronie dostępnych jest 5, a ich średnia cena to 339,16 zł.

Największe zestawy LEGO Vaiana: Skarb oceanu

W kategorii LEGO Vaiana: Skarb oceanu znajdziesz 6 zestawów LEGO z czego największy ma aż 410 elementów.

Nowości LEGO Vaiana: Skarb oceanu 2023

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Vaiana: Skarb oceanu.

Ile kosztują klocki LEGO Vaiana: Skarb oceanu?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO Vaiana: Skarb oceanu możesz kupić już od 18,82 zł. Porównaj ceny klocków LEGO Vaiana: Skarb oceanu i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®