zklocków.pl LEGO LEGO Education

LEGO Education

Liczące 70 lat duńskie przedsiębiorstwo znane z produkcji klocków nie przestaje zaskakiwać nowościami. LEGO idzie z duchem czasu i stawia na nowoczesną edukację. O tym, że budowanie z klocków kształtuje szereg umiejętności (usprawnia motorykę, uczy logicznego myślenia, pobudza wyobraźnię) nie trzeba nikogo przekonywać. Ale czy LEGO mogą jeszcze bardziej być pomocne w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności? Okazuje się, że tak działają klocki z linii LEGO Education. Oczywiście zadbał oto producent, który w nowoczesnym nauczaniu dostrzegł potencjał i kolejną ścieżkę firmy dla umocnienia pozycji na światowych rynkach.

KategorieAktywne filtry1FiltrySerie
LEGO Bionicle 67LEGO Boost 2LEGO Brick Sketches 8LEGO BrickHeadz 132LEGO BrickLink 15LEGO Bricks & More 32LEGO Building Bigger Thinking 5LEGO Cars 31LEGO Castle 8LEGO City 538LEGO Classic 63LEGO Creator 327LEGO Creator 3 w 1 178LEGO Creator Expert 89LEGO CUUSOO 5LEGO DC 21LEGO DC Comics Super Heroes 105LEGO DC Super Hero Girls 11LEGO Dimensions 59LEGO Dino 7LEGO Disney 195LEGO DOTS 77LEGO DREAMZzz 11LEGO Duplo 403LEGO Education 23LEGO Elves 35LEGO Fantastic Beasts 6LEGO FORMA 1LEGO Friends 420LEGO Galaxy Squad 11LEGO Games 36LEGO Ghostbusters 9LEGO Harry Potter 101LEGO Hero Factory 83LEGO Hidden Side 23LEGO House 11LEGO Iconic 6LEGO ICONS 43LEGO Ideas 55LEGO Indiana Jones 19LEGO Juniors 68LEGO Jurassic World 55LEGO Kingdoms 14LEGO Koci domek Gabi 4LEGO Legends of Chima 100LEGO LEGOLAND 8LEGO Marvel Avengers 28LEGO Marvel Spider-Man 35LEGO Marvel Super Heroes 218LEGO Marvel 93LEGO Mindstorms 14LEGO Minecraft 102LEGO Minecraft BigFig 5LEGO Minifigures 40LEGO Minions 9LEGO Mixels 81LEGO Monkie Kid 47LEGO Monster Fighters 9LEGO Nexo Knights 67LEGO Ninjago 357LEGO Ninjago Movie 30LEGO Originals 1LEGO Overwatch 9LEGO Pharaoh’s Quest 6LEGO Pirates 7LEGO Pirates of the Caribbean 12LEGO Power Functions 16LEGO Power Miners 4LEGO Powered UP 17LEGO Prince of Persia 5LEGO Racers 47LEGO Racers Tiny Turbos 21LEGO Scooby Doo 6LEGO SERIOUS PLAY 4LEGO Sonic the Hedgehog 6LEGO Space Police 5LEGO Speed Champions 59LEGO SpongeBob 8LEGO Star Wars 509LEGO Star Wars Buildable Figures 29LEGO Star Wars Microfighters 32LEGO Stranger Things 2LEGO Super Heroes 313LEGO Super Mario 67LEGO Technic 191LEGO Teenage Mutant Ninja Turtles 17LEGO The Hobbit 16LEGO THE LEGO MOVIE 2 41LEGO THE LEGO MOVIE 27LEGO The Lone Ranger 7LEGO The Lord of the Rings 20LEGO The Powerpuff Girls 4LEGO The Simpsons 8LEGO Toy Story 23LEGO Trolls World Tour 9LEGO Ultra Agents 14LEGO Unikitty 11LEGO VIDIYO 15LEGO Vikings 7LEGO World Racers 6LEGO xtra 17
TematyRok
Wyświetlono 1 - 23 z 23
Na stronie:

Klocki LEGO Education

Zestaw Klocków LEGO Education - nauka poprzez zabawę

Nowe technologie mogą być interesujące nie tylko dla starszych, ale i również młodszych dzieci. By zachęcić je do poznawania nowych rzeczy oraz rozwijania umiejętności, warto zdecydować się na zakup LEGO Education, czyli klocków, które już od ponad 40 lat nie tylko bawią, ale i również uczą od najmłodszych lat. 

Klocki LEGO Education to wspaniały pomocnik na każdym etapie nauki. Odpowiednio dobrany zestaw będzie stanowił ciekawą i oryginalną opcję rozrywki oraz edukacji dla dzieci w wieku przedszkolnym, a nawet i szkolnym. Dobierz zestaw do zainteresowań swojej pociechy i obserwuj, jak wiele z niego wynosi! 

LEGO Education - pozwól dziecku doświadczać

O tym, że system nauczania może być przestarzały i nie przystosowany do współczesnych wymagań wiemy nie od dziś. Na szczęście coraz więcej rodziców, przedszkoli i szkół zdaje sobie z tego sprawę i do pracy z dziećmi wykorzystuje narzędzia pozwalające dziecku się rozwijać poprzez zdobywanie doświadczeń. Podstawowa aktywnością dziecka jest zabawa i to poprzez zabawę maluch się uczy. Klocki LEGO Education w “mądry sposób” zachęcają dziecko do kreatywnego poznawania świata.

Czego nauczy się Twoje dziecko dzięki zestawowi klocków LEGO Education?

Podstawowym zadaniem klocków LEGO Education jest rozwijanie w dziecku chęci do poznania nowych umiejętności, poprzez dobrą zabawę. Producent klocków oferuje wiele zestawów, dzięki którym Twoja pociecha pozna rzeczy, które ją interesują i nakłoni ją do pogłębienia swojej wiedzy w tym temacie. LEGO Education Pociąg do programowania, a może LEGO Education Zestaw prostych maszyn? To bardzo ciekawe i nietuzinkowe propozycje na prezent dla chłopców i dziewczynek w każdym wieku. 

LEGO Education – klocki dla małych i starszych dzieci

Lego od zawsze dbało o rozwój dzieci w każdym wieku. Stąd też w linii LEGO Education znalazły się Duplo, z którymi maluchy poznają otoczenie (Our Town), proste mechanizmy, (Wheels Set, Steam Park) czy poznają baśniowych i historycznych bohaterów. Dla starszych dzieci LEGO Education przygotowało prawdziwą gratkę - naukę oprogramowania z LEGO i zestawy do robotyki. W ten sposób producenci klocków wprowadzają dzieci w świat nauki, technologii, matematyki, sztuki, inżynierii. Sprawdź w naszym katalogu dostępne produkty i wybierz ten, który Cię interesuje w najkorzystniejszej cenie (skorzystaj z porównywarki). Postaw na nowoczesną edukację z LEGO Education. Dla młodszych i starszych kreatorów świata LEGO polecamy również klocki LEGO Technic!

Klocki LEGO Education

W kategorii LEGO Education znajdziesz 23 zestawy klocków w cenach od 300,00 zł do 2 999,97 zł. Z 23 zestawów, na naszej stronie dostępnych jest 18, a ich średnia cena to 1 096,74 zł.

Największe zestawy LEGO Education

W kategorii LEGO Education znajdziesz 23 zestawy LEGO z czego największy ma aż 604 elementy.

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Education.

Ile kosztują klocki LEGO Education?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO Education możesz kupić już od 300,00 zł. Porównaj ceny klocków LEGO Education i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®