zklocków.pl Klocki LEGO LEGO Education

LEGO Education

Liczące 70 lat duńskie przedsiębiorstwo znane z produkcji klocków nie przestaje zaskakiwać nowościami. LEGO idzie z duchem czasu i stawia na nowoczesną edukację. O tym, że budowanie z klocków kształtuje szereg umiejętności (usprawnia motorykę, uczy logicznego myślenia, pobudza wyobraźnię) nie trzeba nikogo przekonywać. Ale czy LEGO mogą jeszcze bardziej być pomocne w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności? Okazuje się, że tak działają klocki z linii LEGO Education. Oczywiście zadbał oto producent, który w nowoczesnym nauczaniu dostrzegł potencjał i kolejną ścieżkę firmy dla umocnienia pozycji na światowych rynkach.

KategorieAktywne filtry1FiltrySerie
LEGO Ben 10 Alien Force 6LEGO Bionicle 67LEGO Boost 2LEGO Braille Bricks 5LEGO Brick Sketches 8LEGO BrickHeadz 148LEGO BrickLink 25LEGO Bricks & More 32LEGO Building Bigger Thinking 5LEGO Cars 32LEGO Castle 8LEGO City 588LEGO City Stuntz 25LEGO Classic 71LEGO Creator 355LEGO Creator 3 w 1 198LEGO Creator Expert 89LEGO CUUSOO 5LEGO DC 113LEGO DC Comics Super Heroes 113LEGO DC Super Hero Girls 11LEGO Dimensions 59LEGO Dino 7LEGO Disney 242LEGO DOTS 83LEGO DREAMZzz 28LEGO Duplo 427LEGO Education 24LEGO Elves 35LEGO Fantastic Beasts 6LEGO FORMA 4LEGO Friends 465LEGO Galaxy Squad 11LEGO Games 37LEGO Ghostbusters 9LEGO Harry Potter 125LEGO Hero Factory 83LEGO Hidden Side 23LEGO Hobbit 16LEGO Horizon Adventures 1LEGO House 12LEGO Iconic 7LEGO Icons 64LEGO Ideas 67LEGO Indiana Jones 19LEGO Juniors 68LEGO Jurassic World 61LEGO Kingdoms 14LEGO Koci domek Gabi 7LEGO Legends of Chima 100LEGO LEGOLAND 9LEGO Lord of the Rings 23LEGO Marvel Avengers 31LEGO Marvel Spider-Man 46LEGO Marvel Super Heroes 259LEGO Marvel 259LEGO Mindstorms 14LEGO Minecraft 118LEGO Minecraft BigFig 5LEGO Minifigures 53LEGO Minions 14LEGO Mixels 81LEGO Monkie Kid 55LEGO Monster Fighters 9LEGO Nexo Knights 67LEGO Ninjago 387LEGO Ninjago Movie 30LEGO Originals 2LEGO Overwatch 9LEGO Pharaoh’s Quest 6LEGO Pirates 8LEGO Pirates of the Caribbean 12LEGO Power Functions 17LEGO Power Miners 4LEGO Powered UP 18LEGO Prince of Persia 5LEGO Racers 47LEGO Scooby Doo 6LEGO SERIOUS PLAY 4LEGO Sonic the Hedgehog 16LEGO Space 28LEGO Space Police 5LEGO Speed Champions 70LEGO SpongeBob 8LEGO Star Wars 550LEGO Stranger Things 2LEGO Super Heroes 361LEGO Super Mario 86LEGO Technic 219LEGO Teenage Mutant Ninja Turtles 17LEGO The Legend of Zelda 1LEGO THE LEGO MOVIE 2 41LEGO THE LEGO MOVIE 27LEGO The Lone Ranger 7LEGO The Powerpuff Girls 4LEGO The Simpsons 8LEGO Toy Story 23LEGO Transformers 2LEGO Trolls World Tour 9LEGO Ultra Agents 14LEGO Unikitty 11LEGO VIDIYO 15LEGO Vikings 8LEGO VIP 13LEGO World Racers 6LEGO xtra 17
TematyRok
Wyświetlono 1 - 24 z 24
Na stronie:

Klocki LEGO Education

Zestaw Klocków LEGO Education - nauka poprzez zabawę

Nowe technologie mogą być interesujące nie tylko dla starszych, ale i również młodszych dzieci. By zachęcić je do poznawania nowych rzeczy oraz rozwijania umiejętności, warto zdecydować się na zakup LEGO Education, czyli klocków, które już od ponad 40 lat nie tylko bawią, ale i również uczą od najmłodszych lat. 

Klocki LEGO Education to wspaniały pomocnik na każdym etapie nauki. Odpowiednio dobrany zestaw będzie stanowił ciekawą i oryginalną opcję rozrywki oraz edukacji dla dzieci w wieku przedszkolnym, a nawet i szkolnym. Dobierz zestaw do zainteresowań swojej pociechy i obserwuj, jak wiele z niego wynosi! 

LEGO Education - pozwól dziecku doświadczać

O tym, że system nauczania może być przestarzały i nie przystosowany do współczesnych wymagań wiemy nie od dziś. Na szczęście coraz więcej rodziców, przedszkoli i szkół zdaje sobie z tego sprawę i do pracy z dziećmi wykorzystuje narzędzia pozwalające dziecku się rozwijać poprzez zdobywanie doświadczeń. Podstawowa aktywnością dziecka jest zabawa i to poprzez zabawę maluch się uczy. Klocki LEGO Education w “mądry sposób” zachęcają dziecko do kreatywnego poznawania świata.

Czego nauczy się Twoje dziecko dzięki zestawowi klocków LEGO Education?

Podstawowym zadaniem klocków LEGO Education jest rozwijanie w dziecku chęci do poznania nowych umiejętności, poprzez dobrą zabawę. Producent klocków oferuje wiele zestawów, dzięki którym Twoja pociecha pozna rzeczy, które ją interesują i nakłoni ją do pogłębienia swojej wiedzy w tym temacie. LEGO Education Pociąg do programowania, a może LEGO Education Zestaw prostych maszyn? To bardzo ciekawe i nietuzinkowe propozycje na prezent dla chłopców i dziewczynek w każdym wieku. 

LEGO Education – klocki dla małych i starszych dzieci

Lego od zawsze dbało o rozwój dzieci w każdym wieku. Stąd też w linii LEGO Education znalazły się Duplo, z którymi maluchy poznają otoczenie (Our Town), proste mechanizmy, (Wheels Set, Steam Park) czy poznają baśniowych i historycznych bohaterów. Dla starszych dzieci LEGO Education przygotowało prawdziwą gratkę - naukę oprogramowania z LEGO i zestawy do robotyki. W ten sposób producenci klocków wprowadzają dzieci w świat nauki, technologii, matematyki, sztuki, inżynierii. Sprawdź w naszym katalogu dostępne produkty i wybierz ten, który Cię interesuje w najkorzystniejszej cenie (skorzystaj z porównywarki). Postaw na nowoczesną edukację z LEGO Education. Dla młodszych i starszych kreatorów świata LEGO polecamy również klocki LEGO Technic!

Klocki LEGO Education

W kategorii LEGO Education znajdziesz 24 zestawy klocków w cenach od 350,00 zł do 1 900,00 zł. Z 24 zestawów, na naszej stronie dostępnych jest 18, a ich średnia cena to 863,54 zł.

Największe zestawy LEGO Education

W kategorii LEGO Education znajdziesz 24 zestawy LEGO z czego największy ma aż 604 elementy.

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Education.

Ile kosztują klocki LEGO Education?

Zestawy klocków na zklocków.pl w kategorii LEGO Education możesz kupić już od 350,00 zł. Porównaj ceny klocków LEGO Education i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®