zklocków.pl LEGO LEGO Arktyka

Arktyka LEGO

Skąd do dzieci przybywa Mikołaj? Z Laponii - dalekiej Arktyki, krainy mroźnej Północy. Zawsze to, co niezbadane, do końca nieodkryte budziło ludzką ciekawość. Czy Arktykę zamieszkują ludzie, jakie zwierzęta można spotkać, jak przyroda radzi sobie z lodem i śniegiem? Twoje dziecko jest ciekawe świata? To bardzo dobrze. W ten sposób się uczy, rozwija swoje zainteresowania. Opowiedz mu o Arktyce, powiedz o stacjach badawczych, pokaż film, zdjęcia. Wiesz, kto pomoże Ci w ciekawy sposób pokazać dziecku Arktykę? Klocki LEGO. W serii LEGO Arktyka City znajdziesz zestawy tematyczne, które przybliżą maluchowi Biegun Północny i Arktykę oraz zachęcą do zabawy w odkrywców lodowej krainy.

KategorieAktywne filtry1FiltrySerieTematy
Rok
Wyświetlono 1 - 23 z 23
Na stronie:

Klocki LEGO Arktyka

Arktyka LEGO – czas na pracę badawczą w mroźnej krainie

Zbuduj stację badawczą, poznaj zespół badawczy, przygotuj się na wyprawę, sprawdź możliwości arktycznego ścigacza. Badania naukowe to poważna sprawa, młodych odkrywców czeka wiele wyzwań. Dobrze się przygotuj na spotkanie z reniferem, polarnym niedźwiedziem, a może trafisz do wioski Mikołaja? Od Ciebie młody odkrywco zależy, gdzie dotrze wyprawa, co uda Ci się zobaczyć. LEGO Arktyka – to niezliczone pomysły na dobrą zabawę.

Kształcąca rola klocków LEGO Arktyka

O tym, że klocki należą do najbardziej rozwijających zabawek mówią specjaliści. Budowanie z klocków to świetne ćwiczenie motoryczne, koordynacyjne, ćwiczące logiczne myślenie, kształtujące wyobraźnię - cechy niezwykle istotne w dorosłym życiu. Ale klocki LEGO rozwijają mowę, poszerzają wiedzę, integrują społecznie. Zachęć dziecko do zabawy swoim przykładem, poświęć czas na wspólną zabawę. Z LEGO Arktyka odkrywanie tajemnic dalekiej Północy to przyjemność dla całej rodziny. A może szukasz kolejnego zestawu LEGO City? Brakuje Ci tematyki Arktyka? Znajdziesz je z pomocą naszej wyszukiwarki. Wystarczy skorzystać z naszej strony internetowej i wspomóc się porównywarką cen. Wybrane zestawy Arktyka LEGO czekają, byś wraz z nimi pomógł dziecku realizować marzenia.

W naszej ofercie znajdziesz też LEGO Jurassic World klocki dla całej rodziny.

Klocki LEGO Arktyka

W kategorii LEGO Arktyka znajdziesz 23 zestawy klocków w cenach od 32,99 zł do 1 499,00 zł. Z 23 zestawów, na naszej stronie dostępnych jest 16, a ich średnia cena to 461,63 zł.

Największe zestawy LEGO Arktyka

W kategorii LEGO Arktyka znajdziesz 23 zestawy LEGO z czego największy ma aż 913 elementów.

Nowości LEGO Arktyka 2023

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Arktyka.

Ile kosztują klocki LEGO Arktyka?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO Arktyka możesz kupić już od 32,99 zł. Porównaj ceny klocków LEGO Arktyka i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®