zklocków.pl LEGO LEGO Kwiaty

Kwiaty LEGO

Zobacz 17 zestawów LEGO® o tematyce Kwiaty.

KategorieAktywne filtry1FiltrySerieTematy
Rok
Wyświetlono 1 - 17 z 17
Na stronie:

Klocki LEGO Kwiaty

Kwiaty LEGO - nowy wymiar budowania

Klocki LEGO to jedne z najbardziej znanych i lubianych zabawek na świecie. Dzięki nim dzieci mogą rozwijać swoją kreatywność i zdolności manualne, a dorośli mogą ponownie poczuć się jak dzieci i przenieść się w świat nieograniczonych możliwości. Często zestawy LEGO są tematyczne i pozwalają stworzyć modele z różnych dziedzin, takich jak samochody, budynki czy statki kosmiczne. Jednak dla tych, którzy szukają czegoś bardziej odświeżającego i oryginalnego, polecamy kwiaty LEGO.

Zestawy klocków LEGO z motywem kwiatów pozwalają stworzyć piękne i realistyczne rośliny, takie jak róże, tulipany czy hortensje. Można je wykorzystać jako dekorację do domu lub ogrodu lub po prostu cieszyć się ich urokiem jako niecodzienny model do złożenia. Kwiaty LEGO są idealne dla osób, które lubią kreatywne zajęcia i chcą wyjść poza ramy tradycyjnych zestawów.

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z kwiatami LEGO, polecamy zestawy o różnym stopniu trudności, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. A jeśli masz już doświadczenie w budowaniu z klocków LEGO, kwiaty to świetny sposób na urozmaicenie swoich zbiorów i stworzenie czegoś naprawdę wyjątkowego. Nie zwlekaj i rozpocznij swoją przygodę z kwiatami LEGO już dziś!

Jakie zestawy znajdziesz w dziale kwiaty LEGO?

W kategorii kwiaty LEGO znajdziesz między innymi spektakularne zestawy z serii LEGO Icons i te nieco mniejsze zestawy okolicznościowe LEGO. Aby wszystkie rośliny z klocków były w jednym miejscu, dorzuciliśmy tutaj również najmniejsze z zestawów — saszetki LEGO, z których można zbudować urocze modele kwiatków.

Klocki LEGO Kwiaty

W kategorii LEGO Kwiaty znajdziesz 17 zestawów klocków w cenach od 14,99 zł do 389,99 zł. Z 17 zestawów, na naszej stronie dostępnych jest 15, a ich średnia cena to 113,46 zł.

Największe zestawy LEGO Kwiaty

W kategorii LEGO Kwiaty znajdziesz 17 zestawów LEGO z czego największy ma aż 2870 elementów.

Nowości LEGO Kwiaty 2023

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Kwiaty.

Ile kosztują klocki LEGO Kwiaty?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO Kwiaty możesz kupić już od 14,99 zł. Porównaj ceny klocków LEGO Kwiaty i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®