zklocków.pl Klocki LEGO Nowości LEGO

Nowości LEGO

Popularność klocków LEGO jest tak duża, że trudno uwierzyć, że są już tak "stare". Minęło bowiem 70 lat od wyprodukowania pierwszych klocków. Gdyby nie troskliwy ojciec Ole Kirk Christiansen pewnie nigdy nie narodziłoby się duńskie przedsiębiorstwo produkujące zabawki i nie wiadomo, czy w ogóle powstałyby klocki o takiej sławie. Ale są i nic nie wskazuje na to, że znikną z rynku, tym bardziej, że LEGO dba o swoich fanów i ciągle pozyskuje kolejnych.

KategorieAktywne filtry1FiltrySerieTematyRok
Wyświetlono 1 - 40 z 320
Na stronie:

Wyjątkowe nowości od LEGO

Sposób na "utrzymanie się na fali" jest prosty - LEGO nowości, ciągły rozwój, współpraca z młodymi konstruktorami, śledzenie trendów i zawsze, niezmiennie – dbałość o bezpieczeństwo i jakość produktów. Co roku LEGO wprowadza do sprzedaży nowe zestawy. O dziwo, to nie dzieci, ale dorośli z niecierpliwością oczekują nowości LEGO. Bo dla dzieci klocki to radość z zabawy, a dla dorosłych dodatkowo sposób na odprężenie i nierzadko hobby.

Nowe zestawy klocków LEGO – jak i gdzie je znaleźć?

Najprostszy sposób - skorzystać z naszej pomocy. Wpisać frazę "nowości LEGO", przejrzeć katalog, użyć porównywarki cen. LEGO Star Wars, BrickHeadz, City, Heroes, Technic, Friends, Disney, LEGO okolicznościowe - w każdej popularnej serii możesz liczyć na nowości. Z nami zawsze będziesz na bieżąco. Voda, Chatka z piernika, Land Rover – nowe zestawy klocków LEGO kuszą ciekawymi pomysłami. Nieskończone możliwości zabawy, niezwykłe konstrukcje, z klockami LEGO Wasza wyobraźnia nigdy nie próżnuje. LEGO nowości produkowane są z myślą o każdej grupie wiekowej odbiorców. Klocki LEGO to ta forma zabawek, która zapewnia godziny dobrej zabawy, a jednocześnie wspiera rozwój, uczy cierpliwości, zapewnia relaks i mały Jasio i duży Jan mają satysfakcję z budowania gwarantowaną.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®