zklocków.pl LEGO LEGO Budynki

Budynki LEGO

Budynek to szczególny rodzaj budowli. Jego cechą charakterystyczną są ściany zewnętrzne, przegrody wewnętrzne dzielące go na pomieszczenia czy kondygnacje i posiadanie dachu. Ze względu na przeznaczenie wyróżnić możemy budynki mieszkalne, użyteczności publicznej, gospodarcze, magazynowe. Budynki mogą być wysokie i niskie, bardziej lub mniej rozbudowane. Chociaż ta krótka charakterystyka brzmi nieciekawie, to budynki wcale nie wyglądają nudnie. Ani te w rzeczywistości, a tym bardziej te, proponowane do zbudowania z klocków. Budynki LEGO są oznaką czasów, ludzkich potrzeb i możliwości. Bez nich trudno byłoby nam funkcjonować.

KategorieAktywne filtry1FiltrySerieTematy
Rok
Wyświetlono 1 - 40 z 140
Na stronie:

Klocki LEGO Budynki

Murarz domy buduje – LEGO budynki potrafi nawet dziecko

Zbudować prawdziwy dom nie jest prostą sprawą i nie każdy podejmie się tego zadania, ale budynki z klocków LEGO może stawiać każdy. Nawet maluchy, którym LEGO Duplo oferuje nieskomplikowane konstrukcje. Zestawy LEGO budynki pojawiają się prawie w każdej serii klocków. Dedykowane młodszym, nieco starszym i całkiem dorosłym budowniczym. Na architektoniczne wyżyny prowadzi seria LEGO Architecture, dzięki której słynne budowle z całego świata możesz mieć na wyciągnięcie ręki. Dopracowane w najdrobniejszych detalach, po zbudowaniu z klocków są prawdziwymi architektonicznymi ”perełkami”. Budynki LEGO Architecture są świetnym pomysłem na prezent dla miłośników dalekich podróży oraz dla tych, którzy marzą o ich realizacji. LEGO budynki z innych serii (City, Friends, Harry Potter, Simpsonowie...) przypadną do gustu młodym konstruktorom, którzy dodatkowo wykorzystają je do twórczej zabawy.

Budynki z klocków LEGO - niesamowicie realistyczne!

Budynki z klocków LEGO są niezwykle realistycznymi budowlami, które inspirują wyobraźnię dziecięcych i dorosłych konstruktorów. Nie sposób wymienić wszystkich budynków do zbudowania z LEGO. Gdzie zobaczyć je wszystkie? Najlepiej skorzystać z naszego katalogu. Wybrać interesujące zestawy LEGO budynki i dokonać rozsądnych cenowo zakupów (pomocą służy nasza porównywarka cen). Klocki LEGO budynki to rozwijająca dziecięce możliwości zabawka, która dostarcza frajdy także rodzicom. Radość z budowania może stać się Waszym udziałem. Przygoda z LEGO czeka.

W naszej ofercie znajdziesz też zestawy LEGO Technic.

Klocki LEGO Budynki

W kategorii LEGO Budynki znajdziesz 140 zestawów klocków w cenach od 99,00 zł do 5 547,00 zł. Z 140 zestawów, na naszej stronie dostępnych jest 108, a ich średnia cena to 1 001,30 zł.

Największe zestawy LEGO Budynki

W kategorii LEGO Budynki znajdziesz 140 zestawów LEGO z czego największy ma aż 9036 elementów.

Nowości LEGO Budynki 2023

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Budynki.

Ile kosztują klocki LEGO Budynki?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO Budynki możesz kupić już od 99,00 zł. Porównaj ceny klocków LEGO Budynki i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®