zklocków.pl LEGO LEGO Dla dorosłych

LEGO dla dorosłych

LEGO dla dorosłych (od razu wyjaśniamy - nie chodzi o klocki “rozbieranki” itp.), LEGO 18+ to zestawy klocków dla osób, które nigdy nie wyrosły z LEGO. Nie doszukujmy się w tych słowach ironii - zainteresowania często mają swój początek w dzieciństwie. Dla jednych pasją może być gra w golfa, dla innych układanie klocków. Jeden i drugi “konik” jest zdrowy dla ciała i ducha.

KategorieAktywne filtry1FiltrySerieTematy
Rok
Wyświetlono 1 - 40 z 219
Na stronie:

Klocki LEGO Dla dorosłych

LEGO dla dorosłych - co to takiego?

Nie ma w tym nic złego, że dorośli bawią się klockami. Budowanie z LEGO odpręża, pozwala realizować marzenia, zachować wspomnienia. No może dzieciom jedynie być nie w smak, kiedy tata czy mama “podkrada” zestaw swojej pociechy. Dlatego też wszystkim dorosłym, którzy kochają LEGO polecamy zakupić zestawy dla siebie. Wbrew powszechnej opinii, że klocki to zabawka dla dzieci, LEGO najnowszą kolekcję LEGO ART dedykuje dorosłym - LEGO dla dorosłych, a wśród wcześniejszych tematów (a jest ich naprawdę ogrom) znajdują się prawdziwe perełki dla trochę starszych fanów LEGO - miłośników motoryzacji, podróży, filmów...

Klocki LEGO 18+ - każdy znajdzie coś dla siebie

Jesteś fanem szybkich samochodów, czy wielbicielem kultowych aut? Zbuduj więc swojego własnego wyścigowego Jaguara lub kultowego Volkswagena Campera Van z 1962. Marzą Ci się dalekie podróże, chcesz jak najdłużej zachować wspomnienia z ekscytującej wycieczki – LEGO Architecture ma ciekawe propozycje. Kochasz Star Wars i bohaterów Marvela – sięgnij po klocki LEGO. Im więcej elementów, tym ciekawsza zabawa i większe wyzwanie. A czy wiesz, że LEGO daje szanse na stworzenie własnego projektu. LEGO Ideas to także propozycje dla starszych fanów klocków. Długo, by wymieniać zestawy LEGO 18+, dlatego zebraliśmy je dla Ciebie w jednym miejscu. Teraz możesz bez problemu odnaleźć interesujący Cię zestaw lub poszukać inspiracji. LEGO dla dorosłych to wciągająca rozrywka, której efektów będą Ci zazdrościć znajomi. A dla Ciebie LEGO 18+ – satysfakcja z budowania gwarantowana. I jeszcze jedno, z naszą porównywarką cen zaoszczędzisz pieniądze na kolejny zestaw.

W naszej ofercie znajdziesz też LEGO ART i LEGO Brick Sketches.

Jakie zestawy znajdziesz w kategorii LEGO dla dorosłych?

W dziale LEGO dla dorosłych znajdziesz przede wszystkim klocki z oznaczeniem 18+ na pudełkach. Dodaliśmy tu też sporo zestawów które, mogą mieć szczególną wartość kolekcjonerską dla starszego pokolenia. Znajdziesz tutaj również zestawy klocków, które przeznaczone są głównie do ekspozycji na półce. Pamiętaj jednak, że tak naprawdę możesz sobie podarować każdy zestaw klocków, z każdej serii. Jesteś fanem Gwiezdnych Wojen? Zapraszamy do LEGO Star Wars™. Lubisz duże pojazdy? Sprawdź zestawy LEGO Technic! A może trochę mniejsze? Poszukaj swojego wymarzonego samochodu z LEGO Speed Champions!

Ciekawą kategorią klocków LEGO dla dorosłych są specjalne zestawy projektowane przez fanów LEGO dla zaawansowanych budowniczych. Zestawy klocków LEGO BrickLink, bo o nich mowa, to modele, które zwyciężyły w poszczególnych edycjach programu „BrickLink Designer Program”.

Klocki LEGO Dla dorosłych

W kategorii LEGO Dla dorosłych znajdziesz 219 zestawów klocków w cenach od 59,99 zł do 4 999,00 zł. Z 219 zestawów, na naszej stronie dostępnych jest 218, a ich średnia cena to 869,49 zł.

Największe zestawy LEGO Dla dorosłych

W kategorii LEGO Dla dorosłych znajdziesz 219 zestawów LEGO z czego największy ma aż 11695 elementów.

Nowości LEGO Dla dorosłych 2023

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Dla dorosłych.

Ile kosztują klocki LEGO Dla dorosłych?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO Dla dorosłych możesz kupić już od 59,99 zł. Porównaj ceny klocków LEGO Dla dorosłych i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®