zklocków.pl LEGO LEGO Straż pożarna

Straż pożarna LEGO

Zobacz 93 zestawy LEGO® o tematyce Straż pożarna.

KategorieAktywne filtry1FiltrySerieTematy
Rok
Wyświetlono 1 - 40 z 93
Na stronie:

Klocki LEGO Straż pożarna

LEGO Straż pożarna: bądź super budowniczym i super strażakiem

Kto z nas w dzieciństwie nie marzył o tym, by zostać strażakiem? To nie Superman, a strażak był pierwszym bohaterem, którego chcieliśmy naśladować. Dzisiaj, patrząc na nasze dzieci, jesteśmy świadkami tego, że prestiż tego zawodu nigdy nie mija, tak jak marzenia kolejnych pokoleń o byciu strażakiem. Mundur, sprzęt, szacunek społeczny - wartość zawodu rośnie wraz z wiekiem dziecka. Wśród zabawek dla dzieci (szczególnie dla chłopców), królują te związane ze strażą pożarną. Pierwsze auto zabawka to zwykle wóz strażacki. Książeczka “Jak Wojtek został strażakiem", spotkanie z panem strażakiem w remizie strażackiej, animowany serial “Strażak Sam" - wśród zabaw przedszkolaków nie może zabraknąć tych inspirowanych zawodem strażaka. Również producenci LEGO zadbali o to, by najmłodsi mogli połączyć pasję budowania z marzeniami o byciu strażakiem i stworzyli wyjątkową kolekcję klocków LEGO Straż pożarna.

Klocki LEGO Straż pożarna, czyli świetna i rozwijająca zabawa

Dzięki budowaniu z klocków z serii LEGO Straż pożarna dziecko może wcielić się w rolę dzielnego strażaka, zanim dorośnie do noszenia prawdziwego munduru i wyjazdu na prawdziwą akcję. Fakt, że samemu udało się wybudować remizę strażacką, samochód czy łódź, zachęca do dalszej zabawy i buduje poczucie własnej wartości. Konstruowanie z klocków usprawnia motorykę, ćwiczy wyobraźnię, uczy logicznego myślenia i cierpliwości.

LEGO City są klockami tematycznymi opierającymi się na życiu miasta, stąd też nie mogły pominąć tak ważnego elementu jak straż pożarna. Również w serii LEGO Juniors znajdziemy taki motyw. Pozwól dziecku zacząć przygodę z LEGO Straż pożarna, kupując zestaw startowy, lub na kontynuację zabawy z najnowszymi zestawami - “Terenówka komendantki straży" czy “Remiza strażacka". Nie przepłacaj! Skorzystaj z naszej porównywarki cen i wybierz najlepszą ofertę.

Klocki LEGO Straż pożarna

W kategorii LEGO Straż pożarna znajdziesz 93 zestawy klocków w cenach od 13,99 zł do 3 699,00 zł. Z 93 zestawów, na naszej stronie dostępnych jest 76, a ich średnia cena to 365,39 zł.

Największe zestawy LEGO Straż pożarna

W kategorii LEGO Straż pożarna znajdziesz 93 zestawy LEGO z czego największy ma aż 4634 elementy.

Nowości LEGO Straż pożarna 2023

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Straż pożarna.

Ile kosztują klocki LEGO Straż pożarna?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO Straż pożarna możesz kupić już od 13,99 zł. Porównaj ceny klocków LEGO Straż pożarna i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®