zklocków.pl LEGO LEGO Botanical

Botanical LEGO

LEGO Botanical Collection - gratka dla miłośników natury i dorosłych fanów klocków LEGO!

KategorieAktywne filtry1FiltrySerieTematy
Rok
Wyświetlono 1 - 12 z 12
Na stronie:

Klocki LEGO Botanical

LEGO Botanical Collection czyli kwiaty i rośliny z klocków

Dlaczego klocki duńskiego producenta od ponad 70 lat nie tracą na popularności? Bo LEGO nie spoczywa na laurach. Nie ma roku, by projektanci kultowych klocków nie zaprezentowali czegoś świeżego. I tak po serii LEGO ART do sprzedaży trafiły kolejne perełki. LEGO Botanical Collection - dwa nowe zestawy należące do linii Creator dedykowane nieco starszym miłośnikom budowania. "Dojrzałe" LEGO - klocki, które od zawsze łączone były z dzieciństwem teraz mogą nam towarzyszyć w dorosłym życiu, ba, są do tego przeznaczone. Wypowiedź głównego projektanta LEGO Jamie Berard’a nie pozostawia cienia wątpliwości, że LEGO Botanical zostało stworzone z myślą o dorosłych konstruktorach - "Dorośli szukają nowych sposobów na "wyłączenie" i odpoczynek, cieszymy się, że możemy im pomóc w szukaniu ukojenia w ich pracowitym, codziennym życiu, kiedy zanurzają się w tworzeniu tych pięknych botanicznych budowli”.

Poznaj dwa niezwykłe zestawy: LEGO Flower Bouquet i LEGO Bonsai Tree z kolekcji Botanical

Mamy nadzieję, że to dopiero początek nowej ekscytującej kolekcji, która lada dzień pojawi się w regularnej sprzedaży. Pierwszy z zestawów - LEGO Flower Bouquet (nr katalogowy 10280) zawiera 756 elementów, z których zbudujesz piękny, wielokwiatowy bukiet (maki, stokrotki, lwie paszcze, dekoracyjne trawy). Ruchome płatki kwiatów, regulacja długości łodyg sprawia, że w zależności od nastroju i potrzeb nasz bukiet każdego dnia może zmienić oblicze. Drugi – LEGO Bonsai Tree (nr 10281) i 878 elementów to klocki, dzięki którym staniesz się posiadaczem własnego drzewka bonsai. Sztuka bonsai od wieków intryguje, inspiruje, pobudza wyobraźnię. Dzisiaj, ta niezwykła sztuka pochodząca Dalekiego Wschodu może stać się Twoim udziałem.

Nawet jeśli nie jesteś ogrodnikiem, możesz mieć drzewko. A jeśli Twoją pasją są bonsai, cóż stoi na przeszkodzie, by LEGO Bonsai włączyć do zbioru? Dzięki wymiennym elementom w zestawie Bonsai Tree, Twoje drzewko zmieni listki, pokryje się różowymi kwiatami wiśni. Brzmi ciekawie?

Daj się porwać najnowszej kolekcji klocków LEGO, a dzięki naszej porównywarce cen dostaniesz ją w najlepszej cenie. Jeden czy oba zestawy? Wybór należy do Ciebie!

Klocki LEGO Botanical

W kategorii LEGO Botanical znajdziesz 12 zestawów klocków w cenach od 44,99 zł do 389,99 zł. Z 12 zestawów, na naszej stronie dostępnych jest 11, a ich średnia cena to 158,78 zł.

Największe zestawy LEGO Botanical

W kategorii LEGO Botanical znajdziesz 12 zestawów LEGO z czego największy ma aż 1173 elementy.

Nowości LEGO Botanical 2023

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Botanical.

Ile kosztują klocki LEGO Botanical?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO Botanical możesz kupić już od 44,99 zł. Porównaj ceny klocków LEGO Botanical i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®