zklocków.pl LEGO LEGO Duplo

LEGO Duplo

Klocki LEGO należą do najbardziej rozpoznawalnych zabawek na świecie. Mało kto wie, że nim firma LEGO stała się potentatem specjalizującym się w produkcji klocków z tworzyw sztucznych (polimer ABS) o charakterystycznym systemie łączenia, produkowała zabawki z drewna. Pierwsze klocki z tworzywa pojawiły się w 1949 r., a te dedykowane najmłodszym dzieciom, czyli LEGO Duplo, w 1969 r. i stanowiły część zestawów typu System. Pierwsze samodzielne zestawy z tej linii trafiły na rynek w 1975 r. i od tamtej pory, wzbogacane o kolejne serie, cieszą niezmiennie najmłodszych budowniczych.

KategorieAktywne filtry1FiltrySerie
LEGO Bionicle 67LEGO Boost 2LEGO Brick Sketches 8LEGO BrickHeadz 134LEGO BrickLink 15LEGO Bricks & More 32LEGO Building Bigger Thinking 5LEGO Cars 32LEGO Castle 8LEGO City 539LEGO City Stuntz 24LEGO Classic 64LEGO Creator 328LEGO Creator 3 w 1 178LEGO Creator Expert 89LEGO CUUSOO 5LEGO DC 22LEGO DC Comics Super Heroes 106LEGO DC Super Hero Girls 11LEGO Dimensions 59LEGO Dino 7LEGO Disney 204LEGO DOTS 77LEGO DREAMZzz 12LEGO Duplo 404LEGO Education 23LEGO Elves 35LEGO Fantastic Beasts 6LEGO FORMA 1LEGO Friends 421LEGO Galaxy Squad 11LEGO Games 37LEGO Ghostbusters 9LEGO Harry Potter 105LEGO Hero Factory 83LEGO Hidden Side 23LEGO House 11LEGO Iconic 7LEGO ICONS 48LEGO Ideas 58LEGO Indiana Jones 19LEGO Juniors 68LEGO Jurassic World 55LEGO Kingdoms 14LEGO Koci domek Gabi 4LEGO Legends of Chima 100LEGO LEGOLAND 8LEGO Marvel Avengers 29LEGO Marvel Spider-Man 35LEGO Marvel Super Heroes 223LEGO Marvel 98LEGO Mindstorms 14LEGO Minecraft 102LEGO Minecraft BigFig 5LEGO Minifigures 43LEGO Minions 9LEGO Mixels 81LEGO Monkie Kid 47LEGO Monster Fighters 9LEGO Nexo Knights 67LEGO Ninjago 358LEGO Ninjago Movie 30LEGO Originals 2LEGO Overwatch 9LEGO Pharaoh’s Quest 6LEGO Pirates 8LEGO Pirates of the Caribbean 12LEGO Power Functions 16LEGO Power Miners 4LEGO Powered UP 17LEGO Prince of Persia 5LEGO Racers 47LEGO Racers Tiny Turbos 21LEGO Scooby Doo 6LEGO SERIOUS PLAY 4LEGO Sonic the Hedgehog 9LEGO Space Police 5LEGO Speed Champions 60LEGO SpongeBob 8LEGO Star Wars 516LEGO Star Wars Buildable Figures 29LEGO Star Wars Microfighters 32LEGO Stranger Things 2LEGO Super Heroes 319LEGO Super Mario 70LEGO Technic 193LEGO Teenage Mutant Ninja Turtles 17LEGO The Hobbit 16LEGO THE LEGO MOVIE 2 41LEGO THE LEGO MOVIE 27LEGO The Lone Ranger 7LEGO The Lord of the Rings 20LEGO The Powerpuff Girls 4LEGO The Simpsons 8LEGO Toy Story 23LEGO Trolls World Tour 9LEGO Ultra Agents 14LEGO Unikitty 11LEGO VIDIYO 15LEGO Vikings 8LEGO World Racers 6LEGO xtra 17
TematyRok
Wyświetlono 1 - 40 z 404
Na stronie:

Klocki LEGO Duplo

LEGO Duplo - od wielu lat uczą i bawią

Rosnąca popularność klocków LEGO, nie tylko wśród starszych dzieci i dorosłych, ale i również najmłodszych, sprawiła, że w 1969 roku zadebiutowała seria klocków LEGO dla dzieci, które są jeszcze za małe, by cieszyć się możliwością układania zestawów z niewielkimi elementami. Seria ta została nazwana LEGO Duplo i do dnia dzisiejszego cieszy się ogromną popularnością wśród rodziców najmłodszych pociech. Jednokrotnie zmieniała swoją nazwę na LEGO Preschool, jednak producent postanowił powrócić do starego nazewnictwa, które kojarzone jest przez rodziców na całym świecie. LEGO Duplo stanowi jeden z podstawowych serii klocków LEGO, u boku takiego zestawu jak LEGO Classic.

Zestaw LEGO Duplo – czy to dobre klocki dla najmłodszych?

O tym, że zabawa klockami niesie wiele korzyści dla rozwoju dziecka, wie większość rodziców (usprawniają motorykę, kształtują wyobraźnię, ćwiczą koordynację i przede wszystkim bawią), ale jak każda zabawka, która ma cieszyć i rozwijać, powinny być dostosowane do wieku i umiejętności dziecka i pozostawać bezpieczne. Klocki LEGO Duplo spełniają te warunki. Dedykowane dzieciom od 1 do 5 lat są na tyle duże, że nie ma ryzyka połknięcia ich przez dziecko, na tyle kolorowe, że zachęcają do zabawy, i na tyle łatwe w układaniu, że poradzą sobie z nimi malutkie, jeszcze nie w pełni zwinne dłonie.

Klocki LEGO Duplo i ich zalety

Inspirowane codziennością i życiem bajkowych bohaterów, nastawione na rozbudzanie ciekawości i zainteresowanie otoczeniem, kształtujące umiejętności motoryczne, klocki LEGO Duplo proponują serie, które są bliskie dziecku: pojazdy, farma, Bob Budowniczy czy Kubuś Puchatek. Dodatkowe elementy i nowe linie tematyczne sprawiają, że klocki nie są nudne, a zabawa nimi za każdym razem jest jeszcze ciekawsza. Dzieci kochają LEGO Duplo za możliwość kreatywnej zabawy, a rodzice za wspieranie rozwoju maluchów. .

LEGO Duplo - bajkowe inspiracje i nie tylko

Klocki i figurki z tej serii są na tyle zróżnicowane, że dobrze wpasują się w aktualne zainteresowania dziecka oraz pobudzą w nim chęć poznania zupełnie nowych rzeczy. W serii LEGO Duplo znajdziesz ulubionych bajkowych bohaterów swojego malucha, jak np. LEGO Duplo Moja pierwsza Myszka Minnie czy LEGO Duplo Zygzak McQueen na wyścigach. Klocki LEGO Duplo to również idealny sposób na naukę poprzez zabawę, która przynosi najlepsze efekty. Naucz swoje dziecko alfabetu przy pomocy zestawu LEGO Duplo Ciężarówka z alfabetem!

Zestawy LEGO Duplo

Kupując zestawy klocków LEGO Duplo, dajesz swojemu dziecku nieograniczone możliwości twórczej i wspierającej rozwój motoryczny zabawy. Jeśli przerażają Was ceny klocków (im większy zestaw, tym wyższa cena), warto skorzystać z naszej porównywarki i dokonywać korzystnych zakupów. Pamiętaj, że mądre, bezpieczne zabawki są inwestycją w przyszłość Twojej pociechy, dlatego klocki LEGO Duplo powinny znaleźć się w pudełku z zabawkami każdego maluszka.

Klocki LEGO Duplo

W kategorii LEGO Duplo znajdziesz 404 zestawy klocków w cenach od 9,89 zł do 1 599,00 zł. Z 404 zestawów, na naszej stronie dostępnych jest 245, a ich średnia cena to 251,76 zł.

Największe zestawy LEGO Duplo

W kategorii LEGO Duplo znajdziesz 404 zestawy LEGO z czego największy ma aż 480 elementów.

Nowości LEGO Duplo 2023

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Duplo.

Ile kosztują klocki LEGO Duplo?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO Duplo możesz kupić już od 9,89 zł. Porównaj ceny klocków LEGO Duplo i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Akcesoria LEGO Duplo

Uzupełnij swoją kolekcję klocków LEGO Duplo o akcesoria, które będziesz miał zawsze przy sobie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklockow.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®