zklocków.pl LEGO LEGO Płytki konstrukcyjne

Płytki konstrukcyjne LEGO

Dla laików w dziedzinie wznoszenia konstrukcji z klocków LEGO, zwykle płytki konstrukcyjne LEGO traktowane są jako nieistotny element. Ale jeśli byłyby niepotrzebne, to czy LEGO podjęłoby się ich produkcji? Płytki budowlane LEGO to przecież płaszczyzny (podłoże), od których najlepiej zacząć wznoszenie konstrukcji.

KategorieAktywne filtry1FiltrySerieTematy
Rok
Wyświetlono 1 - 18 z 18
Na stronie:

Klocki LEGO Płytki konstrukcyjne

Dlaczego warto kupić płytki konstrukcyjne?

Rozmieszczenie przestrzenne elementów zestawu z wykorzystaniem płytki konstrukcyjnej jest proste, a same elementy budowli, zarówno główne jak i dekoracyjne zyskują stabilność i możliwość ekspozycji. Niebieskie płytki konstrukcyjne LEGO mogą imitować wodę lub kosmos i będą świetnym tłem zarówno dla statków kosmicznych czy skutera wodnego. Zielone – trawa w parku, szare – miejskie ulice. Dodatkowo w serii City powstały płytki konstrukcyjne ze skrzyżowaniem, zakrętem, prostym odcinkiem drogi. Tak naprawdę, płytki budowlane LEGO mogą być tym, co podpowie Wam wyobraźnia, a ich zastosowanie nie ma ograniczeń ani co do serii, ani co do tematu. Najpopularniejsze płytki budowlane LEGO mają wielkość 32x32 wypustek, czyli 25x25 cm., ale w sprzedaży są także większych rozmiarów płytki: 48x48 i 50x50 wypustek i płytki konstrukcyjne dedykowane klockom LEGO Duplo. Płytki konstrukcyjne LEGO to solidna płaszczyzna dla budowanych obiektów.

Nie przepłacaj, kupuj płytki konstrukcyjne LEGO z naszą porównywarką cen

Jak się pewnie orientujecie, cena LEGO, a w tym płytek budowlanych może się różnic w poszczególnych sklepach, dlatego najlepiej zacząć zakupy od przeanalizowania dostępności i porównania cen klocków. LEGO nie należą do najtańszych, więc każda zaoszczędzona złotówka ma znaczenie.

Klocki LEGO Płytki konstrukcyjne

W kategorii LEGO Płytki konstrukcyjne znajdziesz 18 zestawów klocków w cenach od 29,90 zł do 328,99 zł. Z 18 zestawów, na naszej stronie dostępnych jest 17, a ich średnia cena to 72,02 zł.

Największe zestawy LEGO Płytki konstrukcyjne

W kategorii LEGO Płytki konstrukcyjne znajdziesz 18 zestawów LEGO z czego największy ma aż 1504 elementy.

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Płytki konstrukcyjne.

Ile kosztują klocki LEGO Płytki konstrukcyjne?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO Płytki konstrukcyjne możesz kupić już od 29,90 zł. Porównaj ceny klocków LEGO Płytki konstrukcyjne i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®