zklocków.pl Klocki LEGO LEGO City

LEGO City

Fascynujący świat klocków LEGO pokochały miliony dzieci i ich rodziców na całym świecie. Chociaż od wyprodukowania pierwszych klocków cegiełek z charakterystycznym systemem łączenia za pomocą wypustek i gniazdek minęło 70 lat, to nadal należą one do najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych zabawek.

KategorieAktywne filtry1FiltrySerie
LEGO Ben 10 Alien Force 6LEGO Bionicle 67LEGO Boost 2LEGO Brick Sketches 8LEGO BrickHeadz 140LEGO BrickLink 20LEGO Bricks & More 32LEGO Building Bigger Thinking 5LEGO Cars 32LEGO Castle 8LEGO City 570LEGO City Stuntz 25LEGO Classic 71LEGO Creator 350LEGO Creator 3 w 1 194LEGO Creator Expert 89LEGO CUUSOO 5LEGO DC 23LEGO DC Comics Super Heroes 107LEGO DC Super Hero Girls 11LEGO Dimensions 59LEGO Dino 7LEGO Disney 221LEGO DOTS 78LEGO DREAMZzz 17LEGO Duplo 419LEGO Education 24LEGO Elves 35LEGO Fantastic Beasts 6LEGO FORMA 4LEGO Friends 448LEGO Galaxy Squad 11LEGO Games 37LEGO Ghostbusters 9LEGO Harry Potter 114LEGO Hero Factory 83LEGO Hidden Side 23LEGO House 11LEGO Iconic 7LEGO ICONS 56LEGO Ideas 63LEGO Indiana Jones 19LEGO Juniors 68LEGO Jurassic World 58LEGO Kingdoms 14LEGO Koci domek Gabi 4LEGO Legends of Chima 100LEGO LEGOLAND 9LEGO Marvel Avengers 31LEGO Marvel Spider-Man 41LEGO Marvel Super Heroes 243LEGO Marvel 119LEGO Mindstorms 14LEGO Minecraft 111LEGO Minecraft BigFig 5LEGO Minifigures 51LEGO Minions 9LEGO Mixels 81LEGO Monkie Kid 51LEGO Monster Fighters 9LEGO Nexo Knights 67LEGO Ninjago 377LEGO Ninjago Movie 30LEGO Originals 2LEGO Overwatch 9LEGO Pharaoh’s Quest 6LEGO Pirates 8LEGO Pirates of the Caribbean 12LEGO Power Functions 17LEGO Power Miners 4LEGO Powered UP 18LEGO Prince of Persia 5LEGO Racers 47LEGO Scooby Doo 6LEGO SERIOUS PLAY 4LEGO Sonic the Hedgehog 13LEGO Space 18LEGO Space Police 5LEGO Speed Champions 64LEGO SpongeBob 8LEGO Star Wars 528LEGO Stranger Things 2LEGO Super Heroes 340LEGO Super Mario 77LEGO Technic 208LEGO Teenage Mutant Ninja Turtles 17LEGO The Hobbit 16LEGO THE LEGO MOVIE 2 41LEGO THE LEGO MOVIE 27LEGO The Lone Ranger 7LEGO The Lord of the Rings 20LEGO The Powerpuff Girls 4LEGO The Simpsons 8LEGO Toy Story 23LEGO Trolls World Tour 9LEGO Ultra Agents 14LEGO Unikitty 11LEGO VIDIYO 15LEGO Vikings 8LEGO VIP 12LEGO World Racers 6LEGO xtra 17
TematyRok
Wyświetlono 1 - 40 z 570
Na stronie:

Klocki LEGO City

LEGO City: seria klocków, których tematem jest miasto

Klocki LEGO City po raz pierwszy trafiły do odbiorców w 1972 roku i należą do tzw. klasycznej trójki wraz LEGO Space i LEGO Castle. Pierwsze klocki do budowy miasta nosiły nazwę LEGO Town, kolejne LEGO Word City i obecna nazwa LEGO City. Serie klocków, których tematem jest życie miejskie ze wszystkimi jego aspektami, budzą zachwyt nie tylko młodych, ale i nieco starszych “budowniczych”, z których wielu to prawdziwi fanatycy od lat rozbudowujący swoje miasto dzięki pojawiającym się kolejnym zestawom tematycznym z serii City. Klocki LEGO City to nie tylko domy, ale pojazdy, kultowe figurki i scenki z życia miasta. Żaden młody człowiek nie jest w stanie się oprzeć specjalistycznym autom, pociągom i samolotom, realistycznym obiektom miejskim, wyprawie badawczej na Arktykę czy zabawie w policjantów i złodziei.

Klocki LEGO City - idealny zestaw dla dziecka?

Klocki LEGO mają kilka podstawowych zadań, a jednym z nich jest po prostu dobra zabawa. Dzięki LEGO City kształtujesz wyobraźnię, jednak na tym rozwój umiejętności się nie kończy. Budujesz nie tylko imponujące budynki miejskie, ale i również relacje międzyludzkie. Uczysz się szacunku do innych osób, a także tego, w jaki sposób należy się do nich odnosić. Dzięki takim zestawom jak LEGO City Zamiatarka i LEGO City Śmieciarka zrozumiesz się, że każdy na świecie jest równy i odgrywa ważną rolę, której w żaden sposób nie da się podmienić. Wybierz swój ulubiony zawód i bądź, kim tylko chcesz - od odważnego kaskadera, nieustraszonego policjanta, aż po opiekuńczego lekarza. Wraz z przyjaciółmi lub rodzinom odgrywajcie radosne, miejskie historyjki i poczujcie prawdziwy wielkomiejski klimat!

Stwórz swoją własną przestrzeń miejską z zestawem LEGO City

LEGO City to seria klocków, na którą składają się imponujące zestawy, zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Pozwalają one na kreatywne stworzenie wielkiego miasta, w którym każdy ma swoje miejsce: zarówno policjant, strażak, jak i operator pługu śnieżnego, który odgrywa istotną rolę podczas zimowych dni. Dzięki LEGO City zostaniesz właścicielem miasta, które będzie wyglądać dokładnie tak, jak sobie to wymarzysz, a z biegiem czasu rozbudujesz do jeszcze większych rozmiarów.

LEGO City to nie tylko budowanie z klocków

Chociaż generalnie klocki służą do konstruowania, to na budowaniu zabawa się nie kończy. Zabawy tematyczne, odgrywanie scenek z życia miasta to super zajęcie, którego inspiracją są zestawy LEGO City. Dzięki klockom LEGO City Twoje dziecko może być dzielnym strażakiem, poszukiwaczem złota, jednym słowem: kimkolwiek tylko zechce! Budowanie z klocków niesie także inne wartości. Klocki usprawniają motorykę, ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową, pobudzają kreatywność i uczą cierpliwości, są świetnym sposobem na nudę i służą zacieśnianiu więzi rodzinnych.

LEGO City ceny

Klocki LEGO nie należą do najtańszych. Im bardziej rozbudowany zestaw, tym więcej kosztują, co nie znaczy, że nie można kupić taniej. Wystarczy skorzystać z naszej porównywarki cen, by wybrać korzystną ofertę. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony, by cieszyć się z zabawy klockami w rozsądnej cenie. Sprawdź także inne nasze zestawy, takie jak LEGO Classic czy LEGO Friends.

Klocki LEGO City

W kategorii LEGO City znajdziesz 570 zestawów klocków w cenach od 8,90 zł do 2 449,99 zł. Z 570 zestawów, na naszej stronie dostępnych jest 498, a ich średnia cena to 310,36 zł.

Największe zestawy LEGO City

W kategorii LEGO City znajdziesz 570 zestawów LEGO z czego największy ma aż 2010 elementów.

Nowości LEGO City 2024

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO City.

Ile kosztują klocki LEGO City?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO City możesz kupić już od 8,90 zł. Porównaj ceny klocków LEGO City i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Akcesoria LEGO City

Uzupełnij swoją kolekcję klocków LEGO City o akcesoria, które będziesz miał zawsze przy sobie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®