zklocków.pl LEGO LEGO Walentynki

Walentynki LEGO

Klocki LEGO okolicznościowe znakomicie wpisują się w klimat i zapotrzebowanie rynku. A czy Dzień Zakochanych znalazł swoje odbicie w kultowych klockach? Oczywiście, przecież LEGO dba o swoich fanów, a Walentynki (obchodzone co roku 14 lutego) są świetną okazją do zaprezentowania klocków o takiej tematyce.

Wyświetlono 1 - 16 z 16
Na stronie:

LEGO Walentynkowe – ciekawy pomysł na prezent z okazji Święta Zakochanych

Najpopularniejszym zwyczajem walentynkowym jest wysyłanie miłosnych pocztówek, ale kwiatami i prezentami równie chętnie się obdarowujemy. Lubimy także, by w ten dzień towarzyszyły nam gadżety o miłosnej symbolice. Jeśli czerwone, pluszowe serduszka już się Wam znudziły, to może warto poszukać czegoś oryginalnego np. walentynkowych klocków LEGO. Oprócz tego, że z pewnością Walentynkowe zestawy LEGO oddają klimat Święta Zakochanych, to dostarczają dodatkowych emocji (budowanie jest ekscytujące) i stanowią niezwykły upominek, który może być ozdobą i częścią kolekcji LEGO. Najciekawsze LEGO walentynkowe to figurki do składania BrickHeadz (piesek, pszczółka), ale także zestaw “Romantyczny piknik walentynkowy” czy pudełko serce do złożenia. A ponieważ nie tylko dorośli, ale także dzieci angażują się w celebrowanie Dnia Zakochanych, to LEGO Walentynki powinno jednym i drugim przypaść do gustu.

Skąd wzięła się popularność Walentynek?

Do Polski walentynkowe zwyczaje dotarły dopiero w latach 90XX wieku. I mimo sprzeciwu wielu środowisk, zadomowiły się na dobre. Patronem Święta Zakochanych jest św. Walenty, jednak jego korzenie sięgają czasów starożytnego Rzymu i Luperkalii i prawdopodobnie mitologicznego odniesienia do Kupidyna, Erosa, Pana. Dla nas to po prostu dzień dobrej zabawy z amorkiem w tle.

Gdzie znajdziesz LEGO na Walentynki?

Pomoże Ci w tym katalog i porównywarka cen LEGO. Sprawdź, jakie to proste!

Nowości LEGO Walentynki 2021

LEGO

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®