zklocków.pl LEGO LEGO GWP

GWP LEGO

LEGO GWP, czyli ciekawe, poszukiwane przez kolekcjonerów, zestawy klocków LEGO dostępne podczas akcji promocyjnych oficjalnego sklepu LEGO.

Aktywne filtry1FiltrySerieTematy
Rok
Wyświetlono 1 - 40 z 63
Na stronie:
12

Marka LEGO dość często ogłasza na swojej stronie oraz w sklepach stacjonarnych, różnego rodzaju promocje. O ile w tych promocjach dość rzadko chodzi o obniżkę ceny nowych - pożądanych przez fanów klocków LEGO, o tyle najczęściej jest to specjalny zestaw LEGO GWP. GWP - trzy literki nie mówiące nic przeciętnemu człowiekowi. Ba! Trzy literki nie mówiące nic nawet niektórym entuzjastom LEGO. Prawdziwi fani jednak, którzy z zapartym tchem śledzą wszystkie nowości i zestawy klocków LEGO, które ciężko kupić wiedzą o co chodzi.

Co to oznacza skrót GWP?

GWP to skrót od angielskiego wyrażenia "Gift with purchase". Skrót GWP oznacza, że zestaw jest darmowym upominkiem dodawanym do zamówienia w sklepie LEGO przy spełnieniu pewnych warunków. A więc gdy tylko w kontekście LEGO zobaczycie GWP to już będziecie wiedzieć, że chodzi o zestaw klocków, którego najczęściej nie można po prostu kupić (chyba, że na rynku wtórnym).

Jak zdobyć zestawy LEGO GWP?

Zestawy LEGO GWP możesz zdobyć, spełniając konkretne wytyczne promocji przy zamówieniu innych produktów ze sklepu. Marka LEGO stosuje różne warunki do uzyskania dodatkowego zestawu za darmo. Nieraz promocja polega na spełnieniu tylko jednego warunku, nieraz warunków jest kilka. Oto niektóre z nich:

  • kryterium kwotowe - musisz zakupić produkty o wartości powyżej konkretnej kwoty
  • konkretny zestaw - z reguły taka promocja ma związek z bardzo dużym zestawem LEGO, który ma właśnie premierę, kupując go otrzymasz gratis powiązany z nim tematycznie
  • zestawy z konkretnej serii i kryterium kwotowe - musisz zakupić zestawy z danej serii LEGO powyżej pewnej kwoty, aby otrzymać najczęściej produkt powiązany z tą serią

Zestawy LEGO GWP, czyli jakie?

Wśród zestawów GWP znajduje się bardzo wiele okolicznościowych klocków LEGO i nie ma w tym nic dziwnego, gdyż promocje bardzo często są powiązane z nadchodzącymi świętami. Część klocków LEGO GWP to miniatury dużo większych zestawów, które właśnie mają swoją premierę. Na uwagę zasługują również zestawy LEGO Tribute to - czyli klocki upamiętniające tych, którzy na tę pamięć zasługują.

Nie zapominajmy również o największej grupie zestawów - o saszetkach LEGO, które oczywiście ze względów ekonomicznych są najczęściej wybieraną formą na gratis dodawany do zakupów w sklepach LEGO.

Klocki LEGO GWP

W kategorii LEGO GWP znajdziesz 63 zestawy klocków w cenach od 15,49 zł do 649,00 zł. Z 63 zestawów, na Naszej stronie dostępnych jest 59, a ich średnia cena to 150,61 zł.

Największe zestawy klocków LEGO GWP

W kategorii LEGO GWP znajdziesz 63 zestawy LEGO z czego największy ma aż 583 elementów.

Nowości LEGO GWP 2023

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO GWP.

Ile kosztują klocki LEGO GWP?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO GWP możesz kupić już od 15,49 zł. Porównaj ceny zestawów LEGO GWP i wybierz najlepsze klocki w najniższej cenie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®