zklocków.pl LEGO LEGO Wojownicze Żółwie Ninja

Wojownicze Żółwie Ninja LEGO

To jedyne takie żółwie na świecie, które tworzą niezwykle zgraną drużynę. Wykazują się ponadprzeciętną inteligencją, odwagą, ambicją i oczywiście umiejętnościami, dzięki którym wygrywają wszystkie bitwy czy walki. LEGO Teenage Mutant Ninja Turtles pozwolą Ci być jeszcze bliżej swoich bohaterów. Z klocków zbudujesz świat Ninja, weźmiesz udział w wielu misjach, wcielisz się w rolę jednego z czterech z żółwi i wykreujesz własną „zieloną” rzeczywistość. Odgrywaj sceny znane Ci z ekranu. Czasami wystarczy zmienić jedno zdarzenie, aby historia potoczyła się zupełnie inaczej. Jak będzie w Twoim przypadku? Czy wykorzystasz LEGO wojownicze żółwie Ninja, aby realizować własne misje czy zainspirujesz się już tymi, których byłeś świadkiem?

KategorieAktywne filtry1FiltrySerieTematyRok
Wyświetlono 1 - 17 z 17
Na stronie:

Klocki LEGO Wojownicze Żółwie Ninja

LEGO wojownicze żółwie Ninja…i Ty możesz być jednym z nich!

Na kryjówkę żółwi napada Shreedar ze swoimi żołnierzami, musicie się bronić. Na ekranie w pokoju obserwującym możesz śledzić każdy jego ruch, wykorzystaj to, aby pokonać przeciwnika, niekoniecznie siłą, ale inteligencją. Przyda Ci się jednak broń! Ze swojej łodzi podwodnej uciekają Kraangowie. I co teraz? Z Donatellem, Leonardem i Leatherheadem musisz ruszyć w pościg. Bądź bardzo ostrożny, aby nie zostać trafionym przez wystrzeliwane rakiety przez przeciwnika.

LEGO Teenage Mutant Ninja Turtles to gwarancja świetnej zabawy

Z LEGO Teenage Mutant Ninja Turtles będziesz miał też okazję powstrzymać Rafaela, który wkradł się do laboratorium Kraanga, gdzie znajduje się komora mutacji. Jego cel jest teraz tylko jeden – wykorzystać ją, aby zamienić ludzi w zmutowane potwory. Ty nie możesz na to pozwolić! LEGO wojownicze żółwie Ninja ruszają również na ratunek Michelangela, który został uwięziony przez Shreddara. Skorzystaj z żółwiego pojazdu, w związku z czym do kryjówki będziesz mógł wlecieć oknem. To najlepszy i tym samym najskuteczniejszy plan, który nie może skończyć się inaczej, jak tylko powodzeniem.

Klocki LEGO Wojownicze Żółwie Ninja

W kategorii LEGO Wojownicze Żółwie Ninja znajdziesz 17 zestawów klocków w cenach od 330,00 zł do 1 199,99 zł. Z 17 zestawów, na naszej stronie dostępnych jest 6, a ich średnia cena to 650,52 zł.

Największe zestawy LEGO Wojownicze Żółwie Ninja

W kategorii LEGO Wojownicze Żółwie Ninja znajdziesz 17 zestawów LEGO z czego największy ma aż 888 elementów.

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Wojownicze Żółwie Ninja.

Ile kosztują klocki LEGO Wojownicze Żółwie Ninja?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO Wojownicze Żółwie Ninja możesz kupić już od 330,00 zł. Porównaj ceny klocków LEGO Wojownicze Żółwie Ninja i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®