zklocków.pl LEGO LEGO Ninjago

LEGO Ninjago

Klocki LEGO, czyli najbardziej rozpoznawalne klocki cegiełki na świecie, które wychowują kolejne pokolenia młodych “budowniczych”, odkąd w 1949 roku pojawiła się ich pierwsza wersja. Fenomen LEGO polega nie tylko na ich opatentowanym systemie łączenia za pomocą wypustek i gniazdek, ale ciągłym rozwoju, tworzeniu nowych projektów i rozbudowywaniu tych już istniejących. W taki sposób narodziła się seria LEGO Ninjago, która jest obecna na rynku od 2011 roku i nic nie wskazuje na to, że jej popularność może się skończyć, tym bardziej że popularność klocków z tej serii zaowocowała stworzeniem serialu animowanego, gier video i filmem fabularnym.

KategorieAktywne filtry1FiltrySerie
LEGO Bionicle 67LEGO Boost 2LEGO Brick Sketches 8LEGO BrickHeadz 132LEGO BrickLink 15LEGO Bricks & More 32LEGO Building Bigger Thinking 5LEGO Cars 31LEGO Castle 8LEGO City 534LEGO Classic 63LEGO Creator 326LEGO Creator 3 w 1 177LEGO Creator Expert 89LEGO CUUSOO 5LEGO DC 21LEGO DC Comics Super Heroes 105LEGO DC Super Hero Girls 11LEGO Dimensions 59LEGO Dino 7LEGO Disney 195LEGO DOTS 77LEGO DREAMZzz 11LEGO Duplo 403LEGO Education 23LEGO Elves 35LEGO Fantastic Beasts 6LEGO FORMA 1LEGO Friends 417LEGO Galaxy Squad 11LEGO Games 36LEGO Ghostbusters 9LEGO Harry Potter 100LEGO Hero Factory 83LEGO Hidden Side 23LEGO House 11LEGO Iconic 6LEGO ICONS 43LEGO Ideas 55LEGO Indiana Jones 19LEGO Juniors 68LEGO Jurassic World 55LEGO Kingdoms 14LEGO Koci domek Gabi 4LEGO Legends of Chima 100LEGO LEGOLAND 8LEGO Marvel Avengers 28LEGO Marvel Spider-Man 35LEGO Marvel Super Heroes 217LEGO Marvel 92LEGO Mindstorms 14LEGO Minecraft 98LEGO Minecraft BigFig 5LEGO Minifigures 40LEGO Minions 9LEGO Mixels 81LEGO Monkie Kid 47LEGO Monster Fighters 9LEGO Nexo Knights 67LEGO Ninjago 357LEGO Ninjago Movie 30LEGO Originals 1LEGO Overwatch 9LEGO Pharaoh’s Quest 6LEGO Pirates 7LEGO Pirates of the Caribbean 12LEGO Power Functions 16LEGO Power Miners 4LEGO Powered UP 17LEGO Prince of Persia 5LEGO Racers 47LEGO Racers Tiny Turbos 21LEGO Scooby Doo 6LEGO SERIOUS PLAY 4LEGO Sonic the Hedgehog 6LEGO Space Police 5LEGO Speed Champions 59LEGO SpongeBob 8LEGO Star Wars 505LEGO Star Wars Buildable Figures 29LEGO Star Wars Microfighters 32LEGO Stranger Things 2LEGO Super Heroes 312LEGO Super Mario 67LEGO Technic 189LEGO Teenage Mutant Ninja Turtles 17LEGO The Hobbit 16LEGO THE LEGO MOVIE 2 41LEGO THE LEGO MOVIE 27LEGO The Lone Ranger 7LEGO The Lord of the Rings 20LEGO The Powerpuff Girls 4LEGO The Simpsons 8LEGO Toy Story 23LEGO Trolls World Tour 9LEGO Ultra Agents 14LEGO Unikitty 11LEGO VIDIYO 15LEGO Vikings 7LEGO World Racers 6LEGO xtra 17
TematyRok
Wyświetlono 1 - 40 z 357
Na stronie:

Klocki LEGO Ninjago

Klocki LEGO Ninjago: inspirowane kulturą Kraju Kwitnącej Wiśni

Japonia ze swą egzotyką od zawsze budziła zainteresowanie, a opowieści o samurajach i wojownikach Ninja rozpalały wyobraźnię niejednego chłopca. Odkąd Japonia otworzyła się na świat, a jej kultura i tradycja stały się bardziej dostępne, zainteresowanie krajem, w którym historia przeplata się ze współczesnością, jeszcze wzrosło. Seria klocków LEGO Ninjago inspirowana jest budzącymi zachwyt legendami i historią Japonii, w której wojownicy odegrali znaczącą rolę.

LEGO Ninjago: walka dobra ze złem

Pierwszy Mistrz Spinjitzu dzięki najświętszej broni Ninjago: Miecza Ognia, Nunczako Błyskawic, Shurikeny Lodu i Kosy Wstrząsów, stworzył świat i władzę nad nim przekazał swym synom Garmadonowi i Wu. Garmadon jednak wykorzystywał władzę do niecnych celów, za co został wygnany do Podziemi. Nigdy nie pogodził się z tą decyzją i na czele armii Szkieletów powraca, by odzyskać władzę. Na jego drodze staje czterech wojowników: Kai, Cole, Zane i Jay, których zadaniem jest przywrócić pokój. Tą właśnie historią inspirowali się twórcy kolekcji LEGO Ninjago.

Klocki LEGO Ninjago - świetna zabawa dla każdego

LEGO Ninjago cechują się na tyle dużym zróżnicowaniem, że mogą się nimi bawić zarówno starsze, jak i młodsze dzieci. Każdy zestaw stanowi zupełnie inną historię, a wraz z rozwojem fabuły masz okazję poznać nowych bohaterów, którzy wprowadzą Cię do kraju kwitnącej wiśni i pozwolą Ci się poczuć jak prawdziwy wojownik. Weź udział w ciekawych szkoleniach wraz z zestawem LEGO Ninjago Movie Szkolenie Spinjitzu, zmierz się w walce ze smokami, a także twórz imponujące motocykle, samochody oraz statki. Wybierając różnorodne zestawy klocków LEGO Ninjago masz okazję poczuć się jak prawdziwy bohater, którego zadaniem jest przywrócenie pokoju. 

Zestawy LEGO Ninjago – wspieraj wojowników w akcji lub twórz własne historie

Klocki LEGO Ninjago pojawiły się w sklepach w 2011 roku. W tym samym czasie na ekranach telewizorów zagościł serial, który ma już aż 15 sezonów i stale jest kontynuowany. Wybierając LEGO Ninjago masz szansę na odegranie większości serialowych scenek i poprowadzenie ich w sposób, jaki sobie tylko wymarzysz. To Ty jesteś kreatorem tych historii, a ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia.

Złoty Smok, Katana V11, LEGO 70654 Diesel Auta i wiele innych ciekawych zestawów LEGO Ninjago przeniesie Cię w świat japońskich wojowników, legendarnych stworów i magicznej broni. Dostosowane do różnych grup wiekowych, zróżnicowane pod względem ilości elementów, zestawy klocków LEGO Ninjago możesz zakupić po najkorzystniejszej cenie, przeglądając nasze katalogi i korzystając z porównywarki cen. Przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni z LEGO Ninjago lub sprawdź inne zestawy, takie jak LEGO Overwatch czy LEGO Friends.

Klocki LEGO Ninjago

W kategorii LEGO Ninjago znajdziesz 357 zestawów klocków w cenach od 12,00 zł do 3 999,00 zł. Z 357 zestawów, na naszej stronie dostępnych jest 237, a ich średnia cena to 430,60 zł.

Największe zestawy LEGO Ninjago

W kategorii LEGO Ninjago znajdziesz 357 zestawów LEGO z czego największy ma aż 6163 elementy.

Nowości LEGO Ninjago 2023

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Ninjago.

Ile kosztują klocki LEGO Ninjago?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO Ninjago możesz kupić już od 12,00 zł. Porównaj ceny klocków LEGO Ninjago i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Akcesoria LEGO Ninjago

Uzupełnij swoją kolekcję klocków LEGO Ninjago o akcesoria, które będziesz miał zawsze przy sobie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®