zklocków.pl Klocki LEGO LEGO Ninjago

LEGO Ninjago

Klocki LEGO, czyli najbardziej rozpoznawalne klocki cegiełki na świecie, które wychowują kolejne pokolenia młodych “budowniczych”, odkąd w 1949 roku pojawiła się ich pierwsza wersja. Fenomen LEGO polega nie tylko na ich opatentowanym systemie łączenia za pomocą wypustek i gniazdek, ale ciągłym rozwoju, tworzeniu nowych projektów i rozbudowywaniu tych już istniejących. W taki sposób narodziła się seria LEGO Ninjago, która jest obecna na rynku od 2011 roku i nic nie wskazuje na to, że jej popularność może się skończyć, tym bardziej że popularność klocków z tej serii zaowocowała stworzeniem serialu animowanego, gier video i filmem fabularnym.

KategorieAktywne filtry1FiltrySerie
LEGO Ben 10 Alien Force 6LEGO Bionicle 67LEGO Boost 2LEGO Brick Sketches 8LEGO BrickHeadz 142LEGO BrickLink 20LEGO Bricks & More 32LEGO Building Bigger Thinking 5LEGO Cars 32LEGO Castle 8LEGO City 572LEGO City Stuntz 25LEGO Classic 71LEGO Creator 351LEGO Creator 3 w 1 195LEGO Creator Expert 89LEGO CUUSOO 5LEGO DC 24LEGO DC Comics Super Heroes 108LEGO DC Super Hero Girls 11LEGO Dimensions 59LEGO Dino 7LEGO Disney 222LEGO DOTS 78LEGO DREAMZzz 17LEGO Duplo 423LEGO Education 24LEGO Elves 35LEGO Fantastic Beasts 6LEGO FORMA 4LEGO Friends 449LEGO Galaxy Squad 11LEGO Games 37LEGO Ghostbusters 9LEGO Harry Potter 115LEGO Hero Factory 83LEGO Hidden Side 23LEGO House 12LEGO Iconic 7LEGO ICONS 56LEGO Ideas 64LEGO Indiana Jones 19LEGO Juniors 68LEGO Jurassic World 58LEGO Kingdoms 14LEGO Koci domek Gabi 4LEGO Legends of Chima 100LEGO LEGOLAND 9LEGO Marvel Avengers 31LEGO Marvel Spider-Man 43LEGO Marvel Super Heroes 245LEGO Marvel 121LEGO Mindstorms 14LEGO Minecraft 111LEGO Minecraft BigFig 5LEGO Minifigures 52LEGO Minions 9LEGO Mixels 81LEGO Monkie Kid 51LEGO Monster Fighters 9LEGO Nexo Knights 67LEGO Ninjago 378LEGO Ninjago Movie 30LEGO Originals 2LEGO Overwatch 9LEGO Pharaoh’s Quest 6LEGO Pirates 8LEGO Pirates of the Caribbean 12LEGO Power Functions 17LEGO Power Miners 4LEGO Powered UP 18LEGO Prince of Persia 5LEGO Racers 47LEGO Scooby Doo 6LEGO SERIOUS PLAY 4LEGO Sonic the Hedgehog 13LEGO Space 24LEGO Space Police 5LEGO Speed Champions 65LEGO SpongeBob 8LEGO Star Wars 536LEGO Stranger Things 2LEGO Super Heroes 343LEGO Super Mario 80LEGO Technic 209LEGO Teenage Mutant Ninja Turtles 17LEGO The Hobbit 16LEGO THE LEGO MOVIE 2 41LEGO THE LEGO MOVIE 27LEGO The Lone Ranger 7LEGO The Lord of the Rings 20LEGO The Powerpuff Girls 4LEGO The Simpsons 8LEGO Toy Story 23LEGO Trolls World Tour 9LEGO Ultra Agents 14LEGO Unikitty 11LEGO VIDIYO 15LEGO Vikings 8LEGO VIP 12LEGO World Racers 6LEGO xtra 17
TematyRok
Wyświetlono 1 - 40 z 378
Na stronie:

Klocki LEGO Ninjago

Klocki LEGO Ninjago: inspirowane kulturą Kraju Kwitnącej Wiśni

Japonia ze swą egzotyką od zawsze budziła zainteresowanie, a opowieści o samurajach i wojownikach Ninja rozpalały wyobraźnię niejednego chłopca. Odkąd Japonia otworzyła się na świat, a jej kultura i tradycja stały się bardziej dostępne, zainteresowanie krajem, w którym historia przeplata się ze współczesnością, jeszcze wzrosło. Seria klocków LEGO Ninjago inspirowana jest budzącymi zachwyt legendami i historią Japonii, w której wojownicy odegrali znaczącą rolę.

LEGO Ninjago: walka dobra ze złem

Pierwszy Mistrz Spinjitzu dzięki najświętszej broni Ninjago: Miecza Ognia, Nunczako Błyskawic, Shurikeny Lodu i Kosy Wstrząsów, stworzył świat i władzę nad nim przekazał swym synom Garmadonowi i Wu. Garmadon jednak wykorzystywał władzę do niecnych celów, za co został wygnany do Podziemi. Nigdy nie pogodził się z tą decyzją i na czele armii Szkieletów powraca, by odzyskać władzę. Na jego drodze staje czterech wojowników: Kai, Cole, Zane i Jay, których zadaniem jest przywrócić pokój. Tą właśnie historią inspirowali się twórcy kolekcji LEGO Ninjago.

Klocki LEGO Ninjago - świetna zabawa dla każdego

LEGO Ninjago cechują się na tyle dużym zróżnicowaniem, że mogą się nimi bawić zarówno starsze, jak i młodsze dzieci. Każdy zestaw stanowi zupełnie inną historię, a wraz z rozwojem fabuły masz okazję poznać nowych bohaterów, którzy wprowadzą Cię do kraju kwitnącej wiśni i pozwolą Ci się poczuć jak prawdziwy wojownik. Weź udział w ciekawych szkoleniach wraz z zestawem LEGO Ninjago Movie Szkolenie Spinjitzu, zmierz się w walce ze smokami, a także twórz imponujące motocykle, samochody oraz statki. Wybierając różnorodne zestawy klocków LEGO Ninjago masz okazję poczuć się jak prawdziwy bohater, którego zadaniem jest przywrócenie pokoju. 

Zestawy LEGO Ninjago – wspieraj wojowników w akcji lub twórz własne historie

Klocki LEGO Ninjago pojawiły się w sklepach w 2011 roku. W tym samym czasie na ekranach telewizorów zagościł serial, który ma już aż 15 sezonów i stale jest kontynuowany. Wybierając LEGO Ninjago masz szansę na odegranie większości serialowych scenek i poprowadzenie ich w sposób, jaki sobie tylko wymarzysz. To Ty jesteś kreatorem tych historii, a ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia.

Złoty Smok, Katana V11, LEGO 70654 Diesel Auta i wiele innych ciekawych zestawów LEGO Ninjago przeniesie Cię w świat japońskich wojowników, legendarnych stworów i magicznej broni. Dostosowane do różnych grup wiekowych, zróżnicowane pod względem ilości elementów, zestawy klocków LEGO Ninjago możesz zakupić po najkorzystniejszej cenie, przeglądając nasze katalogi i korzystając z porównywarki cen. Przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni z LEGO Ninjago lub sprawdź inne zestawy, takie jak LEGO Overwatch czy LEGO Friends.

Klocki LEGO Ninjago

W kategorii LEGO Ninjago znajdziesz 378 zestawów klocków w cenach od 11,88 zł do 4 250,00 zł. Z 378 zestawów, na naszej stronie dostępnych jest 270, a ich średnia cena to 422,57 zł.

Największe zestawy LEGO Ninjago

W kategorii LEGO Ninjago znajdziesz 378 zestawów LEGO z czego największy ma aż 6163 elementy.

Nowości LEGO Ninjago 2024

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Ninjago.

Ile kosztują klocki LEGO Ninjago?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO Ninjago możesz kupić już od 11,88 zł. Porównaj ceny klocków LEGO Ninjago i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Akcesoria LEGO Ninjago

Uzupełnij swoją kolekcję klocków LEGO Ninjago o akcesoria, które będziesz miał zawsze przy sobie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®