zklocków.pl LEGO LEGO Zdalnie sterowane

Zdalnie sterowane LEGO

Nie tylko buduj, ale również baw się! Zestawy Lego zdalnie sterowane to propozycja dla najbardziej wymagających fanów klocków, szczególnie tych starszych. Znajdzie się jednak również coś dla młodszych miłośników Lego, oczekujących od zestawów znacznie więcej niż tylko możliwości budowania i konstruowania pojazdów, robotów, maszyn i budynków. Klocki Lego zdalnie sterowane dostarczą Ci jeszcze więcej wrażeń i emocji. Będziesz mógł zarówno zbudować fantastyczną maszynę, jak też potem nią sterować i poruszać się po wyznaczonych drogach. Zabawa zaczyna się teraz i nigdy się nie kończy!

KategorieAktywne filtry1FiltrySerieTematy
Rok
Wyświetlono 1 - 27 z 27
Na stronie:

Klocki LEGO Zdalnie sterowane

LEGO zdalnie sterowane…jeszcze więcej zabawy i radości

Stwórz swojego robota z zestawem kreatywnym, a dzięki dołączonej do niego planszy, wykonuj zabawne ćwiczenia. Możesz pokazywać, jak się czujesz, zmieniając wyraz twarzy swojego przyjaciela. Zostań konstruktorem i konduktorem pociągu pasażerskiego. Zabierz pasażerów w fantastyczną podróż, pomóż im na czas dotrzeć do pracy, bezpiecznie dowieźć ich na miejsce spotkania z przyjaciółmi. Zdecyduj się na zdalnie sterowaną wyścigówkę i pokonuj długie trasy z zawrotną prędkością. Jeszcze nie wiesz, jak wielkie możliwości i potencjał drzemią w tym pojeździe.

Klocki LEGO zdalnie sterowane dla miłośników przygód

Klocki LEGO zdalnie sterowane to też fantastyczna koparka Volvo, wyzwanie dla starszych i już doświadczonych konstruktorów. Jest to zestaw pełen detali i niewielkich elementów. Aby zbudować koparkę, trzeba wykazać się dużym skupieniem oraz analitycznym myśleniem. Mnóstwo zabawy dostarczy Ci również Red Cargo Train, czyli pociąg poruszający się po torze kolejowym. LEGO zdalnie sterowane to sposób na nudę dla każdego, dla starszych i młodszych miłośników budowania i świetnej zabawy. Mnóstwo inspiracji i pomysłów na spędzanie czasu wolnego z rodziną i przyjaciółmi. Poznaj LEGO bliżej!

W naszej ofercie znajdziesz też LEGO Friends.

Klocki LEGO Zdalnie sterowane

W kategorii LEGO Zdalnie sterowane znajdziesz 27 zestawów klocków w cenach od 463,99 zł do 3 200,00 zł. Z 27 zestawów, na naszej stronie dostępnych jest 26, a ich średnia cena to 1 304,35 zł.

Największe zestawy LEGO Zdalnie sterowane

W kategorii LEGO Zdalnie sterowane znajdziesz 27 zestawów LEGO z czego największy ma aż 3854 elementy.

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Zdalnie sterowane.

Ile kosztują klocki LEGO Zdalnie sterowane?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO Zdalnie sterowane możesz kupić już od 463,99 zł. Porównaj ceny klocków LEGO Zdalnie sterowane i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®