zklocków.pl LEGO LEGO Saszetki

Saszetki LEGO

Saszetki LEGO to dodatkowe możliwości zabawy dla fanów klocków. Saszetka – co to takiego? To małych rozmiarów torebka z tworzywa (polybag), zawierająca równie nieduży (zwykle około czterdziestoelementowy) zestaw do zbudowania, minifigurki do kolekcjonowania czy dodatkowe elementy konstrukcyjne.

Aktywne filtry1FiltrySerieTematyRok
Wyświetlono 1 - 40 z 596
Na stronie:

LEGO saszetki towarzyszą praktycznie każdej serii klocków i rok rocznie pojawiają się nowości w tej kategorii. W 2019 nie mogło zabraknąć “saszetkowego” zestawu do zbudowania lodowego tronu Elsy, snowspeedera ze Star Wars czy kolekcji minifigurek z LEGO Disney 2.

Czy warto kupować saszetki LEGO?

Zdecydowanie tak, niewiele kosztują, a dostarczają mnóstwo frajdy. Figurki LEGO można włączyć do zabawy ulubionym zestawem klocków, kolekcjonować je, wymieniać z przyjaciółmi i schować np. do piórnika. Saszetki LEGO z podkładkami, dodatkowymi elementami konstrukcyjnymi, naklejkami, ozdobami można wykorzystać do uatrakcyjnienia budowanej konstrukcji. Dziecięca wyobraźnia, której nic nie ogranicza, znajdzie dla zawartości saszetek tysiące zastosowań w zabawie. Zabawy manipulacyjne i konstrukcyjne do których należy budowanie z klocków są najlepszą formą ćwiczeń dla małych dłoni, które w przyszłości mierzyć się będą z niełatwą sztuką pisania. Poza tym budowanie rozwija wyobraźnię w tym także przestrzenną, uczy cierpliwości, logicznego myślenia, pracy z instrukcją. LEGO saszetki to po prostu klocki LEGO o mniejszej liczbie elementów, ale ich rola w kształtowaniu dziecięcych umiejętności jest taka sama jak w przypadku dużego zestawu.

Gdzie znaleźć saszetki z minifigurkami LEGO?

Szukając saszetek LEGO skorzystaj z naszego katalogu, gdzie znajdziesz nowe, a także starsze (być może brakujące w Twojej kolekcji) minizestawy, figurki, akcesoria, gadżety. Porównaj ceny (skorzystaj z naszej porównywarki) i kup wybrany zestaw. Poszerzaj możliwości zabawy klockami z saszetkami LEGO.

Nowości LEGO Saszetki 2023

Na skróty
LEGO

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®