zklocków.pl LEGO LEGO Kraina lodu

Kraina lodu LEGO

“Mam tę moc” - piosenkę, którą nuciły nie tylko dzieci po obejrzeniu filmu “Kraina Lodu” czas przywołać z zakamarków pamięci. Dlaczego? Otóż na ekrany kin wchodzi kontynuacja animacji - “Kraina Lodu 2”. Urocze księżniczki Elsa i Anna, zabawny bałwanek Olaf, dawni znajomi i nowe postaci – czy magiczne moce Elsy znowu zostaną wystawione na próbę, podobnie jak siostrzana miłość? Z jakimi przeciwnościami będą musieli się zmierzyć bohaterowie? O tym dowiemy się z filmu. A już dziś możecie przygotować się na spotkanie z Elsą, Anna i Olafem sięgając po LEGO Kraina Lodu.

Wyświetlono 1 - 26 z 26
Na stronie:

LEGO Frozen - już czas na spotkanie w Arendelle

W sprzedaży pojawiły się pierwsze zestawy LEGO Kraina Lodu dedykowane drugiej części filmu. Grupa LEGO nie próżnuje, zainteresowanie jakie wzbudziła Kraina Lodu 1, komercyjny sukces jaki odniosły klocki na podstawie filmu, LEGO dawkuje napięcie wypuszczając nowości. Zamkowa wioska w Arendelle, Wyprawa Elsy, Sanie Olafa – ale czy zestawy LEGO Frozen z poprzednich lat nie są równie interesujące? Dla rozpoczynających przygodę z filmem, a może przygodę z budowaniem z klocków, LEGO Kraina Lodu oferuje mnóstwo możliwości. Od zestawów dla najmłodszych - LEGO Duplo, przez + 4, Juniors i LEGO z większą liczbą elementów do ułożenia aż po BrickHeadz.

Dlaczego warto kupić LEGO Kraina Lodu?

LEGO Disney Frozen z pewnością są wyczekiwane przez fanów animacji i klocków. Nadarza się więc niesamowita okazja, by podarować dzieciom wymarzoną, a przy tym rozwijającą zabawkę jaką są klocki LEGO.Wystarczy wejść na naszą stronę internetową, wybrać zestaw (dostępne nowości i starsze klocki), skorzystać z porównywarki cen i zakupić klocki w najlepszej ofercie. LEGO Frozen to świetna zabawa dla całej rodziny na długie zimowe wieczory.

Dla dziewczynek polecamy też klocki LEGO Roszpunka.

Nowości LEGO Kraina lodu 2021

LEGO

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®