zklocków.pl LEGO LEGO Piraci

Piraci LEGO

Wypływamy na głębokie wody… w prawdziwie pirackim stylu. Dowodzisz statkiem z ogromną załogą i realizujesz plan na kolejną niezwykłą morską wyprawę. Jaki kierunek obierzesz? Co wskazuje Twoja mapa i kompas? Czy masz jakiś plan czy jest to totalna improwizacja? Stawiasz na zaplanowane i spontaniczne podboje? Wykorzystaj klocki LEGO Pirates i stwórz swój statek oraz skompletuj załogę. Przygotuj się dobrze do wypłynięcia w kolejny rejs. Musisz zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich przyjaciół. Wszyscy Ci ufają! LEGO Piraci to zestawy, z którymi na pewno spędzisz ciekawie swój czas wolny. Znajdziesz w nich klocki niezbędne do zbudowania pirackiego statki czy fortecy. Są też figurki piratów, a także Twoich przeciwników, których chcesz podbić i pokonać. Czy Ci się to uda?

Wyświetlono 1 - 33 z 33
Na stronie:

Z LEGO Pirates po skarb oceanu

Zaczęło się! Przed Tobą kolejne wyzwanie, któremu z pewnością sprostasz. Nie będzie łatwo, ale piracka załoga jest zdeterminowana i przepełniona optymizmem, wierzy, że zdobędzie skarb i wzbogaci się o kolejne cenne łupy. Tym razem podbić trzeba Żołnierską fortecę. Uwięziony w niej został jeden z Twoich towarzyszy, a także znajduje się w niej cenny skarb. Stawka jest zatem ogromna. Z LEGO Pirates dotrzesz również na Wyspę Skarbów, na której odkryjesz tajemniczą jaskinię. Nie będzie to jednak łatwa wyprawa, ponieważ na miejscu jest już żołnierz, który również ma plan zdobyć skarb. Masz szansę go pokonać i przechwycić łup. Masz już plan, jak tego dokonać.

Klocki LEGO Pirates dla fanów morskich przygód!

Klocki LEGO Pirates to też fantastyczny Zestaw szachowy. To klocki połączone z grą. Zbuduj planszę i ustaw swoją załogę na odpowiednich polach. Potrzebujesz jeszcze strategii i możesz zaczynać grę. Świetna zabawa dla całej rodziny i grupy przyjaciół. Szachy wymagają koncentracji, ale też kreatywnego i strategicznego myślenia. Uczą podzielności uwagi, dzięki czemu bardzo dobrze rozwijają młodego człowieka. Nie każdy może mieć pirackie szachy!

Na skróty
LEGO

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®