zklocków.pl LEGO LEGO Super Heroes LEGO Marvel Avengers LEGO 76165

LEGO® 76165 Marvel Avengers Hełm Iron Mana

LEGO® 76165 Iron Man Helmet
LEGO 76165 Marvel Avengers Hełm Iron ManaLEGO Marvel Avengers Hełm Iron Mana 76165LEGO Marvel Avengers 76165 Hełm Iron ManaLEGO 76165 Marvel Avengers Hełm Iron ManaLEGO Marvel Avengers Hełm Iron Mana 76165LEGO Marvel Avengers 76165 Hełm Iron Mana
LEGO LEGO Super Heroes LEGO Marvel Super Heroes LEGO Marvel Avengers LEGO 2020
Numer: LEGO 76165
Seria: LEGO® Marvel Avengers
Ilość elementów: 480
Wiek: 18+
Rok prezentacji: 2020
Cena katalogowa: 279,99 zł
Zestaw aktualnie niedostępny
Więcej informacjiUdostępnij na Facebooku

Zestaw LEGO® 76165 Hełm Iron Mana

LEGO Marvel Avengers Hełm Iron Mana 76165

Hełm Iron Mana z serii LEGO® Marvel Avengers przywołuje klasyczny komiksowy styl, a jego budowanie może być prawdziwym testem Twoich zdolności konstruktorskich.

Model do zabawy i kolekcji z realistycznymi detalami Klocki LEGO wraz ze specjalnymi czerwonymi i złotymi zdobieniami oraz świecącymi naklejkami z rysunkiem oczu pozwolą Ci uchwycić doskonale znane kontury i wspaniałe szczegóły hełmu Iron Mana. Ten kolekcjonerski rarytas ma solidną podstawkę i tabliczkę z napisem — gdziekolwiek go postawisz, znajdzie się w centrum uwagi i wzbudzi pełne zachwytu komentarze. Hełm Iron Mana zrobi jeszcze większe wrażenie, jeśli ustawisz go obok innych realistycznych modeli LEGO.

Zestawy do budowania z klocków LEGO Zrób sobie przerwę od codzienności i sięgnij po zestawy konstrukcyjne LEGO, aby przypomnieć sobie, jaką przyjemność może dawać kreatywne budowanie. Zestawy LEGO dla dorosłych dają wiele satysfakcji i świetnie wyglądają, a przy tym mogą być znakomitym prezentem na urodziny lub pod choinkę dla każdego, kto jest zainteresowany budowaniem modeli lub kulturą komiksu.

  • Przetestuj swoje konstruktorskie supermoce na modelu hełmu Iron Mana z zestawu LEGO® Marvel Avengers. Jesteś dorosłym fanem Marvela lub po prostu uwielbiasz budowanie z klocków? Ten model będzie w sam raz!
  • Za pomocą klocków LEGO® i naklejek z grafikami model w ciekawy sposób oddaje wygląd kultowego hełmu Iron Mana i z pewnością obudzi wspomnienia klasycznych scen z filmów o Avengersach. Model z klocków stoi na solidnej podstawie i ma tabliczkę z nazwą.
  • Klocki LEGO wraz z czerwonymi i złotymi zdobieniami oraz naklejkami z rysunkiem oczu pozwolą Ci uchwycić doskonale znane kontury i wspaniałe szczegóły hełmu Iron Mana. Świetnie wygląda obok innych modeli LEGO Marvel.
  • Nieważne, czy jesteś fanem Marvela, miłośnikiem LEGO® czy jednym i drugim — ten liczący 480 elementów zestaw będzie wyzwaniem konstrukcyjnym i sposobem na oderwanie się od rzeczywistości. Świetnie sprawdzi się jako prezent urodzinowy, bożonarodzeniowy lub po prostu drobny podarunek.
  • Hełm Iron Mana ma ok. 19 cm wysokości, 10 cm szerokości i 12 cm głębokości. Nie zajmuje wiele miejsca, ale dzięki wyróżniającym się, realistycznym detalom z pewnością przyciągnie wzrok każdego miłośnika uniwersum Marvela.
  • Nie wymaga baterii. Budowanie hełmu Iron Mana z zestawu LEGO® Marvel Avengers to zajęcie, które angażuje dłonie. Powolny proces przekształcania 480 klocków LEGO we wspaniały model pomoże Ci się uwolnić od stresu.
  • W komplecie są doskonałe i przejrzyście napisane instrukcje, więc realizację fascynującego projektu możesz rozpocząć zaraz po otwarciu pudełka.
  • Zestaw to część serii modeli LEGO® Marvel, które mają dostarczyć satysfakcji z budowania i przyciągać spojrzenia fanów klocków oraz miłośników kultury komiksu.
  • Do łączenia i rozdzielania klocków i elementów LEGO® nie potrzeba supermocy. Od 1958 r. niezmiennie pozostają one zgodne z ze standardami branżowymi, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i łatwo je rozdzielić.
  • Klocki i elementy LEGO® są rygorystycznie testowane, abyśmy mieli pewność, że ten wyjątkowy model kolekcjonerski spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa — te ziemskie i te z uniwersum Marvela!

Zestaw klocków LEGO® 76165 Marvel Avengers Hełm Iron Mana został zaprezentowany w bieżącym roku i zbudowany jest z 480 klocków LEGO®. Klocki przeznaczone są dla dzieci i młodzieży powyżej 18 roku życia.

Zdjęcia

Obejrzyj 7 zdjęć zestawu klocków LEGO® 76165 Hełm Iron Mana

LEGO Marvel Avengers 76165 Hełm Iron ManaLEGO 76165 Marvel Avengers Hełm Iron ManaLEGO Marvel Avengers Hełm Iron Mana 76165LEGO 76165 Hełm Iron ManaLEGO 76165 Hełm Iron ManaLEGO Marvel Avengers Hełm Iron Mana 76165LEGO 76165 Marvel Avengers Hełm Iron Mana

Dane

Nazwa polska: LEGO® 76165 Hełm Iron Mana
Nazwa oryginalna: LEGO® 76165 Iron Man Helmet
Ilość elementów: 480
Wiek: 18+
Numer produktu: LEGO 76165
Producent: LEGO®
Seria: LEGO® Marvel Avengers
Rok prezentacji: 2020
Opakowanie: pudełko
Dostępność: niedostępne
Cena katalogowa: 279,99 zł

Instrukcja LEGO® 76165 Hełm Iron Mana

Instrukcja do zestawu LEGO® Marvel Avengers Hełm Iron Mana dostępna jest na oficjalnej stronie LEGO®, skąd możesz ją bezpłatnie pobrać i wydrukować.

Zobacz instrukcję
LEGO® 2020

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®