zklocków.pl LEGO LEGO The Lord of the Rings

LEGO® The Lord of the Rings™

Klocki LEGO Władca Pierścieni - pojawiły się 10 lat po premierze kinowego hitu "Władca Pierścieni". Aż trudno uwierzyć, że Grupie LEGO nie udało się wcześniej wprowadzić zabawek do sprzedaży!

Wyświetlono 1 - 16 z 16 produktów
Produktów na stronie: 3060120

Mimo sporego upływy czasu od premiery filmu, LEGO The Lord of the Rings, klocki od razu zyskały sympatyków. I nie ma się co dziwić - powieść Tolkiena “Władca Pierścieni” i filmowa trylogia w reżyserii Petera Jacksona nakręcona na jej podstawie, pobiła wszelkie rekordy popularności. Mistrzostwo filmu potwierdza fakt, że Trylogia aż 30 razy była nominowana do Oscarów z czego zdobyła ich 17. Każda z ekranizowanych części "Drużyna pierścienia" - 2001, "Dwie wieże" - 2002 i "Powrót króla" - 2003 przyciągnęły do kin tłumy widzów. Kiedy film pojawił się na małych ekranach zdobył kolejne rzesze fanów. Po 18 latach od premiery, "The Lord of the Rings" nie stracił nic ze swej atrakcyjności, nadal przybywa jego miłośników i chętnie powracają do niego również "starzy" wielbiciele.

LEGO Władca Pierścieni - seria klocków oparta na filmowej trylogii

Klocki LEGO The Lord of the Rings to niezła gradka nie tylko dla wielbicieli filmu, ale także dla fanów budowania z LEGO. Fabuła klocków oparta jest na trylogii, której tematem jest wojna o pierścień z mitologii Śródziemia i wędrówce hobbita Froda Bagginsa do Mordoru. Zadaniem Froda jest zniszczenie potężnego pierścienia nim dostanie się on w ręce Władcy Ciemności. Pierścień pomógłby Sauronowi zapanować nad światem. Do Froda dołącza 8 towarzyszy: Sam, Pippin, Meriadok, Gandalf, Aragorn, Legolas, Boromir i Gimli. Odnaleźć ich możesz w zestawach LEGO Władca Perścieni i w LEGO Dimensons.

I Ty możesz dołączyć do Drużyny Pierścienia

LEGO to fantastyczna zabawa, dzięki której można przenieść się w świat fantazji i uruchomić pokłady kreatywności. Z LEGO Władca Pierścieni – to bardzo proste. Nasz katalog i porównywarka cen, ułatwi Wam poszukiwanie odpowiedniego zestawu.

LEGO® 2019

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO®. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO®