zklocków.pl Akcesoria LEGO Kubki LEGO

Kubki LEGO

LEGO potrafi zadbać o swoich fanów! Nie tylko dzięki nowym zestawom klocków prezentowanym co roku, ale wprowadzając do sprzedaży interesujące gadżety LEGO. Czy widzieliście jakie fantastyczne kubki LEGO proponuje marka? Ulubiony napój + rewelacyjny kubek to zestaw doskonały nie tylko na początek dnia, ale o każdej innej porze. Bo klockowy kubek ma moc! Jaką? Uwalnia emocje!

Kubki LEGO

Niby zwykły, a niezwykły - kubek z klocków LEGO

Kubek LEGO wykonany jest z plastiku przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Jego fenomen polega na tym, że w zależności od naszego samopoczucia, za każdym razem może wyglądać inaczej. Na ściance przeciwległej do ucha kubka (a także na spodzie) można przyczepiać klocki. Tworząc” kubkowe” scenki i aranżacje możemy uwolnić emocje, aktywować pokłady wyobraźni, zadziwiać pomysłami, zabić nudę i oderwać się od rutyny dnia codziennego. Bo kreatywny kubek LEGO to nie tylko fajny gadżet dla dzieci, ale również interesująca propozycja dla dorosłych. Można go potraktować jako antystresową zabawkę, zaprezentowanie swojego “ja”, zwykły kubek do napoju czy pojemnik na długopisy.

Szukasz ciekawego prezentu dla fana LEGO? Postaw na kubek z klocków

Aż 6 kolorów kubków o pojemności 350 ml do wyboru. W zestawie z kubkiem znajduje się woreczek z kilkoma różnymi klockami LEGO do wykorzystania do dekoracji. Kubek LEGO jest kompatybilny ze wszystkimi cegiełkami LEGO – stąd nieskończona ilość pomysłów na klockowe ekspozycje. Niebanalny, kreatywny kubek ucieszy każdego (nie tylko fana klocków).

Okazji do wręczania prezentów nie brakuje. Jeszcze fajniej, gdy obdarowujemy i dostajemy je bez okazji. Czasem tylko nie mamy pomysłów na interesujący prezent. Ale LEGO czy to w postaci zestawów klocków, czy tylko gadżetu, to świetny pomysł na prezent, np. dla dzieci pod choinkę.

Jak znaleźć fajne gadżety LEGO, np. klockowe kubki? Zajrzyj na naszą stronę internetową. Dzięki naszej pomocy najkorzystniejsze oferty masz w zasięgu ręki.

Kubki LEGO

W kategorii Kubki LEGO znajdziesz 13 produktów w cenach od 34,99 zł do 112,99 zł. Z 13 akcesoriów, na naszej stronie dostępnych jest 12, a ich średnia cena to 84,93 zł.

Najnowsze Kubki LEGO

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®