zklocków.pl Akcesoria LEGO Magnesy LEGO

Magnesy LEGO

Zabawa magnesami należy do ulubionych zajęć dzieci. Szczególnie, że bezkarnie mogą je przyczepiać do lodówki, tablic magnetycznych, a nawet ścian (pomalowanych farbą magnetyczną) bez szkody dla ich powierzchni. Magnesy LEGO z pewnością spodobają się najmłodszym!

Wyświetlono 1 - 15 z 15
Na stronie:

Magnesy LEGO

Dla maluchów już same właściwości magnesu są atrakcją, a jeśli do tego dołożylibyśmy np. figurkę ulubionego bohatera? Zabawa byłaby jeszcze ciekawsza. I w taki właśnie sposób Grupa LEGO postanowiła urozmaicić ofertę swoich produktów dając tym samym dzieciakom nowe pomysły na wykorzystanie klocków. Magnesy LEGO okazały się dobrym pomysłem na urozmaicenie zabawy i doskonałym pomysłem dekoracyjnym dla miłośników kultowych duńskich klocków. Magnesy mają jeszcze jedną ważną dla dzieci zaletę - trudno je zgubić.

LEGO magnesy (Magnet set) - co LEGO ma do zaproponowania?

Oferta dotycząca magnesów LEGO jest urozmaicona i ciekawa. Najprostsze – to opakowanie zawierające cztery magnesy z klockiem LEGO 4x4. Jeden zestaw zawiera klocki w podstawowych kolorach (czerwony, żółty, zielony, niebieski), drugi - to kolory pochodne. Najciekawsze dla LEGO maniaków z pewnością będą magnesy z figurkami bohaterów. Najliczniej reprezentowane są postaci z LEGO Star Wars, wśród nich jest i Yoda i Anakin Skywalker i wielu innych. Również z serii LEGO City, LEGO Harry Potter, LEGO Super Heroes czy Piraci z Karaibów są dostępne figurki z magnesami. Firma LEGO zadbała także o świąteczne magnesy i tu np. zabawny bałwanek z choinką lub figurka Mikołaja. Takie ozdoby z pewnością stworzą świąteczny nastrój w stylu LEGO.

LEGO Magnet set – dobry pomysł na prezent dla fanów LEGO

Gdzie je znaleźć? Korzystając z naszego katalogu bez problemu znajdziesz sklep oferujący magnesy LEGO, dodatkowo zyskujesz możliwość zakupienia ich w najkorzystniejszej cenie (skorzystaj z porównywarki). LEGO magnesy to nietuzinkowy pomysł na prezent dla fanów duńskich klocków.

Magnesy LEGO

W kategorii Magnesy LEGO znajdziesz 15 produktów w cenach od 34,99 zł do 99,90 zł. Z 15 akcesoriów, na naszej stronie dostępnych jest 12, a ich średnia cena to 59,99 zł.

Najnowsze Magnesy LEGO

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®