zklocków.pl Akcesoria LEGO Pojemniki LEGO

Pojemniki LEGO

Zabawki to nieodzowny element dzieciństwa, podobnie jak wszechobecny bałagan towarzyszący zabawie i zabawkom. Szczególnie dotkliwy, a nawet bolesny, jeśli chodzi o klocki. A już LEGO są pod tym względem liderem. Wie o tym każdy, komu zdarzyło się bosą stopą nadepnąć na klocek cegiełkę. Mamy na to rozwiązanie! Pojemniki na klocki LEGO.

Wyświetlono 1 - 40 z 83
Na stronie:

Pojemniki LEGO

Jak zapanować nad klockami i nauczyć dzieci porządkowania miejsca zabawy? Pudełka na klocki LEGO!

Wznoszenie konstrukcji z klocków należy do ulubionych zajęć dzieci. Niestety, zwykle świetna zabawa kończy się w momencie, kiedy należy uporządkować miejsce zabawy. A to maluch zmęczony, a to boli go ręka, jest głodny lub śpiący. Sprzątać nasze pociechy nie lubią, bo nie jest to dla nich interesujące zajęcie, ale wyręczać ich też nie ma sensu, ponieważ nigdy nie wyrobią sobie nawyku porządkowania miejsca pracy. Jak przekonać dzieci do sprzątania zabawek? Wystarczy je zmotywować. Wystarczą kolorowe pojemniki LEGO i rodzicielski spryt. Zaproponujmy pociechom zabawę, "kto szybciej napełni swoje pudełko?". Pudełka na klocki LEGO są na tyle atrakcyjne, że dzieci z przyjemnością podejmą wyzwanie. Wyglądają jak gigantyczne klocki cegiełki i można je ze sobą łączyć jak zwykłe LEGO, czyli tworzyć niesamowite konstrukcje. Pojemniki zostały tak zaprojektowane, że ich wygląd z pewnością będzie uroczą dekoracją każdego, dziecięcego pokoju.

Pojemniki na LEGO – szeroki wybór z serii Storage

W serii LEGO Storage (przechowywanie) znalazły się pudełka na klocki LEGO różnych rozmiarów i kolorów. Są to np. dwuelementowe pojemniki w kształcie kultowej cegiełki z 2-4-8 wypustkami, pojemniki na LEGO z szufladkami, pudełka - głowy, gablotki na minifigurki, modele z przegródkami. Oprócz klasycznych pojemników, w ofercie LEGO znajdują się takie, dedykowane danej serii – Friends, Batman, Movie, Ninjago. Wybór jest spory.

Jeżeli zależy nam na odpowiednim przechowywaniu klocków, na ułatwieniu ich porządkowania, a nawet eksponowania, warto zainwestować w pojemniki LEGO. Jak i gdzie je nabyć? Podobnie jak zestawy klocków znajdziesz je dzięki naszej pomocy. W dodatku dostajesz możliwość znalezienia najatrakcyjniejszej cenowo oferty. Internetowy katalog i porównywarka cen - zklocków - została stworzona z myślą o Was. Zapraszamy do odwiedzin!

Pojemniki LEGO

W kategorii Pojemniki LEGO znajdziesz 83 produkty w cenach od 42,99 zł do 529,99 zł. Z 83 akcesoriów, na naszej stronie dostępnych jest 46, a ich średnia cena to 156,71 zł.

Najnowsze Pojemniki LEGO

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®