zklocków.pl LEGO LEGO Mindstorms

LEGO Mindstorms

W 1998 roku LEGO wprowadza do sprzedaży zestawy do budowy i programowania robotów. LEGO Mindstorms okazują się strzałem w dziesiątkę. Pasjonaci klocków, robotyki i programowania dostają produkt, który łączy wszystkie elementy. Klockami dedykowanymi dzieciom od 10 roku życia bawią się nie tylko dzieci, ale LEGO Mindstorms wciąga do zabawy dorosłych i łączy pokolenia.

KategorieAktywne filtry1FiltrySerie
LEGO Bionicle 67LEGO Boost 2LEGO Brick Sketches 8LEGO BrickHeadz 132LEGO BrickLink 15LEGO Bricks & More 32LEGO Building Bigger Thinking 5LEGO Cars 31LEGO Castle 8LEGO City 534LEGO Classic 63LEGO Creator 326LEGO Creator 3 w 1 177LEGO Creator Expert 89LEGO CUUSOO 5LEGO DC 21LEGO DC Comics Super Heroes 105LEGO DC Super Hero Girls 11LEGO Dimensions 59LEGO Dino 7LEGO Disney 195LEGO DOTS 77LEGO DREAMZzz 11LEGO Duplo 403LEGO Education 23LEGO Elves 35LEGO Fantastic Beasts 6LEGO FORMA 1LEGO Friends 417LEGO Galaxy Squad 11LEGO Games 36LEGO Ghostbusters 9LEGO Harry Potter 100LEGO Hero Factory 83LEGO Hidden Side 23LEGO House 11LEGO Iconic 6LEGO ICONS 43LEGO Ideas 55LEGO Indiana Jones 19LEGO Juniors 68LEGO Jurassic World 55LEGO Kingdoms 14LEGO Koci domek Gabi 4LEGO Legends of Chima 100LEGO LEGOLAND 8LEGO Marvel Avengers 28LEGO Marvel Spider-Man 35LEGO Marvel Super Heroes 217LEGO Marvel 92LEGO Mindstorms 14LEGO Minecraft 98LEGO Minecraft BigFig 5LEGO Minifigures 40LEGO Minions 9LEGO Mixels 81LEGO Monkie Kid 47LEGO Monster Fighters 9LEGO Nexo Knights 67LEGO Ninjago 357LEGO Ninjago Movie 30LEGO Originals 1LEGO Overwatch 9LEGO Pharaoh’s Quest 6LEGO Pirates 7LEGO Pirates of the Caribbean 12LEGO Power Functions 16LEGO Power Miners 4LEGO Powered UP 17LEGO Prince of Persia 5LEGO Racers 47LEGO Racers Tiny Turbos 21LEGO Scooby Doo 6LEGO SERIOUS PLAY 4LEGO Sonic the Hedgehog 6LEGO Space Police 5LEGO Speed Champions 59LEGO SpongeBob 8LEGO Star Wars 505LEGO Star Wars Buildable Figures 29LEGO Star Wars Microfighters 32LEGO Stranger Things 2LEGO Super Heroes 312LEGO Super Mario 67LEGO Technic 189LEGO Teenage Mutant Ninja Turtles 17LEGO The Hobbit 16LEGO THE LEGO MOVIE 2 41LEGO THE LEGO MOVIE 27LEGO The Lone Ranger 7LEGO The Lord of the Rings 20LEGO The Powerpuff Girls 4LEGO The Simpsons 8LEGO Toy Story 23LEGO Trolls World Tour 9LEGO Ultra Agents 14LEGO Unikitty 11LEGO VIDIYO 15LEGO Vikings 7LEGO World Racers 6LEGO xtra 17
TematyRok
Wyświetlono 1 - 14 z 14
Na stronie:

Klocki LEGO Mindstorms

Nauka przez zabawę dzięki klockom LEGO Mindstorms

LEGO Mindstorms są zestawami klocków opartymi na LEGO Technic, do których dołączono silniczki, czujniki i inteligentny klocek, czyli w najnowszych wersjach obudowaną w jeden duży klocek kostkę EV3 (mikrokontroler) z aplikacją i oprogramowaniem (darmowe), pozwalające ożywić budowane roboty. Oficjalna aplikacja LEGO Mindstorms to Robot Commander, która łączy się z inteligentnym klockiem za pomocą modułu Bluetooth.

LEGO wyprodukowało 4 generacje robotów do zaprogramowania: RCX, NXT, NXT2 i najnowsza EV3. Przewaga EV3 nad poprzednikami to przede wszystkim uproszczone środowisko programistyczne przyjazne dzieciom, lepsza wydajność wewnętrznego mikrokomputera, 3 kolory podświetlanych guzików na kostce, funkcja podpięcia karty mikro SD, czujnik podczerwieni i pilot IR. Chociaż LEGO Mindstorms z opisu wyglądają na skomplikowane, to dzieci świetnie sobie radzą z budowaniem i programowaniem robotów w stylu LEGO. Czytelna instrukcja budowania i programowania dołączona jest do każdego zestawu. Oprócz tego instrukcje dostępne w internecie, no i zawsze możesz liczyć na pomoc innych użytkowników.

Zaprojektuj swoją własną zabawkę przy pomocy klocków LEGO Mindstorms

LEGO Mindstorms to zabawka, która wspaniale rozwija kreatywność wśród starszych dzieci i młodzieży. Posiadają one trochę więcej skomplikowanych elementów, dlatego wymagają od układającego więcej zaangażowania. Jednak bez obaw! Zestawy, choć z pozoru mogą wydawać się trudne, to każdy bez problemu poradzi sobie z ich ułożeniem i stworzy swój własny, wspaniały zestaw klocków LEGO Mindstorms. Dzięki nim wykreujesz jedynego w swoim rodzaju, oryginalnego robota, którym będziesz mógł sterować. Zabawa trwa nie tylko w trakcie układania, ale również i po złożeniu zestawu, co zdecydowanie jest jedną z korzyści tej serii. 

Dlaczego warto kupić zestaw klocków LEGO Mindstorms?

Klocki LEGO Mindstorms są niezwykle opłacalne, przede wszystkim z powodu, że można je połączyć ze wspomnianym już zestawem Technic. Dzięki temu stworzysz wyjątkowe budowle, które będą zachwycająco prezentować się na półce. Jest to doskonały sposób na rozwinięcie w sobie nie tylko cech kreatywnych, ale i również motorycznych. Łącz, baw się i twórz zupełnie nowe rzeczy z klocków! Ponadto łącz się w aplikacji z innymi fanami LEGO i szukaj nowych inspiracji. 

LEGO Mindstorms – klocki warte swojej ceny

Nauka programowania połączona z konstruowaniem z LEGO to świetna zabawa na miarę XXI wieku. Wystarczy wybrać zestaw, wyszukać najkorzystniejszej oferty (skorzystaj z porównywarki cen) i "leg godt" - baw się dobrze!

Klocki LEGO Mindstorms

W kategorii LEGO Mindstorms znajdziesz 14 zestawów klocków w cenach od 44,90 zł do 3 599,00 zł. Z 14 zestawów, na naszej stronie dostępnych jest 6, a ich średnia cena to 980,65 zł.

Największe zestawy LEGO Mindstorms

W kategorii LEGO Mindstorms znajdziesz 14 zestawów LEGO z czego największy ma aż 949 elementów.

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO Mindstorms.

Ile kosztują klocki LEGO Mindstorms?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO Mindstorms możesz kupić już od 44,90 zł. Porównaj ceny klocków LEGO Mindstorms i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®