zklocków.pl Blog Klocki LEGO na Dzień Kobiet

Klocki LEGO na Dzień Kobiet

Dodano: 17 lut 2021

Dzień Kobiet, Dzień Kobiet niech każdy się dowie, że dzisiaj święto dziewczynek... Tekst dziecięcej piosenki najlepiej oddaje charakter tego dnia. Chociaż z celebrowaniem go jest różnie. Dzień Kobiet - obchodzić czy nie? Jeszcze nie tak dawno nikt nie uznałby tego święta za kwestię problematyczną. Dzisiaj ma zarówno swoich zagorzałych przeciwników jak i zwolenników. Mimo, że Dzień Kobiet kojarzy się z PRL-owskim świętem i wolelibyśmy nie wracać do tego okresu historii, to czy naszym paniom nie należy się ten jeden dzień w roku, by je w sposób szczególny uhonorować? To nasze matki, żony, córki, wnuczki, przyjaciółki. Bez nich męski świat straciłby koloryt.

Prezent z okazji Dnia Kobiet nie musi być nudny - postaw na Klocki LEGO!

Poza tym kobiety lubią być rozpieszczane, a my lubimy je rozpieszczać. W tym dniu śniadanie do łóżka i kwiaty jak najbardziej wskazane, ale może zamiast tradycyjnej bombonierki coś bardziej kreatywnego? Co byście powiedzieli na klocki LEGO?8 marca to święto małych i dużych "dziewczynek", więc może zestaw klocków LEGO dla żony i córki. Te nieco młodsze z pewnością ucieszy Duplo czy LEGO Friends. Dla nastoletniej córki także znajdzie się atrakcyjne LEGO. Dobrym pomysłem będzie zestaw LEGO DOTS do robienia bransoletek (ich ambasadorką jest nastoletnia gwiazda muzyki Viki Gabor).

Jaki prezent dla dojrzałych kobiet z okazji 8 marca?

Te dojrzalsze - pozytywnie zaskoczy bukiet kwiatów LEGO czy drzewko bonsai z serii LEGO Botanical. Panowie - tylko nie próbujcie sami składać klocków! Tę przyjemność zostawcie waszym damom serca. A jeśli tak się składa, że wśród bliskich waszemu sercu pań znalazły się miłośniczki dalekich podróży, to może tak podarować im zestaw z LEGO Architecture? W tym roku trudno zabrać ukochaną w wymarzoną podróż, więc namiastka w postaci zestawu klocków przedstawiających Wieżę Eiffla, Koloseum, londyński Big Ben... może okazać się strzałem w dziesiątkę. A jeśli u Swojego boku masz kobietę z artystyczną duszą - doceni prezent w postaci klocków LEGO ART.

Prezent dla Was obojga!

Kobiet w męskim otoczeniu nie brakuje. Każdą należy w tym dniu obdarować. Nieznajomej posłać serdeczny uśmiech, współpracownicom podarować symboliczny kwiatek, a te najbliższe sercu rozpieszczać na milion sposobów. LEGO na Dzień Kobiet to całkiem fajny pomysł. Poniekąd Dzień Kobiet to trochę takie męskie święto, bo nie ma co ukrywać na buziaka w tym dniu panowie mogą liczyć. Nie traktujmy Dnia Kobiet jako niechlubnej pamiątki nieciekawych czasów. Prawdopodobnie tradycja doceniania kobiet ma o wiele więcej lat niż nam się wydaje. To już legendarny założyciel Rzymu – Romulus ustanowił Matronalia - święto kobiet, macierzyństwa i płodności. Wprawdzie na LEGO w tamtych czasach panie nie mogły liczyć, ale współczesne kobiety taką możliwość dostały. Dla tych najmłodszych, trochę starszych i całkiem dorosłych LEGO ma mnóstwo ciekawych propozycji.

Skorzystaj z naszego katalogu i porównywarki cen, by swoim kobietom podarować ciekawy zestaw LEGO.

Udostępnij na Facebooku Udostępnij na TwitterzeJak wycenić używane zestawy LEGO i gdzie je sprzedawać?Prezent na Walentynki dla niego? Postaw na LEGO!
Zobacz takżePopularne zestawy LEGO®Zobacz więcejNowości LEGO®Zobacz więcej

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®