zklocków.pl LEGO LEGO Super Heroes LEGO Marvel Avengers LEGO 76166

LEGO® 76166 Marvel Avengers Walka o Wieżę Avengersów

LEGO® 76166 Avengers Tower Battle
LEGO Marvel Avengers 76166 Walka o Wieżę AvengersówLEGO 76166 Marvel Avengers Walka o Wieżę AvengersówLEGO 76166 Walka o Wieżę AvengersówLEGO 76166 Marvel Avengers Walka o Wieżę AvengersówLEGO Marvel Avengers 76166 Walka o Wieżę AvengersówLEGO 76166 Walka o Wieżę Avengersów
LEGO LEGO Super Heroes LEGO Marvel Super Heroes LEGO Marvel Avengers LEGO 2020
Numer: LEGO 76166
Seria: LEGO® Marvel Avengers
Ilość elementów: 685
Wiek: 8+
Rok prezentacji: 2020
Cena katalogowa: 399,99 zł
Zestaw aktualnie niedostępny
Więcej informacjiUdostępnij na Facebooku

Zestaw LEGO® 76166 Walka o Wieżę Avengersów

LEGO 76166 Walka o Wieżę Avengersów

Zestaw LEGO® Marvel Avengers Wieża Avengersów (76166) pozwala odgrywać wielkie bitwy superbohaterów na zewnątrz i wewnątrz pięciopoziomowej wieży.

Funkcje, detale, akcja i przygoda! Iron Man i Czarna Wdowa rzucają wyzwanie złemu Red Skullowi i jego agentom A.I.M. Spektakularna, pięciopoziomowa Wieża Avengersów będzie za chwilę sceną wielkiego starcia superbohaterów! Model kultowego nowojorskiego drapacza chmur otwiera się, pozwalając łatwo sięgnąć do siedmiu świetnych pomieszczeń, które zainspirują dzieci do wymyślania przygód: mogą wysadzić rdzeń energetyczny, włamać się do więzienia, użyć zapadającego się balkonu albo wystrzelić pociski rakietowe — pomysłów na przygody z klasycznymi bohaterami Marvela na pewno nie zabraknie!

Przenieś akcję z opowieści Marvela do prawdziwego świata za pomocą zestawów do budowania z klocków LEGO! Zabawki do zbudowania LEGO Marvel Avengers to idealny prezent na urodziny lub pod choinkę dla chłopców i dziewczynek w wieku od 8 lat. Dzieci znajdą w nich kolekcjonerskie minifigurki, niezwykłe funkcje i mnóstwo inspiracji do pomysłowej zabawy.

  • Wieża Avengersów z zestawu LEGO® Marvel Avengers 76166 ma pięć poziomów i siedem pomieszczeń, które wprost pękają od pomysłów na zabawę klasycznymi postaciami Marvela.
  • W wieży jest garaż na Sky Cycle Czarnej Wdowy, pomieszczenie reaktora łukowego, zbrojownia, laboratorium techniczne, więzienie oraz dwa balkony. Zestaw zawiera dwa dodatkowe pancerze Iron Mana: Blazer i Tazer.
  • Konstrukcja otwiera się, odsłaniając pięć poziomów przestrzeni wypakowanej realistycznymi detalami. Dzieci znajdą tam wiele ciekawych, inspirujących funkcji, takich jak więzienie z możliwością wysadzenia, zapadający się balkon czy wyrzutnia pocisków rakietowych.
  • Zestaw dla fanów Marvela to genialny materiał na prezent bożonarodzeniowy lub urodzinowy dla dzieci w wieku od 8 lat, które uwielbiają przygody z superbohaterami.
  • Wieża LEGO® Marvel Avengers Tower ma ok. 44 cm wysokości i mnóstwo funkcji, których odkrywanie zapewni dzieciom zajęcie na długi czas. Są tam także znane wszystkim fanom Marvela lokalizacje, które będą inspiracją do odgrywania niezwykłych opowieści.
  • Nie wymaga baterii. Dzieci mogą bawić się zaraz po otwarciu pudełka, a łączenie klocków działa stymulująco na wyobraźnię.
  • Dzięki prostym i jasnym instrukcjom można natychmiast zabrać się do budowania i zabawy. Przejrzyście napisany poradnik pozwoli wykorzystać wszystkie możliwości tej fantastycznej zabawki.
  • W zestawach LEGO® Marvel Avengers czekają kolekcjonerskie minifigurki, zabawkowe pojazdy, broń i gadżety, dzięki którym mali fani Marvela mogą od razu rzucić się w wir akcji i przeżywać wymyślone przygody z udziałem superbohaterów.
  • Zestawy konstrukcyjne LEGO® spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu wszystkie elementy zabawek LEGO pasują do siebie i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku!
  • W Grupie LEGO upuszczamy, podgrzewamy, zgniatamy, skręcamy i badamy klocki oraz elementy, by upewnić się, że każdy z zestawów LEGO® dla dzieci spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości zabawek.

Zestaw klocków LEGO® Marvel Avengers 76166 Walka o Wieżę Avengersów został przedstawiony w bieżącym roku i zbudowany jest z 685 klocków LEGO®. W opakowaniu znajdziesz 7 minifigurek. Klocki przeznaczone są dla dzieci i młodzieży powyżej 8 roku życia.

Zdjęcia

Obejrzyj 11 zdjęć klocków LEGO® Marvel Avengers Walka o Wieżę Avengersów 76166

LEGO Marvel Avengers Walka o Wieżę Avengersów 76166LEGO Marvel Avengers Walka o Wieżę Avengersów 76166LEGO Marvel Avengers Walka o Wieżę Avengersów 76166LEGO 76166 Walka o Wieżę AvengersówLEGO 76166 Walka o Wieżę AvengersówLEGO Marvel Avengers Walka o Wieżę Avengersów 76166LEGO Marvel Avengers Walka o Wieżę Avengersów 76166LEGO Marvel Avengers Walka o Wieżę Avengersów 76166LEGO Marvel Avengers 76166 Walka o Wieżę AvengersówLEGO Marvel Avengers 76166 Walka o Wieżę AvengersówLEGO 76166 Walka o Wieżę Avengersów

Dane

Nazwa polska: LEGO® 76166 Walka o Wieżę Avengersów
Nazwa oryginalna: LEGO® 76166 Avengers Tower Battle
Ilość elementów: 685
Ilość minifigurek: 7
Wiek: 8+
Numer produktu: LEGO 76166
Producent: LEGO®
Seria: LEGO® Marvel Avengers
Rok prezentacji: 2020
Opakowanie: pudełko
Dostępność: niedostępne
Cena katalogowa: 399,99 zł

Instrukcja LEGO® 76166 Walka o Wieżę Avengersów

Instrukcja do zestawu LEGO® 76166 Walka o Wieżę Avengersów dostępna jest na oficjalnej stronie LEGO®, skąd możesz ją bezpłatnie pobrać i wydrukować.

Zobacz instrukcję
LEGO® 2020

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®