zklocków.pl LEGO LEGO 2020

LEGO 2020

Nie da się ukryć! Weszliśmy w rok 2020. Nowy rok, nowy początek, postanowienia i wyzwania. LEGO w lata dwudzieste XXI wieku wchodzi solidnie przygotowane. Wraz z początkiem roku dostajemy nowe możliwości zabawy – prawdziwe perełki, ciekawe tematy, “świeżutkie” serie. LEGO 2020 – 149 zestawów (zgromadzonych u nas). Jest w czym wybierać.

Aktywne filtry1FiltrySerieTematyRok
Wyświetlono 1 - 40 z 448
Na stronie:

Rok 2020 i znowu LEGO?

Otóż LEGO to nie tylko najbardziej rozpoznawalne na całym świecie klocki. To klocki niezwykłe, których historia zaczęła się od maleńkiej stolarni w duńskim Billund, w latach 30-tych ubiegłego wieku. Od momentu opatentowania w 1958 roku klocków cegiełek z charakterystycznymi wypustkami i gniazdkami, zaczyna się era LEGO. Dzisiaj klocki LEGO to kultowy już produkt, którego niesłabnąca popularność zadziwia. Ale to wiele lat doświadczenia w branży, zaangażowani pracownicy, kreatywni projektanci, wierne grono fanów. To także niezawodna jakość produktów, zróżnicowanie tematyczne, zdolność łączenie tradycji ze współczesnością. Nie byłoby sukcesu LEGO, gdyby nie umiejętność rozpoznawania potrzeb nie tyle rynku, co dzieci.

LEGO 2020 – gdzie szukać nowości?

LEGO już zaprezentowało katalog produktów na pierwszą połowę 2020 – katalog styczeń - czerwiec. Znajdziecie go u nas. Wystarczy wpisać na naszej stronie - LEGO 2020, by obejrzeć wszystkie dostępne nowe zestawy LEGO. Praktycznie w każdej obecnej w sprzedaży serii pojawiły się nowości. LEGO Duplo prezentuje ciężarówkę z klockami - literkami, pociąg z cyferkami. City - uzupełnia temat dedykowany policji. Lego Friends, Minecraft, Technik, Ninjago, BrickHeadz - każda z serii ma coś świeżego do zaoferowania. LEGO 2020 to hity na czasie - zupełnie nowe serie: LEGO Trolls World Tour czy planowane do sprzedaży w marcu Dots. Nie sposób wymienić wszystkich serii, a co mówić o ich nowych zestawach, dlatego odsyłamy do katalogu i naszej strony. Jedno jest pewne – LEGO dba nie tylko o swoich fanów, ale o każde dziecko (a nawet dorosłych), którzy zechcą dołączyć do grona budowniczych z LEGO. Między innymi sukces LEGO polega na tym, że co roku potrafi zaskoczyć nowościami. Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć radości z budowania z LEGO 2020 wszystkim obecnym i przyszłym budowniczym LEGO.

LEGO

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®