zklocków.pl LEGO LEGO City LEGO 60295

LEGO 60295 City Arena pokazów kaskaderskich

LEGO 60295 Stunt Show Arena
LEGO City 60295 Arena pokazów kaskaderskichLEGO 60295 Arena pokazów kaskaderskichLEGO 60295 Arena pokazów kaskaderskichLEGO 60295 City Arena pokazów kaskaderskichLEGO 60295 Arena pokazów kaskaderskichLEGO 60295 Arena pokazów kaskaderskich
Numer: LEGO 60295
Seria: LEGO City
Ilość elementów: 668
Wiek: 6+
Rok prezentacji: 2021
Cena katalogowa: 449,99 zł
Produkt aktualnie niedostępny
Więcej informacjiUdostępnij na FacebookuUdostępnij na Twitterze

Klocki LEGO 60295 Arena pokazów kaskaderskich

LEGO City Arena pokazów kaskaderskich 60295

Zestaw LEGO® City Arena pokazów kaskaderskich (60295) zawiera motocykl napędzany kołem zamachowym oraz rekwizyty do fantastycznego pokazu kaskaderów. Dzieci mogą przeskoczyć motocyklem kaskaderskim przez płonącą obręcz, wykonać salto do tyłu i inne sztuczki dwoma świetnymi monster truckami i z łatwością przestawić moduły kaskaderskie, by przygotować inny pokaz. W komplecie jest też sześć minifigurek, w tym trzy postacie z serialu telewizyjnego LEGO City.

Zabawa w budowanie dla dzieci w wieku od 6 lat Zestaw Arena pokazów kaskaderskich zawiera broszurę z prostymi instrukcjami budowania oraz funkcję Instructions PLUS. To interaktywny poradnik dostępny w darmowej aplikacji Instrukcje budowania LEGO na smartfony i tablety, który pozwala przybliżać i obracać model, więc budowanie z klocków LEGO to prawdziwa bułka z masłem.

Pozwól dziecku zostać gwiazdą pokazu Z zestawami LEGO City Stuntz dzieci znajdą się w samym środku akcji. Do dyspozycji mają motocykle kaskaderskie napędzane kołem zamachowym, realistyczne konstrukcje oraz fajne postacie, które inspirują do pomysłowego odgrywania ról. A żeby zabawa była jeszcze ciekawsza, możesz połączyć kilka ekscytujących zestawów LEGO City Stuntz!

  • Wysokiej jakości zestaw LEGO® City Arena pokazów kaskaderskich (60295) zawiera wszystko, czego potrzeba do emocjonującej akcji: ekscytujące rekwizyty i przeszkody do urządzenia ciekawych zawodów oraz pokazów, które zachwycą publiczność.
  • Co jest w środku? Wszystkie elementy dwóch monster trucków, dwóch aut z dachami do niszczenia, płonącej obręczy, ramp do skakania, motocykla kaskaderskiego napędzanego kołem zamachowym, stoiska z hot dogami i podium oraz sześć minifigurek.
  • Motocykl kaskaderski napędzany kołem zamachowym i dwa monster trucki do miażdżenia aut pozwolą urządzić niezapomniany pokaz kaskaderski. Model można też połączyć z innymi zestawami LEGO® City Stuntz, by zabawa była jeszcze lepsza!
  • Imponujący prezent na urodziny lub z innej okazji dla fanów sztuczek kaskaderskich w wieku od 6 lat.
  • Monster truck po zbudowaniu ma ok. 11 cm wysokości, 14 cm długości i 9 cm szerokości.
  • Produkt nie wymaga baterii. Arena pokazów kaskaderskich napędzana jest kołem zamachowym oraz dziecięcą wyobraźnią.
  • Zestaw zawiera broszurę z instrukcjami oraz cyfrową funkcję Instructions PLUS. Jest ona dostępna w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO® na smartfony i tablety i pomaga początkującym budowniczym zostać mistrzami konstrukcji.
  • Z zestawami LEGO® City Stuntz dzieci znajdą się w samym środku akcji. Do dyspozycji mają świetne pojazdy oraz fajne postacie, które inspirują do wymyślania historyjek i odgrywania ról opartych na rzeczywistych sytuacjach.
  • Elementy zestawów LEGO® City spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić.
  • Klocki i inne elementy zestawów LEGO® City są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

Zestaw klocków LEGO City 60295 Arena pokazów kaskaderskich został zaprezentowany w bieżącym roku i zbudowany jest z 668 klocków LEGO®. W opakowaniu znajdziesz 7 minifigurek. Klocki przeznaczone są dla dzieci i młodzieży powyżej 6 roku życia.

Zdjęcia

Zobacz 11 zdjęć zestawu klocków LEGO 60295 Arena pokazów kaskaderskich

LEGO City Arena pokazów kaskaderskich 60295LEGO 60295 Arena pokazów kaskaderskichLEGO 60295 City Arena pokazów kaskaderskichLEGO 60295 City Arena pokazów kaskaderskichLEGO City Arena pokazów kaskaderskich 60295LEGO 60295 Arena pokazów kaskaderskichLEGO City 60295 Arena pokazów kaskaderskichLEGO 60295 City Arena pokazów kaskaderskichLEGO City 60295 Arena pokazów kaskaderskichLEGO 60295 City Arena pokazów kaskaderskichLEGO 60295 City Arena pokazów kaskaderskich

Dane

Nazwa polska: LEGO 60295 Arena pokazów kaskaderskich
Nazwa oryginalna: LEGO 60295 Stunt Show Arena
Ilość elementów: 668
Ilość minifigurek: 7
Wiek: 6+
Numer produktu: LEGO 60295
Producent: LEGO
Seria: LEGO City
Rok prezentacji: 2021
Opakowanie: pudełko
Dostępność: niedostępne
Cena katalogowa: 449,99 zł

Instrukcja LEGO 60295 Arena pokazów kaskaderskich

Instrukcję budowania zestawu LEGO City Arena pokazów kaskaderskich 60295 możesz bezpłatnie pobrać i wydrukować z oficjalnej strony LEGO®.

Zobacz instrukcję
LEGO

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®