zklocków.pl Klocki LEGO LEGO 2021

LEGO 2021

Zobacz 481 zestawów klocków z 2021 roku.

KategorieAktywne filtry1FiltrySerieTematyRok
Wyświetlono 1 - 40 z 481
Na stronie:

Klocki LEGO 2021

Co nowego u LEGO – katalog styczeń-maj 2021?

Polska wersja katalogu LEGO styczeń-maj 2021 już jest dostępna! Co ciekawego w nowym sezonie prezentuje duński producent kultowych klocków? Jest wiele perełek. I dla zaczynających przygodę z układaniem LEGO i na fanów poszczególnych serii czeka mnóstwo atrakcyjnych zestawów. Wprawdzie okładka "świeżego" katalogu może nie wygląda imponująco i jak twierdzą" znawcy", LEGO mogłoby pokazać więcej nowości, to każdy znajdzie na stronach folderu coś dla siebie - coś interesującego, niebanalnego, inspirującego. Niektóre zestawy będą dostępne już w styczniu, inne sukcesywnie pojawiać się będą w kolejnych miesiącach. Oczywiście warto zatrzymać się na każdej stronie katalogu nawet dla orientacji "co w trawie piszczy", poza tym okazji dla podarowania klocków jest wiele, samemu sobie także możemy sprawić przyjemność. Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić do lektury i kupowania upatrzonych zestawów LEGO.

Nowości LEGO 2021

Na najmłodszych konstruktorów czekają LEGO Duplo. Oprócz takich klasyków jak pociąg z literkami i cyferkami pojawiła się nowość - lokomotywa ze zwierzętami, pociąg Disney’a, farma i traktor. Z rewelacji LEGO Disney warto przyjrzeć się statkowi Arielki. LEGO Creator - w lutym do sprzedaży trafi "Domek na plaży", w marcu - "Safari". Ciekawie wygląda oferta LEGO Friends. Z nowości "Centrum handlowe", "Kino", "Piekarnia". LEGO DOTS proponuje "Babeczki". W City pojawiły się udoskonalone płytki drogowe, a LEGO Marvel prezentuje "Opancerzony Mech Kapitana Ameryki". Nowości w 2021 czekają w serii LEGO Spider Man, ale jak twierdzą pasjonaci LEGO – najciekawsze w katalogu są propozycje LEGO Ninjago z takimi majstersztykami jak "Dżunglowy smok"czy "Wioska strażników". Katalog LEGO styczeń-maj 2021 to także 21 "odlotowych" minifigurek.

Nie zdradzamy wszystkich ciekawostek z folderu, bo najprzyjemniej jest odkryć je samemu. Nie narzucamy własnych propozycji, bo każdy z nas ma inne oczekiwania. Zachęcamy do obejrzenia katalogu i szukania "perełek". Pamiętać jedynie należy, że klocki muszą być dobrane do wieku i umiejętności budowniczych (przy prezentowanych zestawach zawsze jest informacja dla jakiej grupy wiekowej są przeznaczone) i im więcej w zestawie elementów tym trudniejsze konstrukcje do ułożenia i klocki zwykle droższe.

Niewiele osób może pozwolić sobie na wszystkie zestawy klocków pokazane w katalogu LEGO, ale oglądanie nie kosztuje nic. A dzięki sugerowanej cenie zamieszczonej obok zestawów możemy się zorientować w kosztach. Czy musimy odmawiać sobie przyjemności kupna upatrzonych zestawów ze względu na cenę? Niekoniecznie. Korzystając z porównywarki cen łatwiej podjąć decyzję - dostajesz możliwość znalezienia najkorzystniejszej oferty sprzedaży. Co więcej - każda z zestawów prezentowany na naszej stronie posiada rzetelny opis. Zatem oglądajcie, wybierajcie, porównujcie i kupujcie klocki LEGO z naszą pomocą. Zapraszamy!

Klocki LEGO z 2021 roku

W kategorii LEGO 2021 znajdziesz 481 zestawów klocków w cenach od 9,90 zł do 3 199,00 zł. Z 481 zestawów, na naszej stronie dostępne są 464, a ich średnia cena to 263,81 zł.

Największe zestawy LEGO 2021

W kategorii LEGO 2021 znajdziesz 481 zestawów LEGO z czego największy ma aż 11695 elementów.

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat klocków LEGO 2021.

Ile kosztują klocki LEGO 2021?

Zestawy klocków na zklockow.pl w kategorii LEGO 2021 możesz kupić już od 9,90 zł. Porównaj ceny klocków LEGO 2021 i wybierz najlepsze zestawy w najniższej cenie.

Akcesoria LEGO 2021

Uzupełnij swoją kolekcję klocków LEGO 2021 o akcesoria, które będziesz miał zawsze przy sobie.

Na skróty

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO. Strona zklocków.pl to katalog i porównywarka cen klocków LEGO®